برای بزرگنمایی کلیک کنید Melanie Meyer runs Tiny Chef inside the Silver Ballroom. - ANDY PAULISSEN

  • اندی PAULISSEN
  • ملانی مایر اجرا می شود کوچک آشپز در داخل نقره ای سالن.

ملانی مایر متوجه شدم در اوایل پخت و پز حرفه ای قدرت که مواد غذایی را به زندگی مردم کمی شاد تر. حتی در یک فروتن بیمارستان کافه تریا او نمی تواند کمک کند اما خودش را به عنوان یک سفیر از شادی و مشتریان خود را در زمان اطلاع.

“یکی از اولین شغل مشغول به کار بود یک شبه در یک بیمارستان کافه” مایر به یاد می آورد. “من فقط یک بچه است اما همه پرستاران و کارکنان می دانستم که به من بیا. من نمیفهمد ‘هی این افراد در حال کار یک شبه بیش از حد, بنابراین من قصد دارم به قلاب آنها را!’ آنها را به همه بگویید یکدیگر برای به دست آوردن مواد غذایی خود را از من چون من در زمان مراقبت از آنها. آنچه که من آموخته است که یکی از اساسی ترین چیزی که در مورد مواد غذایی است که در آن مردم را هم می توانید. عشق فقط از آنجا بزرگ شد.”

این روزها مایر است که نشان می دهد عشق به عنوان نیمی از پارتی هاردکور, پارتی, پیتزا و کوچک آشپز (4701 Morganford جاده)ترکیبی پیتزا-مشترک-کره ای-نقطه در داخل نقره ای سالن. مزه مایر پخت و پز فوق العاده شما می خواهم فکر می کنم او می خواهم ساخت کره مواد غذایی کل زندگی خود را, اما او به عنوان توضیح می دهد که آن را به یک سبک آشپزی او به عنوان یک فرد بالغ پس از شروع به کشف هویت او است.

“من به تصویب رسید [کره جنوبی] به عنوان یک کودک و بزرگ شده در روستایی در ایالت میسوری احاطه شده توسط عمدتا سفید مردم” مایر توضیح می دهد. “من می خواهم اذیت زیادی برای متفاوت بودن; وقتی که من بچه بودم متنفر بودم از این واقعیت است که من متفاوت بود. من می خواستم به جا می شود که دختر بچه با موهای بور و چشمان آبی, اما به جای مردم سرگرم کننده ساخته شده از من. من هرگز در آغوش فرهنگ من است.”

که تغییر خواهد کرد زمانی که مایر کشف یک Facebook گروه های کره ای آمریکایی adoptees. او در بر داشت یک جامعه از مردم که تا به حال تجربه مشابه به او و او را زده بود توسط مشترک هویت و مسائل مربوط به آنها در حال رشد بود در عمدتا سفید محله.

به عنوان او شروع به ارتباط با مردم از طریق این گروه — که برخی از آنها تا به حال سفر به کره جنوبی برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد خود — او احساس کشش به شیرجه رفتن در و یادگیری در مورد کره ای, تاریخ و فرهنگ. آن را به عنوان تا به حال در طول زندگی خود, مواد غذایی خود را اسیر و lightbulb رفت.

“زمانی که من شروع به یادگیری در مورد ریشه های من و فرهنگ من و من از کجا آمد من متوجه شدم چیزی” مایر می گوید. “از آن ساخته شده حس مانند ‘این است که چرا من عاشق این.’ من همیشه عاشق ادویه و ترشی و تخمیر مواد غذایی و گوشت خوک. آن همه احساس ساخته شده است.”

زمان شروع اکتشاف غذاهای کره ای, مایر در حال حاضر یک مهارت طبخ و تا به حال صرف بیشتر از زندگی کاری در آشپزخانه. این پس زمینه به ابزار خود را به شیرجه رفتن سر به یادگیری نحوه تهیه کره ای تخصص و بیشتر او را به آن را بیشتر به او احساس جنبه های مهم زندگی خود را با هم آمدند.

مایر خواب دیدم که یک روز او قادر خواهد بود خود را از رستوران کره ای و او حتی سعی کرد دست او را در پذیرایی. آن نیست تا زمانی که یک فرصت را در نقره سالن خود را ارائه شده است که او تصمیم گرفت برای رفتن به آن به صورت جدی — با کمی تلنگر از شریک زندگی خود را در زندگی و در کسب و کار, Chris Ward.

“من و کریس در یک شیطان پین بال دزد لیگ برتر در نقره ای سالن و کسب و کار دیگر در حال اجرا بود آشپزخانه” مایر به یاد می آورد. “آنها به سمت چپ و آن را خالی پس ما که ما باید با پرش بر روی آن. کریس می خواستم برای انجام پیتزا و در ابتدا من به او گفتم که ما باید با آن که من از او حمایت, اما او مصمم است که من باید خود را ایجاد مواد غذایی است. من متوجه شدم که آن را در حال حاضر و یا هرگز. من هم می تواند کار را برای افراد دیگر و تولید مواد غذایی خود را و یا ببینید که اگر مردم مانند معدن. من نمیفهمد, ‘چرا که نه؟’ هر کس باید سعی کنید به دنبال رویاهای خود را در زندگی است.”

