کامپیوتر Cos. مخالفت EEI دادخواست به تاخیر 6 گیگاهرتز های

کامپیوتر غول از جمله Facebook, اپل, گوگل و مایکروسافت پیوست که به FCC به رد دادخواست به ماندن اجرای تصمیم خود را به اجازه و بدون مجوز عملیات در کل 6 GHz band, که آن هم با مجوز اپراتورها از جمله پخش ابزار, شرکت ها و دیگران است.

مرتبط: پخش کابل و مربع خاموش در بیش از 6 GHz

در آوریل FCC رای دادند به اتفاق آرا به اجازه می دهد کل از 1200 مگاهرتز از 6 GHz band به اشتراک گذاشته می شود بدون مجوز Wi-Fi FCC آخرین حرکت در آزاد کردن طیف بیشتری برای اتصال 5G در خانه دستگاه ها-تصویری streaming video calls-و اتصال دستگاه های IoT به اینترنت.

ادیسون برق موسسه که برق منطقه ای سودمند خدمت اعضای 220 میلیون مشتریان به دنبال اولیه باقی بماند که تصمیم گیری–به طور خاص به اجازه دهید بدون مجوز داخل دستگاه عمل در گروه–در حالی که آن را به چالش کشیده و آن را در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای دی سی مدار است که اصل صلاحیت بیش از FCC تصمیم گیری.

EEI استدلال می کند که اجازه می دهد داخل سالن بدون مجوز با استفاده از یک تهدید برای امنیت عمومی و زیرساخت های حیاتی.

EEI می گوید FCC انجام آن سعی و کوشش به دلیل که آن را به نگرانی های مطرح شده و مطالعات را مشاهده کنید. EEI گفت: آن را با عجله تصمیم گیری است که نادیده گرفته شواهدی وجود دارد که اجازه می دهد به “نامحدود و untraceable” عملیات تهدید به شبکه برق به طور خاص “موجود 6 GHz ایستگاه بی سیم و شبکه ها مولفه های کلیدی حفظ یکپارچگی اعضا توزیع الکتریکی و امکانات انتقال.”

شرکت های رایانه ای می گویند که تا کنون از انجام آن سعی و کوشش به دلیل FCC “با دقت درگیر با این مسائل در طول دوره از یک مفصل و طولانی دادرسی.” با توجه به اینکه EEI بعید است به دیدار حتی اولین چنگک صاف کردن از چهار جانبه ماندن تست–احتمال برنده شدن در دادگاه است.

دیگر آزمون ها آسیب های جبران ناپذیر به خود و یا دیگران اگر اقامت داده نشده است و منافع عمومی را به نفع بماند.

این شرکت ها می گویند FCC تصمیم گیری است که غیر قابل برگشت است که FCC می تواند حذف بدون مجوز دستگاه های که ممکن است باعث تداخل از طریق اجرای عمل و “مشرف” مضرات اقامت می تواند به احزاب دیگر و به منافع عمومی.

همچنین پیوستن به مخالفان به EEI درخواست شد Qualcomm سیسکو, Broadcom, Hewlett Packard, Mi NXP, هیاهو شبکه (Gene).

کابل عملیات به طور کلی حمایت از FCC تصمیم برای به اشتراک گذاشتن 6 GHz طیف پس از آن آزاد می گذارد تا طیف بیشتری برای بدون مجوز Wi-Fi هنوز اولیه خود را پهن باند تلفن همراه بازی.

مرتبط با: NAB انتقاد کامپیوتر شرکت بیش از 6 GHz موضع

رسانههای مخالفت با این تصمیم به این دلیل آنها با استفاده از طیف برای زمینه-به-استودیو انتقال و الکترونیکی گردآوری, و مانند EEI نگران هستند تداخل مضر از استفاده گسترده از گروه بدون فرکانس به صورت خودکار هماهنگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>