توسعه تجاری تغییرات اتفاق می افتد در Bearden. ببینید چه چیزی جدید در فروشگاه ها در حال آمدن

راهرو بین ایالتی 40 و کینگستون پایک از Sequoyah تپه به وست هیلز شده است یک منطقه عمدتا توسعه تجاری در خیابان اصلی.

اما در آن پایدار نگاه ساختمان ها و کسب و کار به طور منظم آمده و یا در حال بازسازی است. و است که قطعا درست بوده است, در هفته های اخیر و ماه.

شاید قابل توجه ترین تغییر بوده و تحت ساخت و ساز FirstBank ساختمانی در کینگستون پایک و وستوود جاده در Bearden که در آن یک CVS و بعد از آن یک حیوان سوپر مارکت که قبلا ایستاده بود.

با توجه به FirstBank بازار رئیس جمهور Nathan A. Hunter ساختمان برنامه ریزی شده است برای تکمیل و افتتاح این سقوط.

“جدید بانکداری ساختمان اداری خواهد بود یک ساختمان دو طبقه شامل حدود 17,000 متر مربع و عملکرد به عنوان دفتر اصلی Knoxville,” او گفت: در یک بانک مطبوعاتی. “این ساختمان شامل یک سرویس کامل شعبه بانک خواهد شد که نقل مکان از محل فعلی خود در این نقطه عطفی مرکز” (خاموش Northshore رانندگی در نزدیکی Bearden اوبری و من-40).

او اضافه کرد که امکانات جدید را خانه 50 ناکسویل همکاران/کارکنان.

FirstBank یکی از بانک های مختلف که در واقع به آن منطقه از ناکسویل و احداث ساختمان های جدید در 10 سال گذشته یا بیشتر.

مقدار زیادی از دیگر تغییرات می توان در Bearden/وست هیلز منطقه نیز هست. در غرب شهر مرکز تخریب همچنان در سابق فروشگاه سیرز و به عنوان هنوز اعلام نشده مستاجر برنامه ریزی شده است به اشغال یک داستان بال ساخته شده است در خود جای داده است.

در سراسر کینگستون پایک از غرب شهر مرکز سایت و بنیاد کار همچنان در غرب شهر عبور. چنین قبلا اعلام مستاجران به عنوان Firebirds چوب اخراج کوره Noire The Nail Bar و راه رفتن را Bistreaux و نوار در حال برنامه ریزی برای باز کردن در دستگاه که در آن خالی 1960 دوران Ramada Inn ساختمان نشسته بودند.

چند صد متری شرق سابق Brixx چوب اخراج پیتزا در 7403 کینگستون پایک بسته شده است و املاک و مستغلات “در دسترس” ثبت نام در حال حاضر نشسته در مقابل آن. همچنین خالی برای چند ماه بوده است کوچه نوار و سابق Hardee است سریع-رستوران خدمات فقط در شرق آن است.

در 7412 کینگستون پایک سراسر از سابق Brixx ساختمان ایالات متحده تلفن همراه, فروشگاه مجموعه ای برای باز کردن در آینده نزدیک در سابق به تنهایی فروشگاه کفش.

یک KARM فروشگاه صرفه جویی است به زودی برای باز کردن و همچنین در سابق لوازم پت به علاوه ساختمان بعدی به دفتر انبار یک فاصله کوتاه شرق.

ادامه east گذشته زیبا و دل انگیز و عظیم جدید رواناب فاضالب های سطحی خندق در Papermill جاده و کینگستون پایک “باز” بنر خط چمن در مقابل هیلتون باغ مسافرخانه در 6200 Papermill رانندگی اعلام کرد که در حال حاضر استقبال از مهمانان است.

آن ساخته شد که در آن سابق 1970s-عصر متل با یک استخر در فضای باز بود در حال تخریب.

پشت در کینگستون پایک و در ادامه شرق زمین کرایه در شمال پارک جنگلی بلوار بسته است عنوان شده است به طور گسترده ای اعلام کرد. یک بنر اعلام بسته شدن فروش آویزان در مقابل ساختمان فروشگاه که یک بار قرار دارد Bi-Lo.

کار ادامه دهی مجدد و بازسازی مغازه ها در غرب پلازا یک فاصله کوتاه از شرق زمین کرایه. در ماه های اخیر برخی از مناطق تخریب شد در پایان غرب و یک ساختمان جدید ساخته شد که در آن برای اولین بار تنسی مرکز مالی یک بار ایستاده بود و در گوشه جنوب شرقی پیچیده است.

فروشگاه ها از جمله به عنوان بازار تازه و CVS را دریافت صورت-آسانسور بیرونی خود و نشانه اعلام کرد که DosBros کوره مکزیکی است که آینده را می توان در بخشی از این مرکز خرید که برای تعدادی از سال قرار دارد محبوب آگاو آزول مکزیک رستوران. اخیرا وزارت معارف اصلی BBQ تا به حال شده است وجود دارد.

یک ساختمان با هیچ نشانه ای در مقابل آن در دست ساخت است ساترلند در خیابان در تقاطع با شمال کنکورد خیابان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>