آمد از دور ما را به یاد چه مهربانی به نظر می رسد مانند

برای سال در حال حاضر من شده است با اصرار هر کس به دیدار من با کسی که حتی کوچکترین محبت برای تئاتر به مطمئن شوید که آنها می آیند از دور زمانی که آن نقش در هوستون.

“من کاملا می پرستمش هر ثانیه از این نشان می دهد شما بیش از حد خواهد شد” من قول می دهم. “بزرگ” آنها بپرسید. “آن چه مورد؟”

همه چیز کمی پیچیده وجود دارد.

توضیح آن را موسیقی مورد 9/11, من می توانم احساس خود را به ظن حباب. پس از همه, یک داستان در مورد بدترین حمله تروریستی در خاک ایالات متحده آمریکا نیست و اکثر مردمی’ ایده از یک شب سرگرم کننده در تئاتر چه رسد طبیعی موضوع برای موسیقی.

اما البته تونی-نامزد آمده از دور (کتاب و موسیقی و شعر توسط Irene Sankoff و دیوید Hein) نیست موسیقی مورد فاجعه در شهر نیویورک که افتضاح روز. آن را در مورد این هواپیما از سراسر جهان, 38 در کل که دستور داده شد از آسمان توسط اورژانس فرمان و مجبور به فرود در Gander, کوچک, Newfoundland شهر در ساحل شرقی کانادا است.

مهمتر از آن در مورد افرادی که در آن هواپیما. حدود 7000 در کل. آنها علاوه بر بالا بردن نگاه جمعیت به تقریبا دو برابر اندازه طبیعی آن است. و چگونه آنها این “آمده از نذری” شد و مورد استقبال گرفته و مراقبت های گرفته شده از افراد در زمان نیاز توسط ساکنان محلی است. آن را در مورد چگونه این کانادایی ها ارائه مهربانی به مطلق غریبه ها پس از ترور و چه کسانی که دریافت که مهربانی بودند برای همیشه لطفا برای تغییر.

اگر هر یک از مردم با من صحبت کرده بودند در حضور در آخرین شب عملکرد (ارائه شده توسط یادبود هرمان برادوی در سرگرمی مرکز) من شرط می بندم من پاسپورت کانادایی است که آنها بیش از حد در حال حاضر در حال تبدیل به چاپلوسی از این الهام بخش حرکت و سرگرم کننده به عنوان جهنم موسیقی. موسیقی بر اساس داستان واقعی Sankoff و Hein آموخته پس از مصاحبه با مردم محلی و مسافران است.

پس نفس آه امداد آمده از دور طرفداران و تازه هیجان زده به آن را ببینید برای اولین بار تور تولید می کند و عدالت را نشان می دهد. و سپس به لطف سرگرمی مرکز sonance ارواح این بار صدا است که به طور معجزه آسایی نه بیش از مخلوط خفه و یا تا لنگ به 11 است که ما نمی توانیم تشخیص شعر.

مطمئن نیوفاندلند لهجه با آن را بیش از یک اشاره از ایرلندی اهنگ ممکن است یک دقیقه به درک اما حداقل ما می توانیم شنیدن هر کلمه.

مجموعه لخت مرحله flanked توسط قد بلند و تنه درخت, آن را به, بازیگران, با کمک ده ها تن از صندلی چوبی طراحی هوشمندانه در همه چیز از صندلی هواپیما به کافی شاپ غرفه به مجموعه ای از موسیقی است ،

وجود دارد Newfoundlanders که ما در دیدار با صبح 9/11 فقط قبل از اینکه هواپیما آمار برج. و آنچه در مقدمه آن است. به انجمن خوش آمدید سنگ ممکن است یکی از بهترین موسیقی مدرن باز کردن اعداد شما را ببینید. حمایت پا-stomping سلتیک کمانچه و سازهای کوبه ای برای تلفن های موبایل سنتی, Newfoundland موسیقی (هشت فرد در مرحله band) ما یادگیری منحصر به فرد از مکان از راه دور. بدی آب و هوا. غرور و افتخار خود را در جزایر ریشه. خنده دار راه آنها صحبت می کنند. خود را حس شوخ طبعی و طبیعت خوب.

آمده از نذری آمده بیش از همه اما بیشتر از آن آمریکایی ها دیدار ما در موسیقی. در زمان قبل از استفاده گسترده از تلفن همراه و یا یک راه برای شارژ کردن آنها را بر روی هواپیماهای آنها غافل از آنچه که اتفاق افتاده است مطمئن نیستید که چرا آنها فرود آمد و یا حتی جایی که آنها هستند. آنها خسته و هم بزنید دیوانه داشتن نگه داشته شده است در هواپیما, برخی برای 28 ساعت در حالی که FAA نمیفهمد اگر آنها می شود مجاز به پیاده.

