تجارت: 1.5 میلیارد دلار در مراقبت قانون بودجه شامل پهنای باند

گفت: در شهرستانها هند قبایل غیر انتفاعی در میان کسانی که اعمال می شود

وزارت بازرگانی گفت که 1.5 میلیارد دلار مراقبت در قانون بودجه برای کمک به جوامع نهفته COVID-19 در حال حاضر در دسترس هستند و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پهنای باند استقرار در میان بسیاری از چیزهای دیگر.

پول اختصاص داده شده بود به تجارت توسعه اقتصادی دولت برای استفاده به عنوان آن را مناسب دیدم برای ارائه متمم بودجه برای coronavirus بازیابی کمک.

مرتبط با: FCC می شود 200 میلیون دلار برای پزشکی از راه دور

“EDA را مراقبت عمل بازیابی کمک طراحی شده است به ارائه طیف گسترده ای از کمک های مالی به جوامع و مناطق مختلف به عنوان آنها را به پاسخ و بهبود یافتن از اثرات این بیماری همه گیر” گفت: Dana Gartzke در حال حاضر اقدام به عنوان دستیار وزیر بازرگانی برای توسعه اقتصادی است. “ما قصد داریم برای استقرار ما مراقبت در قانون بودجه به سرعت و به طور موثر و کارآمد به عنوان امکان پذیر است و در یک شیوه ای است که مطابق با نیازهای جوامع ما است.”

در میان با استفاده از پول قرار داده می شود به گفت: تجارت است “استقرار پهنای باند برای اهداف از جمله حمایت از پزشکی از راه دور و کنترل از راه دور برای یادگیری مهارت های شغلی.”

که در علاوه بر این به 200 میلیون دلار در مراقبت قانون بودجه که اختصاص داده شده برای یک FCC COVID-19-مربوط به پزشکی از راه دور برنامه.

در میان کسانی که واجد شرایط برای کمک های مالی در حال قبایل هند و ایالت و شهرستان و شهر دولت غیر انتفاعی کار با آن دولت ها و مؤسسات آموزش عالی ،

برای اطلاعات نرم افزار به اینجا بروید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>