‘وجدان کنگره John Lewis مورد ستایش قرار داد به عنوان قهرمان


بازیکنان صنعت وزن در مرگ, حقوق مدنی, غول

جولای 17, مرگ Rep. John Lewis (D-Ga.), دیرین کنگره و حقوق مدنی آیکون جلب سلام از بازیکنان صنعت در داخل کمربندی.

“من خوش شانس بود که شناخته شده اند و کار کرده با جان لوییس در طول سال با هم تداخل دارند که ما خدمت در کنگره گفت:” National Association of Broadcasters جمهور گوردون اسمیت سابق جمهوری خواه سناتور از اورگان است. “اما من حساب خودم را مضاعف خوش شانس بود که رفته با جان در آخرین بازدید خود را به سلما و باید با او راه می رفت بیش از ادموند Tia پل.

“جان لوئیس بود یک جنگجو برای عدالت و یک سرباز برای صلح است. زندگی او ملایم و پیام خود را قدرتمند و رهبری تاریخی و پیشرو همه ما را به یک اتحاد کامل تر.”مینیون Clyburn اولین سیاه زن FCC صندلی و دختر لوئیس همکار خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn 9D-S. C.) در توئیتر خود نوشت:

FCC کمیسیون جفری Starks توییتی زیر لوئیس’ مرگ:

“جان لوییس…وجدان کنگره…یک غول در میان مردان که در سمت چپ یک میراث پایدار از تحمل و پیگیری عدالت اجتماعی برای جهانی” گفت: Adonis هافمن رئیس کسب و کار در جهت منافع عمومی و رئیس سابق کارکنان به FCC کمیسیون و رئیس مینیون Clyburn.

“‘آزادی عمل پیوسته همه ما باید و هر نسل باید انجام بخشی خود را برای ایجاد حتی بیشتر و عادلانه تر فقط جامعه است.’ “کسانی که کلمات Congressman John Lewis در سال 2017 خاطرات — و آنها کلمات او مندرج در سراسر تمامیت خود را باور نکردنی زندگی” گفت: Motion Picture Association رئیس چارلز Rivkin. “از تلاش های او به عنوان یک جوان معترض و رهبران جنبش حقوق مدنی به خدمت در کاپیتول هیل برای 17 ضوابط و تبدیل شدن به ‘وجدان کنگره’ John Lewis بود زندگی پل پوشا محوری عدالت اجتماعی جنبش از زمان ما است. بیش از این دوره از زندگی او باقی ماند درست به اصول راهنما و هرگز حمایت کردن از صحبت کردن و الهام بخش نسل از فعالان و رهبران به دنبال دارد.

“در فیلم های تلویزیونی و جریان صنعت به خصوص ما را به درک اهمیت چگونه کلمات و داستان می تواند چالش به نظر ما از جامعه و چگونه آنها می تواند تاثیر ابدی در تاریخ ما است. چند آمریکایی که مسیر تاریخ را تغییر خواهم Congressman John Lewis را از طریق کلمات و اعمال. John Lewis بود بدون شک یک آمریکایی قهرمان واقعی وطن پرست و غیر قابل مقایسه به عنوان مثال از نحوه استفاده از صدای ما را به تفاوت.”

مصرف کننده انجمن تکنولوژی SVP سیاسی, صنعت و امور تیفانی مور می دانستند لوئیس و توییتی زیر است:

“مانند بسیاری از مسائل است که لوئیس صرف زندگی خود را به مبارزه برای مبارزه برای اینترنت آزاد و باز ادامه داد” جوزف تورس مدیر ارشد استراتژی و تعامل نوشت: در مطبوعات آزاد وب سایت زیر لوئیس’ مرگ است. او به نام لوئیس یک جنگنده برای عدالت رسانه اشاره کرد که لوئیس ملحق شده بودند با دیگر نمایندگان مجلس به تماس برای دولت اوباما برای تصویب و اجرا به net neutrality rules. ‘[I]f ما تا به حال اینترنت در طول حرکت ما انجام داده اند می تواند خیلی بیشتر به مردم را هم از سراسر کشور به سازماندهی و کار با هم برای ساخت معشوق جامعه است. به همین دلیل است که بسیار مهم است برای ما برای محافظت از اینترنت. هر صدای مسائل و ما نمی توانیم اجازه منافع سود سکوت صدای کسانی که به دنبال کرامت انسانی” لوئیس گفت: در سال 2015.

“کنگره شناخته شده بود برای ترغیب مردم هر روز برای رسیدن به “خوب مشکل’ زمانی که آنها شاهد بی عدالتی” نوشت: تورس. “و این چیزی است که همه ما که تا به حال افتخار به حضور او باید همچنان به انجام است.”

“ملت ما از دست داده است یک رهبر واقعی و فوق العاده مرد گفت:” ACA متصل جمهور متی رقص لهستانی پولکا. “ACA متصل سوگوار از دست دادن Rep. جان لوئیس و یاد صدای اما دعای ما این است که ما را حمل بر مثال او قبل از ما با همکاری با یکدیگر پیدا کردن زمینه های مشترک و احترام به یکدیگر در تمام راه.”

“در حالی که من تحسین جان در طول سال های اولیه خود را به عنوان یک رهبر در بسیاری از جنبش حقوق مدنی وقایع که در آن قدرت خود را از شخصیت و تعهد بودند جعلی نیست تا زمانی که او آمد به واشنگتن به عنوان یک عضو از دولت کارتر و به عنوان یک همسایه که من کردم به درک خود را از گرما و انسانیت نزدیک” گفت: کامپیوتر و ارتباطات, انجمن رئیس جمهور اد ، “او تقویت باور من این است که همه ما باید در تلاش برای ترک یک میراث است که پژواک به آینده و اعلام کرد که وفادار پیگیری انصاف و احترام به حقوق و بشریت از همه باید سنگ بنای هر تمدن بزرگ است.”

“امریکا دهکدهای از دست داد یکی از مشهور ترین قانونگذاران گفت:” CTIA جمهور مردیت Atwell بیکر. “Congressman John Lewis شد قابل توجه رهبر و قهرمان برای حقوق مدنی و برابری و او تجسم تمام آرمان های یک فداکارانه اختصاصی بنده است. در طول 33 سال در مجلس نمایندگان ایالات متحده, او مبارزه برای تصویب قوانینی که بهبود کیفیت زندگی برای گرجی ها و برای همه آمریکایی ها است.

ما برای گسترش افکار خود را به خانواده و عزیزان. ممکن است خود را میراث زنده از طریق کسانی که با الهام از رهبری و خدمات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>