گزارش مصرف کننده: CCPA اجرای باید ادامه


تماس تبلیغ درخواست برای تاخیر در بدبینانه بهره برداری از بحران

گزارش های مصرف کنندگان به نام در کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا رد صنعت تلاش برای به تاخیر انداختن اجرای کالیفرنیا مصرف کننده قانون حریم خصوصی (CCPA).

قانون به اثر رفت Jan. 1 اما دولت هنوز برای نهایی کردن قوانین به اجرای این قوانین هستند که قرار بود در محل توسط midyear.

تقریبا سه ده تشکل های صنفی از جمله انجمن ملی, تبلیغ, تبلیغاتی آمریکا فدراسیون و انجمن های مجله رسانه ها با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس در درخواست کالیفرنیا برای به تاخیر انداختن اجرای.

برخی از همان تبلیغ گروه در استدلال مشابه تاخیر در ژانویه.

در مقابل گزارش های مصرف کنندگان نشان می دهد این بیماری همه گیر قرار دادن یک علامت تعجب در نیاز به قانون است.

“این آخرین تلاش برای جلوگیری از مطابق با CCPA می آید به عنوان بیشتر و بیشتر مصرف کنندگان به طور فزاینده ای با تکیه بر ارتباطات آنلاین به کار و اقامت در ارتباط با بهداشت حرفه ای و به دست آوردن دسترسی به تجهیزات لازم,” گزارش مصرف کننده گفت: دوشنبه (23 مارس).

“در آن است مهم تر از همیشه برای سیاستگذاران برای اطمینان از انصاف و ایمنی و شفافیت برای مصرف کنندگان در بازار گفت:” جاستین Brookman گزارش مصرف کننده’ مدیر حفظ حریم خصوصی و سیاست های فن آوری. “قانون شده است و در اثر بیش از سه ماه. این یک بدبینانه تلاش صنعت برای جلوگیری از تجلیل کالیفرنیا مصرف کنندگان قانون اساسی حق حریم خصوصی و صنعت نباید بهره برداری از بحران بهداشت و درمان به چشم پوشی از مصرف کننده درخواست به شرکت ها برای جلوگیری از فروش داده های خود را. ما امیدواریم دادستان کل می کند درست و آغاز می شود, اجرای عنوان برنامه ریزی شده.”

تبلیغ کنندگان می گویند که در آینده با “کسب و کار نوآورانه روش” مطابق با قانون جدید و اجرای نظام یک وظیفه بسیار و بیش از حد بلند سفارش هنگامی که بسیاری از این کارگران در خانه هستند و همه همه در حال “انجام بهترین خود را برای مدیریت زندگی شخصی و حرفه ای در صورت از زمان نامشخص است.”

آنها می گویند که آنها در حمایت از حریم خصوصی-هر چند بسیاری از جمله آنا بود نه فن چگونه این لایحه تلاش می کند به آن امن–اما می خواهم زمان اضافی برای “درک و به طور موثر operationalize” قوانین جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>