Comcast قطره ارتباط با آمریکا محافظه کار اتحادیه رئیس


Schlapp شده بود خارج لابی

Comcast تایید کرد که دیگر رابطهای با آمریکا محافظه کار و رئیس اتحادیه و جمهوری خواه و لابی متی Schlapp.

“او دیگر به نمایندگی از ما به عنوان یک لابی گر” شرکت گفته بلومبرگ دوشنبه. ورایزون نیز کاهش یافته و بنا به گزارش Schlapp, یک تهمت بزرگ حامی و کمپین قائم مقام به عنوان یک لابی گر.

Schlapp, یک اصل یارو, استراتژی, گرفته, گرما برای هل دادن به عقب بر تلاش های تبعیض نژادی معترضان به حذف مجسمه از چهره های تاریخی بسیاری در ارتباط با کنفدراسیون و یا نژاد پرستی بود که نهادی در آن زمان است. Schlapp تشبیه معترضان به یک انقلاب به سبک اراذل و اوباش در فاکس نیوز و توییتی که آنها بخشی از “چپ رادیکال ائتلاف برای از بین بردن امریکا است.”

Schlapp است دوخته ژوئن 26 پرینت از مکالمات او با ون جونز سی ان ان مشارکت کننده و بدون فن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن جونز ستایش او را به عنوان کسی که با آنها او می تواند کار بر روی مسائل مربوط به جامعه سیاه و سفید. جونز را بازتوییت کرد Schlapp را صدای جیر جیر با یک “آمین!”:

اما Schlapp نیز توییتی که زندگی ماده ائتلاف است “خصمانه به خانواده سرمایهداری پلیس متولد نشده زندگی و جنسیت” یک نظر که به احتمال زیاد کمک به شرکت ها فاصله خود را از او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>