یازده بازیگران در نقش های کوه در می رم جلو و عقب بین Newfoundlanders و آمد از نذری به عنوان مورد نیاز است. در حالی که هیچ نقش بازیگران هر یک از شخصیت می شود یک روایت خود را از برخی از داستان بازی بزرگتر از دیگران است.

وجود دارد بورلی (Marika اوبری) اولین American Airlines زن کاپیتان که قدرت کمربند آن را به آسمانها شماره من و آسمانمی شود خروشان به سلامتی از مخاطبان است. کلود (کوین Carolan) شهردار Gander مسئول بدانند چگونه خود را در شهر کوچک قرار است به جای این هزاران نفر از ترس بد خو و اضطراب مسافران است. شهردار خواستم به رها کردن فرد f-bomb ،

ما یک داستان عشق زمانی که انگلیسی نیک (کمبلی فرگوسن) در دیدار تگزاس دایان (کریستین اسباب بازی Johnson) در حالی که رشته. اگر خود را-دیدار زیبا و دلفریب, تحت شرایط وحشتناک نبود قلب گرم شدن کره زمین به اندازه کافی در موسیقی ما در هوستون دریافت درمان خاص داشتن واقعی-زندگی نیک و دایان زندگی حق در اینجا در بهار.

البته در یک داستان مثل این غم و اندوه و تنش را نمی توان نادیده گرفت. نیویورکر هانا (آملیا Cormack) است که به شدت در تلاش برای پیدا کردن او آتش نشان و پسر در حالی که مصر مسافر علی (نیک Duckart) fends off هراسی به نمایش گذاشته شده توسط برخی از مسافران است.

اما در حالی که می آیند از دور خجالتی نیست و دور از لحظات دشوار نیست در آنها ساکن است یا نه. این یک داستان غم بلکه از امید. بنابراین ما داده شده دلایل بسیاری برای خنده, اغلب به آمریکایی ها بی اعتقادی در چگونه از جان گذشته برای کمک و مهمان نواز این جزایر هستند.

پس از آن وجود دارد و نه منحصر به فرد, داد و بیداد کن و مشروب الکلی تزریق راه Newfoundlanders شما را افتخاری محلی است. ماهی متنفر مراقب باشید.

همه این حمل با سرعت است که هرگز اجازه می دهد تا. از استاندارد ترتیبات موسیقی به سلتیک باور نکردنی که شامل 15 عدد (که بسیاری از شما خواهید بود زمزمه در سر خود را برای روز است) آمده از دور حرکت رو به جلو برای یک ساعت و 40 دقیقه بدون استراحت در عمل حتی برای تشویق.

اعداد و روایت ادغام به یکدیگر در حال حرکت داستان رو به جلو نسبت به زمانی که “هواپیما مردم” در نهایت می تواند به خانه. این احساسی آن را هیجان انگیز و آن را بخشی از آنچه که باعث می شود انرژی از موسیقی پس الکتریکی است.

اما در نهایت آن آمده از دور پیام قلب آن است که برنده ما بیش از.

زمانی که Sankoff و Hein آغاز شده و تحقیقات خود را برای موسیقی در سال 2011 10 سالگرد 9/11 و نگاه فرود آنها نمی توانست شناخته شده سیاسی به نوبه خود همه چیز را نه تنها در ایالات متحده بلکه در سراسر جهان است. چگونه تفرقه و سوء ظن دیگران را خفه.

اما در این فضا که می آیند از دوریک داستان در مورد باز کردن سلاح به غریبه ها نیاز بود در نهایت راه اندازی در سال 2015 و رفت روی برادوی در سال 2017. و پسر بودند ما به شدت گرسنه که برای پیام.

و متاسفانه ما هنوز هم هستند.

از sniffles که صدا بیشتر شبیه به نرم sobs در اطراف من (از جمله خود من) مخاطبان گریه سخت تر در ابراز محبت در نشان می دهد از این واقعا غم انگیز بخش است. و نیست که صحبت در مورد که در آن ما در حال حاضر و آنچه در این نمایش ما را به یاد?

من را دریافت نمی اشتباه که خوب زمان بر ما دوباره (fingers crossed), بیا از دور هنوز هم یکی از مهمترین و تاثیر موزیکال امیدوارم که شما می تواند برای. اما آن را ادامه خواهد داد به طنین به عنوان نزدیک به کامل قطعه ای از تئاتر و یک یادآوری از آنچه که همه ما قادر به اگر ما گام به گام و تبدیل به افتخاری Newfoundlanders خودمان.

آمد از دور همچنان از طریق 8 مارس در سرگرمی مرکز 800 Bagby. برای اطلاعات تماس 713-315-2525 و یا بازدید thehobbycenter.org یا broadwayatthehobbycenter.com. $35-$264.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>