Comcast در رمپ تا (عمومی) خدمات برای دیدار با کروناویروس چالش

Comcast اعلام کرده است مراحل جدید به کمک در مبارزه با کروناویروس و کمک به اتصال بیشتر مردم به آنچه خواهد شد و پهنای باند تاسیسات به کار و بهداشت مدرسه.

در علاوه بر این به امضای بر روی FCC را اتصال تعهد و تقویت اینترنت ملزومات سرعت و ارائه دو ماه از اینترنت رایگان دسترسی به کم درآمد ساکنان در آن ردپای که اصلا Comcast پهنای باند این شرکت با در نظر گرفتن تعدادی از مراحل دیگر که برخی از آنها در پاسخ به FCC تعهد و دیگران که فراتر از آن.

“در طول این زمان فوق العاده ای حیاتی است که به عنوان بسیاری از آمریکایی ها که ممکن است اقامت متصل به اینترنت–برای تحصیل و کار و شخصی دلایل بهداشتی” گفت: Comcast مدیر عامل دیو واتسون. “کارکنان ما نیز زندگی و کار در تقریبا در هر جامعه خدمت می کنیم و همه ما به اشتراک بگذارید همان باور است که این شرکت مسئولیت به گام تا و کمک کند.”

به شرح زیر خواهد بود در اثر بیش از 60 روز است.

“Xfinity WiFi رایگان برای همه: Xfinity WiFi hotspot در سراسر کشور در دسترس خواهد بود به هر کسی که نیاز آنها را به صورت رایگان از جمله غیر Xfinity مشترکین اینترنت. برای یک نقشه از Xfinity WiFi hotspots بازدید www.xfinity.com/wifi. هنگامی که در یک کانون مصرف کنندگان باید انتخاب “xfinitywifi” نام شبکه در لیست موجود نقاط و پس از آن راه اندازی یک مرورگر است.

توقف طرح داده: با بسیاری از مردم کار و آموزش از خانه ما می خواهیم مشتریان ما را به دسترسی به اینترنت بدون فکر کردن در مورد برنامه داده. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق مشتریان ما نمی آیند نزدیک به 1TB با استفاده از داده ها در یک ماه ما توقف ما برنامه داده به مدت 60 روز به همه مشتریان داده نامحدود بدون هیچ هزینه اضافی.


بدون قطع و یا هزینه های اواخر:
ما نمی خواهد قطع یک مشتری سرویس اینترنت و یا ارزیابی هزینه های اواخر و اگر آنها با ما تماس بگیرید و اجازه دهید ما می دانیم که آنها نمی توانند پرداخت صورتحساب خود را در طول این دوره است. ما تیم مراقبت در دسترس خواهد بود به ارائه انعطاف پذیر گزینه های پرداخت و می تواند کمک به پیدا کردن راه حل های دیگر.

“اینترنت ملزومات رایگان برای مشتریان جدید: همانطور که دیروز اعلام آن را حتی ساده تر برای خانواده های کم درآمد زندگی می کنند که در Comcast در منطقه خدمات به ثبت نام برای اینترنت ملزومات ملت, بزرگترین و جامع ترین پهنای باند تصویب برنامه. مشتریان جدید را دریافت خواهد کرد 60 روز از افتخاری, اینترنت ملزومات خدمات است که به طور معمول در دسترس همه واجد شرایط خانواده های کم درآمد برای 9.95 $/ماه. علاوه بر این برای همه موجود و جدید اینترنت ملزومات مشتریان با سرعت مربوط به خدمات اینترنت افزایش یافته بود به 25 مگابیت در ثانیه پایین و 3 Mbps upstream. که به افزایش خواهد رفت و به اثر بدون هیچ هزینه اضافی و آن را تبدیل به پایگاه جدید سرعت برای برنامه رفتن به جلو.

“اخبار و اطلاعات و مطالب آموزشی در X1 و انعطاف پذیری: برای کسانی که در سن مدرسه دانش آموزان در خانه ما ایجاد شده جدید مجموعه آموزشی برای تمام سطوح درجه با همکاری مشترک حس رسانه ها. فقط می گویند “آموزش و پرورش” را به X1 یا انعطاف پذیری صوتی از راه دور. برای کمک به نگه داشتن مشتریان اطلاع ما نیز باید با ایجاد مجموعه ای از ترین زمان اخبار و اطلاعات در Coronavirus. فقط می گویند “کوروناویروس” به خود X1 یا انعطاف پذیری صوتی از راه دور.”

در ضمن Comcast می گوید: از آن خواهد شد کار 24/7 به مطمئن شوید که آن شبکه است دست زدن به تغییرات و جهش در استفاده از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>