تجارت مسائل چهارم توسعه Huawei مجوز


شرکت های ایالات متحده هنوز هم می تواند عرضه شرکت چینی

وزارت بازرگانی تمدید موقت مجوز به طور کلی است که اجازه می دهد تا شرکت های ایالات متحده به ادامه عرضه تراشه برای Huawei حتی اگر چینی مخابرات شبکه سخت افزار قرار داده شده است در لیست اشخاص “مشغول به فعالیت هستند که بر خلاف ایالات متحده آمریکا امنیت ملی یا منافع سیاست خارجی” و در نتیجه از حد به چنین متحده high-tech صادرات است.

مرتبط: Huawei نگه می دارد در حال رشد با وجود آمریکا تلاش

تجارت را توضیح این بود که آن را به عموم هم به نظر در “ادامه و دامنه ممکن است در آینده پسوند موقت مجوز به طور کلی (TGL).” مهلت ارسال آثار برای این نظر مارس 25.

جدید مهلت 15 مه است اما فرمت زیر سه قبلی 90 روز پسوند. آخرین برنامه ریزی شده بود به مرور مارس 1, بنابراین این اصل 45-بعد فرمت.

تجارت می گوید: این پسوند در نظر گرفته شده اجازه می دهد تا شرکت ها برای تغییر به جایگزین تجهیزات و نرم افزار منابع.

تجارت اداره صنعت و امنیت می گوید پسوند “اجازه می دهد تا موجود مخابراتی و ارائه دهندگان—به خصوص کسانی که در جوامع روستایی—توانایی برای ادامه به طور موقت و ایمن کار شبکه های موجود در حالی که آنها شناسایی جایگزین برای Huawei برای آینده بهره برداری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>