مایر و Ward تصمیم گرفت به تیم و ترکیب مفاهیم خود را به پارتی هاردکور, پارتی, پیتزا و کوچک آشپز, مواد غذایی ضد که در خدمت مواد غذایی است که هر دو آنها بهترین دوست را. در ماه آوریل گذشته خود را باز پنجره ای به یک تجربه است که مایر اذعان به طور کامل nerve-wracking.

“من وحشت زده شد” مایر می گوید. “من حتی تا به حال یک کار به انتظارنشسته بودند اگر ما شکست خورده است. من نمی باید اعتماد به نفس کامل اما ما به فروش می رسد برای اولین بار در هفته و آن را عمده افزایش اعتماد به نفس به رفتن نگه دارید. این اتفاق هفته آینده و پس از آن من شروع به انجام ویژه بودند که به گرمی دریافت کرده است. من احساس می, ‘OK این فوق العاده است. من انجام این کار.’ پس از آن تعجب آور است.”

در حال حاضر تقریبا یک سال بعد و با یک لژیون از پیروان وفادار مایر احساس به عنوان اگر او تا به او ضربه گشاد گشاد راه رفتن در حالی که یادگیری چیزی جدید در هر روز است. بیشتر او می آموزد بیشتر به او احساس می کند به او متصل میراث است که به دلیل او طول می کشد زمان برای همه چیز را از ابتدا و حتی مواد تشکیل دهنده که به راحتی در دسترس از پیش ساخته شده مانند tteokbokki کره برنج کوفته.

“مردم می پرسند که چرا من را از طریق همه از این کار, اما من احساس می کنم مثل من در یادگیری در مورد خودم وقتی که من همه چیز را از ابتدا” مایر می گوید. “در حال حاضر من خیلی افتخار می کنم از اینکه کره و فرهنگ من است. من هنوز هم خود من چرخش در مواد غذایی, اما من با احترام به سنت و تاریخ است. من با داشتن بسیار سرگرم کننده و می خواهید برای حفظ و یادگیری انجام می دهند تا آنجا که من می توانم.”

مایر به تازگی در زمان استراحت از رستوران برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در سنت لوئیس رستوران صحنه های نه چندان مخفی رقص استعداد و چرا از او می خواهم از ابرقدرت برای تغذیه جهان است.

یکی از چیزهایی که مردم در مورد شما نمی دانم که شما می خواهید آنها را انجام داد ؟
من خود آموخته! من اصلا یک omma یا halmoni من می توانید با مراجعه به برای دستور العمل های خانواده, بنابراین من ایجاد خود من از طریق پژوهش و عمل است. در حالی که من prepping, من عاشق داشتن خیابان-فیلم بازی در پس زمینه. اگر هر چیزی جرقه علاقه من مکث و ذهنی می شود. من همچنین به یاد داشته باشید هر دستور غذا برای هر ویژه من با حافظه است.

چه مراسم روزانه است غیر قابل مذاکره برای شما ؟
پیاده روی و زمان پخش با سگ من مولی. او طولانی ترین رابطه من تا به حال او را کودک من!

اگر شما می توانید به هر یک ابرقدرت چه خواهد بود ؟
بنابراین ژاپن این ابرقهرمان به نام Anpanman. او ایجاد شده توسط نانوا و یک مرد با یک غول قرمز باقلا مستی برای سر است. او زندگی می کند در نانوایی با سازندگان و سگ خود را و پنیر. اصلی خود را ابرقدرت است به معنای واقعی کلمه شکستن قطعه سر خود را به طوری که او می تواند خوراک گرسنه. هنگامی که سر خود تهی شده است, او فقط دارای یک سر پخته برای او. آن باور نکردنی است! من همیشه در تلاش برای تغذیه همه من در اطراف بنابراین من می تواند مربوط به Anpanman. من فقط دوست دارم به اشتراک همه مردم گرسنه در همه جا و در همه زمان ها. هر کس نیاز دارد به خوردن.

چه مثبت ترین چیز در غذا و شراب و یا کوکتل است که شما متوجه شده ام در سنت لوئیس در طول سال گذشته ؟
سنت لوئیس و مواد غذایی خود را به یک غول جشن فرهنگ و تاریخ خود را. در جنوب شهر, من دوست دارم که شما می توانید پیدا کردن یک شگفت آور, آسیایی, بقال و فقط پایین خیابان لاتین و آفریقایی فروشنده ، من دوست دارم که شما می توانید یک ظرف و یادگیری در مورد تاریخچه آن را از سازندگان. وجود شور و شوق در اینجا برای مواد غذایی که من پیدا کردم سخت برای پیدا کردن جای دیگر و من خیلی افتخار می کنم و افتخار به بخشی از آن. پس از باز کردن خود من جای من دریافت کرده اند و بسیاری از عشق از محلی صاحبان رستوران نیز هست. من دوست دارم که همه ما باید شور و شوق برای حمایت از یکدیگر است.

