Commisso می گوید Mediacom کارکنان هیچ برنامه ای برای اخراج


رئیس مدیر عامل شرکت گفت: اشتغال رول پایدار باقی خواهد ماند و از طریق حداقل May 31

به عنوان COVID-19 همه گیر است نابود شرکت ترازنامه و مجبور به اخراج مقابله با ضعف اقتصادی, Mediacom ارتباطات مؤسس و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Rocco Commisso مطمئن خود را بیش از 4500 کارمند که آنها را به نگه داشتن شغل خود را حداقل از طریق مه 31, زمانی که برخی از صاحب نظران بر این باورند که بدترین بیماری همه گیر خواهد شد.

در نامه ای به کارکنان Commisso گفت که او تا به شده است “شگفت زده و با الهام از” خود تابآوری و فداکاری به عنوان آنها همچنان به مطمئن شوید که مشتریان همیشه در ارتباط ماندن. و او مطمئن کارگران که اگر چه شرکت های دیگر مجبور به تحمل مشکلات جدی مالی در طول شیوع Mediacom پایدار است.

شرکت های دیگر بروز رکود اقتصادی سوخت همه گیر باید furloughed کارکنان — عمدتا کسانی که در مشتری رو موقعیت — برای مقابله با از دست کسب و کار. در روز پنج شنبه والت دیزنی Co. گفت: این امر کردند غیر ضروری کارگران آغاز مارس 19. به طور کلی تعداد بیمه بیکاری ادعا می کند دو برابر شد و به رکورد 6.6 میلیون دلار برای هفته مارس 28 با توجه به U. s. Dept. زايمان.

مرتبط با: Commisso ACF Fiorentina پیش افتادن از Coronavirus هدف جمع آوری اعانه

“در 25 سال پس از تاسیس Mediacom ما هرگز متوسل به تخمگذار کردن کارکنان ما حتی در بدترین رکود اقتصادی,” Commisso نوشت. “ما هیچ برنامه ای برای شروع در حال حاضر به عنوان ما باور بوده است که اگر ما کارکنان مراقبت از مشتریان ما و جامعه ما خواهد شد مراقبت از آنها.

“من می خواهم برای اطمینان از همه 4,500 از کارکنان که Mediacom در نظر دارد به ادامه به ارائه آنها را با منفعت اشتغال پرداخت و مزایای طریق حداقل 31 مه سال 2020” او ادامه داد. “در آن زمان ما امیدواریم که این بیماری همه گیر خواهد شد و بیش از کسب و کار ما و زندگی به حالت عادی بازگشت.”

در اینجا متن کامل این بیانیه:

“همانطور که ملت ما مبارزه با کروناویروس, تشدید, من همچنان سر در گم و با الهام از شجاعت و انعطاف پذیری Mediacom خانواده است. از مهندسین و تکنسین ها و نمایندگان خدمات مشتری به انبار ما پرسنل هر کس در حال کار خستگی ناپذیر برای حفظ شبکه ما در حال اجرا و به مطمئن شوید که مشتریان ما در خدمت ماندن متصل.

“در حالی که این بحران بهداشتی باعث شده است که مشکلات جدی مالی برای هزاران نفر از کسب و کار در سراسر ایالات متحده و مجبور میلیون ها نفر از آمریکایی ها به بیکاری خط, من می خواهم همه Mediacom کارکنان بدانند که شرکت ما پایدار عملیاتی و مالی.

“در 25 سال پس از تاسیس Mediacom ما هرگز متوسل به تخمگذار کردن کارکنان ما حتی در بدترین رکود اقتصادی. ما هیچ برنامه ای برای شروع در حال حاضر به عنوان ما باور بوده است که اگر ما کارکنان مراقبت از مشتریان ما و جامعه ما خواهد شد مراقبت از آنها.”

“من می خواهم برای اطمینان از همه 4,500 از کارکنان که Mediacom در نظر دارد به ادامه به ارائه آنها را با منفعت اشتغال پرداخت و مزایای طریق حداقل 31 مه سال 2020 است. در آن زمان ما امیدواریم که این بیماری همه گیر خواهد شد و بیش از کسب و کار ما و زندگی به حالت عادی بازگشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>