کوکویل خانواده می شود پشتیبانی از تنسی تیم فوتبال پس از گردباد | آدامز

این کوکویل گردباد به نظر می رسد سنین پیش مدت کوتاهی آواره توسط یک تراژدی بین المللی در حوزه.

بنابراین حتی به عنوان بازماندگان از ماه گذشته گردباد غم از دست دادن عزیزان و شروع به بازسازی زندگی خود آنها را فرا گرفته در عدم اطمینان از coronavirus بیماری همه گیر.

اما در بین F4 گردباد و ویروس قادر به کشتن میلیون ها نفر شما هنوز هم می توانید پیدا کردن پزشکی داستان های موفقیت و امید است.

اگر گاوین به فروش می رساند در اکو دره محله کوکویل می توانید آن را می دهد که امید به هر کسی رو به ظاهر شانس غیر قابل عبور. اگر شما داستان خود را در ورزش از نظر شما بود که ما ناراحت است.

یازده ساله گاوین نشده ساخته شده آن را تمام راه را به عقب. اما او دوباره بیشتر و سریع تر از تقریبا هر کسی می توانست تصور می کردند. و دوباره بیشتر و سریع تر از پزشکان فکر می کنید ممکن است.

او آمده است به اندازه کافی که او در حال حاضر می توانید تعداد تنسی همه-SEC گارد Trey Smith به عنوان یک دوست. و دوباره به اندازه کافی است که تنسی مربی تیم فوتبال جرمی Pruitt نشسته وجود دارد در گاوین شرق تنسی بیمارستان کودکان اتاق و وعده داده شده گاوین و پدرش سام, دو بلیط به تنسی-آلاباما بازی های بعدی قرار می گیرند.

“چه کسی را بیشتر دوست دارید ما به ضرب و شتم بعدی فصل؟” Pruitt خواسته گاوین.

“آلاباما” گاوین گفت.

ضرب و شتم آلاباما است که یک شوت برای هر کسی و به خصوص تنسی است. اما به فروش می رساند خانواده – گاوین ویژه – حق باور در عکس.

کل خانواده جان سالم به در برد: سام و همسرش, اشلی, زن و سه فرزند خود را – گاوین 9 ساله گیج و 4 ساله گوئن.

همه آنها را جمع آوری به سرعت در حمام زمانی که آنها شنیده گردباد خروشان راه خود را. کودکان در وان حمام هنگام گردباد رسید. سام گفت که او می تواند بشنود پشت بخشی از خانه که پاره پاره و دور و اتاق تعویض دنده رو به جلو است. طبقه بالای خانه دو طبقه دمیده شد در سراسر جاده ها قبل از آمدن به استراحت در کنار یک برکه.

سام برگزار شد به گوئن اما بقیه خانواده پراکنده شد. پسران پرتاب شد و حدود 50 متری از خانه.

سام و گوئن به طور معجزه آسایی به حال تنها جراحات جزئی. گیج نیاز به بخیه در یک دست و درمان برای کاهش در سر خود را. اشلی پا به شدت مجروح شدند اما هیچ آسیب دائمی.

گاوین وضعیت وخیم تر بود.

محکم گوئن سام فریاد زد بارها و بارها برای گاوین پس از گردباد از طریق تصویب. در نهایت او را دیدم او را افزایش باقی مانده است.

“به نحوی او قادر به راه رفتن و صحبت کردن با” سام گفت.

گاوین یک شکستگی شدید به جمجمه او که ناشی از آسیب مغزی. چیزی بود پاره پاره خود را از طریق دهان, ضربه زدن پنج دندان های دائمی. هر دو مداری کاسه چشم شکسته شد. کسانی که فقط سر و صدمات مرتبط با. او همچنین تا به حال سه دنده شکسته و فرو ریخت ریه است.

پس از سام او را در بر داشت گاوین شروع به از دست دادن هوشیاری. پدرش شد و حتی بیشتر نگران زمانی که او را دیدم به شدت از زخم سر.

اولین پاسخ دهندگان با عجله گاوین به کوکویل مرکز پزشکی منطقه ای. اوایل شاخص مطلوب نیست.

گاوین بی توجه بود که پدرش برای او دعا در اتاق. دکتر گفت: سام آنها حرکت خواهد پسر خود را به دانشگاه تهران مرکز پزشکی که می تواند در درمان تروما و صدمات.

“ما در حال فرستادن او وجود دارد,” دکتر گفت:. “اما صادقانه بگویم من فکر نمی کنم او آن را به UT مرکز پزشکی.”

گاوین نه تنها از آن ساخته شده به مرکز پزشکی, اما او نیز آن را از طریق عمل جراحی است.

“ما باید تعمیر جمجمه” یک جراح مغز و اعصاب گفت: سام. “ما او را نگه می دارد پایدار است. ما انجام داده ایم همه چیز را ما می توانیم. آن را تا به گاوین به عنوان به آنچه که اتفاق می افتد.”

گاوین را گرفت و آن را از وجود دارد.

او نقل مکان کرد و یک دست ، او چشمان خود را باز کرد و به شست. روز به روز شانس بهتری رو به عنوان گاوین بهبود در بیمارستان کودکان تا خانواده اش متوجه بهبودی کامل ممکن بود.

هنوز هم وجود دارد بیشتر کار پزشکی انجام می شود اما ریسک دیگر بسیار بالا است. گاوین را می پوشند یک گردن بند به طور موقت به عدم حمایت از شکسته دوم مهره در گردن و صورت و جراحی لازم خواهد بود.

اما هیچ چیز در مقایسه با آنچه که او را از طریق بوده است.

خانواده است که مدیریت بیش از حد. در ابتدا پس از اقامت با اشلی مادر را به فروش می رساند در حال اجاره خانه در کوکویل.

سام انتظار بازگشت به شغل خود را به زودی. او پشتیبانی فنی برای Relatient یک بیمار-تعامل شرکت.

“من نمی توانم بگویم به اندازه کافی در مورد شرکت من,” او گفت:. “برایان لوی اصلی من سرپرست من آورده ناهار و اجازه دهید من می دانم چه می گذرد. این شرکت به من داد یک زن و شوهر از هفته پرداخت و کارکنان مطرح $22,000 برای ما است.”

UT فوتبال برنامه همچنین دارای نقش در خانواده را بهبود.

هنگامی که یک پرستار آموخته است که تنسی فوتبال بود گاوین ورزش های مورد علاقه او گذشت کلمه همراه است. پس از پیدا کردن در مورد گاوین جلد پاسخ دادند.

در مارس 6, Pruitt و برخی از بازیکنان خود از جمله اسمیت و کارفرمایی جارت Guarantano بازدید گاوین در بیمارستان است.

“مربی Pruitt به او صحبت کرد چندی” سام گفت.

روز بعد اسمیت بازگشت و با بیشتر بازیکنان است.

پس از یادگیری است که سابق تنسی کارفرمایی جاشوا دابز شد گاوین بازیکن مورد علاقه اسمیت متصل دابز و گاوین در FaceTime.

دابز مطمئن گاوین او را جایگزین Dobbs-امضا فوتبال که از دست داده بود در گردباد. اسمیت به سام شماره تلفن همراه خود را و خواسته بود به روز رسانی در گاوین حال پیشرفت است.

آن را کاملا یک تیم تلاش در تنسی ،

و در بهترین سناریو شاید Vols و گاوین می توانید به اشتراک گذاری دیگر ناراحت داستان این سقوط در برابر Alabama.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-2684 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>