چه چیزی از دست رفته در مواد غذایی محلی و شراب و یا کوکتل صحنه است که شما می خواهم برای دیدن ؟
بیشتر مواد غذایی و پناهگاه و یا pantries برای کسانی که نیاز به آن را برای خود و خانواده خود را. دوباره هر کس به خوردن!

که خود را سنت لوئیس مواد غذایی له ؟
البته من شریک Chris Ward همیشه شماره یک له. اما (با عرض پوزش کریس), من شده اند با رفتن به Truc لام گذشته پانزده سال و زنان است که اجرا و طبخ وجود دارد همیشه در نقطه ای با عطر و طعم و کیفیت و آنها فوق العاده مهربان و زیبا. آنها شده اند له من برای یک زمان بسیار طولانی است.

که یک نفر به تماشای در حال حاضر در سنت لوئیس ناهار خوری صحنه ؟
این یک doozy یک سوال. وجود دارد بسیاری از شگفت انگیز و استعداد افراد مشغول به کار در صنعت در حال حاضر پس از آن غیر ممکن است برای محدود کردن آن به یک. نیک Bognar و کارکنان خود را در هند اخذ شده است بنابراین بسیار شایسته توجه است. این مواد غذایی وجود دارد مانند یک رقص زیبا در دهان خود. بن ولش از غرب میانه است مورد علاقه من pastrami در جهان است. کیسی Jovick از Jovick برادران [و ادویه و خشکبار و ادویه پاک] در حال انجام کارهای شگفت انگیز با ادویه جات ترشی جات و خشک پاک. یوجین کلب فوق العاده الهام بخش و دارای استعداد طبیعی و درایو است که شما نمی توانید از آموزش.

که مواد تشکیل دهنده است که بیشترین نماینده شخصیت شما?
این سخت است اما من فکر می کنم برنج. برنج نیاز به زمان برای رشد. یک دانه ممکن است به نظر می رسد اما پس از آن می تواند بخش عمده ای از یک ظرف در حالی که هنوز بلند کردن و حمایت از کسانی که آن را احاطه کرده است.

اگر شما کار نمی کند در کسب و کار رستوران آنچه را که شما انجام می شود ؟
من هنوز هم می توان انجام کاری برای خودم بیان هنری. من شده است در چندین گروههای محلی و همچنین مورد استفاده برای شیر رقص! من هنوز هم گاهی اوقات در یک کیت درام و شکستن شیر کفش.

نام یک عنصر هرگز مجاز در رستوران خود را.

خوب, من می دانم که من و کریس هر دو صاحبان, اما شما هرگز در مرتع پرورش احشام در کنار من از منو. Hidden Valley باید پنهان ماند. من می دانم بسیاری از مردم رفتن به سس فرو بردن اما هنگامی که شما پوشش چیزی در مرتع پرورش احشام آن فقط سلیقه مانند مرتع پرورش احشام. آن را نمی آسانسور طعم آن آنها را پوشش می دهد.

چه خود را پس از کار hangout?
من خواهد شد یا مستقیما از صفحه اصلی به سگ من یا گاهی اوقات به ورزشگاه. من لازم نیست در یک اجتماعی زندگی کنه. نیز گفت: من گاهی اوقات رفتن به ورزشگاه است یک یادآوری خوب است که من نیاز به رفتن به سالن ورزش.

چه مواد غذایی یا نوشیدنی گناه لذت بخش است ؟
رشته فرنگی از طریق مسنجر! اما آنهایی که شما فقط می توانید در یک بازار آسیا — نه که بالا رامش مسائل است. من نمی طبخ وعده های غذایی بزرگ برای خودم و آنها مورد علاقه من به تنهایی وعده غذایی. من حتی خاص رامش گلدان طراحی شده فقط برای رشته فرنگی. شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از های مختلف شگفت انگیز رشته فرنگی از طریق مسنجر وجود دارد. اگر شما نیاز به هر گونه توصیه ها آمده دیدن من.

چه خواهد بود آخرین وعده غذایی خود را بر روی زمین ؟
هر آن ممکن است ممکن است کسی آخرین وعده غذایی بود احاطه شده توسط مردم آنها را دوست دارم. مردم نیز یک عنصر کلیدی برای یک وعده غذایی بزرگ. برای من این امر می تواند در محلی کره ای کباب محل با شریک زندگی من و دوستان کامل با مقدار زیادی از soju!

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im