Comcast را Fandango خرید Vudu از خارج برای نامعلومی مجموع


Comcast در حرکت رو به جلو با خرید تصویری معاملاتي خدمات Vudu از خارج شده است.

از نظر معامله نیست اعلام کرد.

رسما Comcast را Fandango فیلم-بلیط-فروش کسب و کار عمل از طریق NBCUniversal است خرید. Fandango قبلا رقابت در کسب و کار اجاره و فروش دیجیتال فیلم و تلویزیون را نشان می دهد از طریق آن چهار سال FandangoNow نام تجاری. FandangoNow ایجاد شد و پس از Fandango خریداری فیلم های دیجیتال فروشنده M-Go از Technicolor در سال 2016.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

در ماه دسامبر Fandango اعلام کرد که FandangoNow تا به حال 60 میلیون ماهانه بازدید کنندگان چک کردن آن فروشگاه از بیش از 100 ، 000 عناوین فیلم و تلویزیون.

Vudu راه اندازی شد در سال 2004 و خریداری شده توسط وال مارت در سال 2010.

همچنین بخوانید: NBCU پیشرفته در مذاکرات به دست آوردن خارج Vudu: گزارش

Fandango گفت: آن را حفظ Vudu در Sunnyvale کالیفرنیا و نگه داشتن زمان Vudu کارکنان در محل. در وب سایت خود Vudu اطمینان کاربران است که گذشته خود را خرید امن باقی خواهد ماند و قابل دسترس و موجود نام کاربری و کلمه عبور را هنوز هم کار می کنند.

Walmart می گوید Vudu در دسترس است بر روی 100 میلیون OTT ها و دستگاه های که در آن تلفن همراه نرم افزار تا به حال بیش از 14 میلیون دانلود.

خارج شده است که سود از محبوبیت دی وی دی و Blu-ray در aughts است تلاش بیش از چند سال گذشته به شکل یک جهت برای Vudu. در طول چند سال گذشته آن بمب ایجاد یک اشتراک جریان محصول و آن را به جلو منتقل شده و با ساخت یک محتوای اصلی تولید arm—این بازسازی از سال 1980 Michael Keaton فیلم Mr. مامان بود منی تلاش است که ابتکار عمل.

Comcast در ضمن در حال حرکت سریع به ویدئو دیجیتال در کسب و کار راه اندازی جدید SVOD پلت فرم طاووس در X1 و فلکس پرداخت خدمات تلویزیون هفته گذشته, خرید و AVOD پلت فرم Xumo در ماه فوریه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>