Comcast فناوری رئیس ورنر: اوج ترافیک تا 60 درصد در برخی از شهرستانها اما شبکه است که دست زدن به آن


Comcast بالا تکنولوژیست تونی ورنر گفت: اوج ترافیک اینترنت افزایش یافته است به اندازه 60 درصد در مکان هایی مانند سانفرانسیسکو و سیاتل. اما کابل شبکه شرکت تا کنون به حال بیش از ظرفیت کافی برای رسیدگی به افزایش ناگهانی در استفاده در آورده با COVID-19 بیماری همه گیر.

“این شبکه به خوبی انجام” ورنر گفت: در طول یک بعد از ظهر کنفرانس تلفنی با خبرنگاران هماهنگ در یک پایه از راه دور با Comcast نگه داشتن کارکنان در فیلادلفیا ستاد در خانه.

ورنر که در خدمت به عنوان رئیس جمهور از تکنولوژی محصول و تجربه برای Comcast Cable گفت: به طور کلی اوج استفاده از شبکه افزایش یافته است و 32% در سراسر Comcast در شبکه ملی. اوج استفاده در حال حاضر می آید در حدود 7 p. m. – 8 p. m. او گفت: با اکثر مشتریان فشار خود را بیشتر اطلاعات-فشرده فعالیت—تصویری سرگرمی جریان و بازی از نمونه 9 p. m. اوج.

وجود دارد به طور کلی 38 درصد افزایش در جریان تصویری استفاده در هفته گذشته بیش از یک مطلب معمولی قابل مقایسه با دوره ورنر گفت. Comcast در, او اشاره کرد قصد ندارد به درخواست جریان شرکت هایی مانند Netflix و آمازون به جمع و جور کردن خود را bitrates و کاهش بارهای خود را بر روی شبکه خود را.

ویدئو کنفرانس استفاده شده است تا 212%.

و به طور کلی WiFi استفاده است تا راه—در Xfinity, تلفن همراه, وجود 10 درصد کاهش همراه LTE استفاده و 24 درصد افزایش اتکا به شبکه WiFi با خانه نشین کاربران ماندن بیشتر به دومی.

ورنر شروع تلفنی ارائه یک ادعا در حال حاضر آشنا با رهبری ملی—با وجود چندین دهه از پرفروش, رمان, box-office بازدید و منظم هشدارهای سازمان از جمله مراکز کنترل بیماری و, سازمان بهداشت جهانی, او گفت:, “هیچ کس را دیدم این آینده.”

در بخش Q&A از تلفنی ورنر روشن است که اظهار نظر: “من فکر نمی کنم ما بیش از حد blindsided,” او گفت:. “من می توانم صحبت می کنند برای دیگران و من نمی توانم صحبت می کنند برای جهان است. اما شبکه های ما طراحی شده برای نوسانات. مهندس ما آنها را به قله. و من فکر می کنم این صنعت در شکل بسیار خوبی است.”

تا به حال این عجله ناگهانی رخ داده است 25 سال پیش در عصر از شبکه تلفن عمومی روشن “ما شده اند در مشکل” ورنر گفت.

سانفرانسیسکو و سیاتل که باید بزرگ با تکنولوژی شرکت های پر از برش لبه تکنولوژی بزودی ارائه بهترین موارد آزمون برای Comcast با شرکت هایی مانند Facebook, آمازون, گوگل و اپل ارسال کارکنان خود را در خانه به کار زودتر از بسیاری در این بیماری همه گیر چرخه. اگر Comcast در شبکه می تواند رسیدگی به استفاده از داده ها را افزایش می دهد حدود 60 درصد در این مناطق ورنر گفت: باید آن را قادر به رسیدگی به قله که در حال ظهور در بازارهای دیگر مانند شیکاگو است.

Comcast پا کرده است تا تعداد آن از “شبکه موجب افزایش,” او اضافه کرد: اجرای 1700 در هفته گذشته در مقایسه با نمونه 400-500. این افزایش شامل چیزهایی مانند تخمگذار بیشتر فیبر و فقط به طور کلی “چرخش صفحة” تلاش برای به حداکثر رساندن ظرفیت شبکه است.

او گفت که استقرار یک شبکه جدید نرم افزار بهینه سازی به نام PMA افزایش ظرفیت 10%-30% در برخی موارد.

به طور کلی ورنر گفته شده است وجود دارد کمی به هیچ تغییر در این شبکه سرعت Comcast مشتریان در حال تجربه.

او توضیح داد که شرکت کابل با این نسخهها کار 12 تا 24 ماه خارج از انتظار می رود ظرفیت نیاز دارد که او گفت: افزایش 45 ٪ در سال به طور متوسط.

“اوج ترافیک چه ما مهندس شبکه ما به صورت” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>