کمدی مرکزی سری به جریان در HBO حداکثر

جدید فصل دستور داد برای ‘دیگر’ و ‘جنوب’

AT&T را HBO حداکثر جریان پلت فرم دستور جدید فصل دو Comedy Central سری از کمدی مرکزی محصولات بخشی از ViacomCBS که قصد دارد برای راه اندازی یک upsized نسخه از آن خود CBS دسترسی به همه خدمات جریان سال آینده.

داستان درهم روابط شرکت های بزرگ تبدیل کمدی مرکزی دو نفر دیگر و از سمت جنوب به مکس اصل.

HBO حداکثر نیز جریان اولین فصل از دو نفر دیگر و سمت جنوب در سال 2021.

به عنوان بخشی از این معامله HBO حداکثر نیز می شود جریان اصلی برای Awkawfina است نورا از ملکهبا فصل یک در حال حاضر در دسترس برای مشترکین. فصل دو جریان خواهد شد در HBO حداکثر پس از تمام قسمت به نظر می رسد در Comedy Central تابستان آینده.

“این زمین شکستن و خنده دار برنامه های فرهنگی touchstones و ما هیجان زده در مورد این گروه متنوع از کمدی صدای آنها را به HBO حداکثر. ما می دانیم که مخاطبان ما را می خواهید به تماشای دوباره و دوباره گفت:” مایکل Quigley, اجرایی, معاونت, محتوا ادغام WarnerMedia. “ما در حال تفکر استراتژیک از طرفداران و اضافه کردن این استثنایی سری به ما نمونه کارها اجازه می دهد تا ما را به معرفی این standout کمدی به بینندگان جدید HBO Max.”

جریان حقوق برای کمدی سنترال پارک جنوبی فروخته شد به HBO حداکثر در سال گذشته توسط ViacomCBS و South Park Digital Studios.

“کمدی سنترال محصولات مقابله با HBO حداکثر حاکی از ما تولید استودیو استراتژی برای به حداکثر رساندن ارزش محتوای ما با انتخابی کار با اشخاص ثالث در حالی که اولویت حق رای دادن IP برای خود ما عامل” گفت: Keyes تپه-ادگار chief operating officer ViacomCBS سرگرمی و جوانان برندها. “همانطور که ما تغییر استراتژی ما و پایین در بزرگسالان, انیمیشن های موضعی را نشان می دهد و اسکریپت – فیلم های ما هیجان زده به لبریز استودیوی ما فروش کسب و کار و ادامه این سری بزرگ با HBO Max.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید