موفق D ‘ Arcy Rudnay که بازنشسته پس از 16 سال

Comcast گفت: ترویج ارشد معاونت از شرکت های بزرگ و ارتباطات دیجیتال جنیفر Khoury به رئیس ارتباطات افسر موفقیت D ‘ Arcy Rudnay که بازنشسته است و پس از 16 سال.

انتصاب وی موثر است امروز (Feb. 20) و Khoury نظارت Comcast خارجی و داخلی شرکت ارتباطات توابع.

“من می توانم با تشکر از D’ Arcy به اندازه کافی برای او دوستی و رهبری او تعهد تزلزل ناپذیر برای موفقیت ما و فداکاری و خدمات شرکت ما” Comcast رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل برایان رابرتز گفت: در آزادی مطبوعات. “D’ Arcy ایجاد شرکت ما با نام تجاری و باعث شده است که ارتباطات ما استراتژی از طریق برخی از مهم ترین نقاط عطف در تاریخ ما است. ما شده ایم side-by-side از طریق بازی در حال تغییر مالکیتها از جمله NBCUniversal و آسمان صنعت-شکل گیری نوآوری های تکنولوژیک و باور نکردنی دوره رشد. D ‘ Arcy شده است یک شریک قابل اعتماد به من برای نزدیک به دو دهه و تاثیر بر شرکت ما نمی تواند اغراق آمیز باشد.”

Rudnay باقی خواهد ماند با این شرکت از طریق پایان سال و خدمت به عنوان مشاور ارشد به Comcast اجرایی تیم رهبری است.

Khoury پیوست Comcast در حدود 20 سال پیش شده است و مسئول ارتباطات پیشرو برای Comcast Cable. او همچنین نظارت شرکت ارتباطات دیجیتال تیم یک تابع او ساخته شده است بیش از دهه گذشته است.

“جن یک رهبر فوق العاده و کامل فرد به تواند ما را به آینده” رابرتز گفت: در آزادی مطبوعات. “این به خوبی سزاوار ارتقاء خواهد آمد به عنوان جای شگفتی نیست به کسانی که می دانند و کار کرده با Jenn. او چشم انداز استراتژیک و دانش عمیق از شرکت و صنعت به دست آورده است او را احترام و حمایت از ما مدیریت کل تیم است.”

Khoury خواهد شد به گزارش رابرتز و به آدم میلر که او نیز به ترویج اجرایی ارشد و معاون رئیس جمهور از شرکت Comcast در علاوه بر این به معاون اجرایی رئیس جمهور نقش در NBCUniversal.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im