کمدین Rafe ویلیامز اولین جوان, پدر بزرگ است که به عنوان خنده دار به عنوان آن پیچیده است

Rafe Williams' album was released by 800 Pound Gorilla Records, known for its work with Marc Maron and Pete Holmes. - SARA BANNOURA

  • سارا BANNOURA
  • Rafe ویلیامز آلبوم منتشر شد با 800 پوند گوریل سوابق شناخته شده برای کار خود را با مارک مارون و پیت هلمز.

با سنت لوئیس کمدین Rafe ویلیامز آنچه می بینید است که همیشه آنچه شما دریافت کنید. به عنوان یک ماده در واقع این تمایز — فاصله بین برداشت اول است که مردم را در هر یک از دیگر و حقیقت نهفته در قلب مجری کار است. به عنوان او آن را قرار می دهد “هیچ کس است دو بعدی. همه شامل انبوه.” و ویلیامز نمونه نهایی این فلسفه است.

در فرد ویلیامز قد بلند و کلفت با قطع کننده ویژگی های یک فعل علاقمند به جنس مخالف, سفید پسر از میانه. او شوخی که غریبه ها اغلب به اشتباه او را برای پلیس — ادعای تقویت شده توسط این واقعیت است که او لباس در لباس معمولی از یک افسر مخفی.

“من یک دموکرات به دام افتاده در یک جمهوری خواه بدن” او می خندد. “بنابراین من احساس می کنم مثل یک مرد بدون کشور گاهی اوقات.”

و در نگاه اول او در واقع می آید در سراسر به عنوان یک عضو از دست of the Blue Collar Comedy Tour — خود امینی روال مربوط توسط colloquialisms مانند “آیا” و “fidna” را به عنوان به خوبی به عنوان مراجع به روستایی سرگرمی مانند “تلاش برای به پایان رسوندن توپ را روی گوه گلف بازی ترقه در هر بشکه رسید.” اما درست به شکل او همچنین قطره کلماتی مانند “موافقت” و “mesomorphic” به صحبت های گاه به گاه و شرکت میزبان یک پادکست به نام طرف دیگر از آهنگ های که به بررسی موضوعاتی مانند “بررسی اجمالی اثر و چگونه این امر در آینده آگاهی انسان در بار پر سر و صدا.”

حتی داستان ویلیامز زندگی است که حماسه و مستند تغییرات بسته به اینکه چگونه یک فرد به نظر می رسد در آن است. قاب یکی از راه او کاملا متوسط خود توصیف بچه های فقیر از ایلینوی جنوبی یا شمال کنتاکی به عنوان او خواستار آن — که مطرح شد یک سلطه گر ، او اقتباس با در نظر گرفتن نقش از کلاس دلقک در مدرسه خود دوست دختر سابق, حامله, در نوزده چپ دانشگاه و در نهایت کلیشه ای الکلی متصدی بار.

“من مانند کسانی که دولت نمایشگاه نقاشی با سر بزرگ و بدن کمی بر روی یک تخته موج سواری با قوطی های آبجو در همه جا,” او می گوید.

اما بازدید از یک زاویه متفاوت ویلیامز بود روشن دانشجویی که سرآمد در ورزش در ارتش خدمت کمک به بالا بردن یک کودک به دست آمده مدرک کارشناسی ارشد در بهداشت و درمان اداره و راه اندازی موفقیت آمیز امینی حرفه ای در سن 33 — همه در حالی که مبارزه با اعتیاد و فلج مرحله وحشت. به مراتب از پایین صفحه اصلی everyman که ویلیامز نمایشنامه بر روی صحنه به او است که در واقع یکی از پیچیده ترین ارقام در جامعه امروز: سفید هزار ساله نر که زمانی رویای آمریکایی بدون نخبگان آموزش و پرورش قابل ملاحظه ارث و یا معروف نام گذشته.

“ما نه در تقاضا در حال حاضر است که خوب است. آن را خوب است برای خوب بیشتر نه برای من,” او می خندد.

این تناقضات هم می آیند با خنده دار, اثر, بر , جوان, پدر بزرگ, این اولین آلبوم که کمدین در ماه ژانویه منتشر شد. ساعته مجموعه تولید شده توسط 800 پوند گوریل (برچسب پشت هنرمندان مانند Marc Maron و پیت هلمز) ثبت شده در تریک فروشگاه در سنت لوئیس و مراکز اطراف ویلیامز کاوش در هویت خود به عنوان یک 40-year-old پدر بزرگ. “من فکر می کنم هر شوخی است که یک قطعه از حقیقت در آن” او می گوید. “شما می توانید با استفاده از wild اغراق تاکید. اما اگر وجود ندارد یک قطعه از حقیقت در آن وجود دارد مخاطبان مربوط نیست به شما.”

جذابیت ویلیامز به عنوان یک طنز است که خود را قوی ترین مواد تحویل داده شده است در هزینه های خود را — و یا اینکه از همسالان خود — در راه است که هر دو تایید و واژگون “bro” کلیشه. به عنوان یک نتیجه, جوان, پدر بزرگ تضمین شده است را به هر دو حزب لیبرال و محافظه کار شنوندگان ناراحت کننده است.

“کمدی عجیب و غریب,” او می گوید. “این شروع می شود خصمانه اما آن مبارز و مشارکتی در همان زمان.”

آن را همیشه کار نمی کند. ویلیامز امادگی برای جعل هویت مرد سیاه و سفید از جمله رپ طنز در “حیوانی انسانی, کمیته” احساس می کند بیشتر شبیه به مشت زدن پایین تر از پیدا کردن سازش. اما کسانی که نادر اشتباه در یک آلبوم که در نقطه اوج زیبا unhinged, virtuosic بیت به عنوان قابل توجه به عنوان هر چیزی در Netflix بکشد.

تمدید گفتگو با جهان “عشق و ايثار و رن Faires” باز می شود با یک تیز شرح عنوان فعالیت است. “رنسانس اقتصادازاد” ویلیامز توضیح میدهد: “زمانی است که یک دسته از مردم سفید در وسط جنگل و آنها را به لباس تا مانند دوره های مختلف از تاریخ است که تنها یک فرد سفید خواهد بود و راحت زندگی است.” به نظر او بزرگتر شوخی که extols فضائل صبر و قدردانی خود را یکی از مورد علاقه های شما.

“آن را سخت به ماندن بر روی یک موضوع به مدت ده تا پانزده دقیقه” او اشاره می کند. “نه بسیاری از کمدین می توانید آن را انجام دهد.”

در علاوه بر این به تور منظم ویلیامز نیز متعلق به چندین تیم و تدریس کلاس های Improv فروشگاه; او ایجاد محتوای تبلیغاتی برای سنت لوئیس علامت های تجاری مانند Imo و Purina; و او به نظر می رسد در متعدد پادکست و رادیو را نشان می دهد در سراسر منطقه است.

“به نظر من موفقیت این است که قادر به پشتیبانی از خودم با کمدی” او می خندد. “اما زمانی که من وجود دارد, من ممکن است می گویند که.”

شانس است که او حل و فصل فقط برای پرداخت قبض به نظر می رسد کم با توجه به این که او ساخته شده است به اندازه کافی به عنوان یک بازیگر در سال گذشته به ترک شغل روزانه خود را و آن را تنها سوخت جاه طلبی های خود را.

و در حال حاضر به لطف این ترکیبی از سخت کوشی و پشتکار ویلیامز آماده است برای شکستن به جریان اصلی. در مارس 6, او آورده علامت تجاری خود را میانه طنز به تلویزیون به عنوان بخشی از سری ایستادن نشویل! در دایره — جدید موسیقی کشور و شیوه زندگی شبکه از سازندگان CMT. اگر طرفداران از دست رفته اولیه پخش اخم نکنید: آن برنامه ریزی شده است برای شروع جریان در دایره وب سایت ممکن است. و بیش از چند ماه آینده ویلیامز تبادل دو خواص اصلی — یک طنزهای بر اساس جوان, پدر بزرگ و آموزشی واقعیت نشان می دهد — به تعدادی علاقه مند studios.

در سنت لوئیس ویلیامز است که احتمالا بهترین و شناخته شده برای خود را به نوبه خود به عنوان رونی Jenkins-تهمت — رئیس جمهور ساختگی half-brother — در STL تا اواخرسابق KMOV طرح نشان می دهد. شخصیت الهام گرفته شده بود توسط کمدین مانند ساشا بارون کوهن و استفان کلبرت که satirize محافظه کاران در راه است که درخواست تجدید نظر برای بینندگان در سراسر طیف سیاسی.

“عشق و همدلی یک مکان بسیار بهتر از” او نشان می دهد. “اگر شما واقعا در تلاش برای گفتن چیزی به مخاطب به تکان دادن شما نمی توانید موعظه و شما نمی تواند نفرت.”

ویلیامز بود و در واقع به عنوان Jenkins-مغلوب ساختن پیشی جستن در شب انتخابات در سال 2016. او قرار بود به بازی تبه کار شکایت در مورد تقلب و سیستم ناعادلانه فرایند به عنوان نتایج در آمد. البته شب غیر منتظره و به عنوان اعضای جمعیت شروع به گریه او تغییر تاکتیک بلافاصله — تسلی همکار خود را لیبرال ها تا آنجا که شرایط اجازه.

آن را فقط به یک خطر از تمرین رادیکال همدلی در به طور فزاینده ای قطبی ملت است.

“من هنوز هم سطل زباله سفید گرایش که من دست و پنجه نرم کردن با” او اذعان می کند. “اما من باید یک پا در مترقی مخالفت و دیگری در میانه ریشه. و حقیقت این است که همیشه در وسط است.”

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>