کروناویروس و خانه های مراسم تشییع جنازه: بسیاری از Lysol و نماز بدون دست دادن و یا در آغوش

رمان coronavirus (COVID-19) یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. سازمان پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب CT روزانه.

در سراسر تنسی خانه های مراسم تشییع جنازه در حال تلاش به دنبال coronavirus توصیه های ایمنی از مراکز کنترل بیماری.

اما این آسان نیست که یک عزادار از اعضای خانواده نیاز به یک دست دادن و یا در آغوش گرفتن.

“این فقط در مجالس ترحیم و خانواده ملاقاتها که ما نگران در این زمان گفت:” سفت نش دانشیار مدیر تنسی تشییع جنازه مدیران انجمن.

“همچنین فرد-به-فرد فعالیت هایی مانند ساخت ترتیبات مراسم تشییع جنازه با اعضای بازمانده خانواده. در این موارد ما دلگرم کننده خانه های مراسم تشییع جنازه برای رسیدگی به ترتیبات توسط اسکایپ و یا آنلاین در هر کجا که ممکن است.”

گیل رابینسون نسل سوم صاحب فیلیپس-رابینسون کفن در نشویل گفت و کارکنان خود را در حال تلاش برای تطابق با CDC توصیه هایی برای هیچ رویدادی در امکانات خود را اما که اگر یک خانواده بخواهد به برگزاری یک سرویس و یا ملاقات در محل دیگری “هیچ چیز وجود دارد (او) می تواند انجام دهد.”

“ما تا به حال یک سرویس این هفته برنامه ریزی شده و ما صحبت کردیم به خانواده (در مورد دستورالعمل جدید) اما آنها گفتند: ما باید مردم در آینده و می خواهید به آن را داشته باشد.’ آنها در یک کلیسا پس از آن بود نیست من تماس بگیرید,” او گفت:.

“ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی که CDC توصیه می کند. اگر آنها با داشتن یک ملاقات در اینجا ما به آنها محدود است 10 نفر. آن است که یک تماس ما در برخورد با خانواده های عزادار. این است که مانند دیگر صنایع است.هنگامی که یک خانواده نیاز ما نیاز به وجود داشته باشد.”

رابینسون گفت: یکی دیگر از خانواده مقدمات ساخت این هفته تصمیم به خصوصی مشاهده خانواده ملاقات و به دنبال آن یک هولوکاست در حال حاضر و یک یادبود در تاریخ بعد. “با تمام این رفتن آنها خوب است که با” او گفت:.

“و راستش ما تا به حال سه هفته گذشته و وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از مردم است. مردم نمی خواهند به بیمار,” او گفت:.

رابینسون گفت که علاوه بر محدود کردن جمعیت در تشییع جنازه او خانه را اجازه می دهد هر غذا یا نوشیدنی به عنوان بخشی از یک ملاقات است. “هیچ قهوه, مواد غذایی,” او گفت:.

کیم پل صاحب پل کفن در ناکسویل و دو خانه های مراسم تشییع جنازه در کلرادو گفت: برخی از خانواده های خود شرکت است که کمک به انتخاب به کوچک graveside خدمات در حال حاضر و در حال برنامه ریزی یک بزرگتر یادبود/جشن زندگی بعد.

در این میان پل است مشاوره خانواده 10-فرد محدودیتی در تجمعات و درخواست از مردم برای “گسترش” اگر آنها در یک graveside چادر.

او گفت: برخی از خانواده ها در حال ساخت ترتیبات برای عزیزان خود از طریق اسکایپ زوم و یا ایمیل و کفن امیدوار است قادر به ارائه یک جریان زنده گزینه برای آینده خدمات در اسرع وقت در هفته آینده.

مدیران مراسم تشییع جنازه مانند اد لارسون با McReynolds شبستان & Larson کفن در کلارکسویل درخواست خانواده ها برای توزیع سنتی سلام مربوط به تماس فیزیکی.

اقامت به روز شده: ثبت نام برای Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه

“ما در حال نمایش نشانه هایی است که بخواهید همه را به خودداری از بغل کردن و دست دادن در این زمان” لارسون گفت.

نگه داشتن فاصله خود را در ملاقات

کسانی که اقدامات در راستای هدایت از ملی مدیران مراسم تشییع جنازه انجمن که نشان می دهد funeral home کارکنان مقیاس تماس فیزیکی با مهمانان و نظر به ارائه به livestream خدمات آنلاین برای کسانی که نمی توانند شرکت کنند.

این NFDA نیز تایید CDC توصیه های محدود کردن حضور در مجالس ترحیم و ملاقاتها; ارائه مقدار زیادی از صابون ضد عفونی کننده دست و بافت; ترویج اجتماعی فاصله و تشویق در خطر جمعیت به ماندن در خانه.

گام دیگری McReynolds شبستان & Larson است که مصرف رو به گسترش است خانواده ملاقات ساعت برای هر گونه همکاری مجالس ترحیم آن را نگه می دارد. این ایده در اینجا لارسون گفت: به پیشنهاد مردم دیگر پنجره زمان برای بازدید از خانواده و امیدوارم در نتیجه جمعیت کوچکتر و کوتاه تر در انتظار خط.

“بالاتر از همه, من فکر می کنم مردم می توانند با استفاده از خود را حس مشترک که آیا آنها باید به خانواده تشییع جنازه جمع آوری یا نه” او گفت:.

برای مراسم تشییع جنازه مدیر Keith استاپلتون از مورفریزبورو Funeral Home, ویروس باعث شده است که او و کارکنان خود را به ایجاد تغییرات بی سابقه ای از جمله محدود کردن تعداد افرادی که می توانند به حضور در دفن و تشویق خانواده ها برای به تعویق انداختن یادبود خدمات به تاریخ بعد.

اما او گفت که به تاخیر انداختن یک مراسم یادبود شمار دیگری مشکل پس از یک سرویس است که بخشی از فرایند درمان هایی که در آن مردم هستند احاطه شده توسط یک گروه حمایت از دوستان و خانواده خود را.

“عزادار یک فرایند طولانی است نوع مانند پوست کندن یک پیاز و یک لایه در یک زمان,” او گفت:.

نشانه هایی هستند که در ارسال نیل-Tarpley-Parchman که در آن مراسم تشییع جنازه مدیر اندی Shemwell تشویق مردم به “ادای احترام خود را اما نگه داشتن فاصله خود.”

“آنچه ما اساسا این است که شما می توانید خود را بیان تسلیت بدون تماس شخصی با کسی” Shemwell گفت.

“ما در مقابل درب ما باید یک نشانه آن است که اساسا به مردم می گوید: ” اگر شما سرفه یک تب و یا تنگی نفس لطفا بی درنگ بازگشت به ماشین خود را'” Shemwell گفت.

Lakeshia قمار, دستیار مدیر مراسم تشییع جنازه برای Foston Funeral Home, گفت: اولویت اصلی این است که امنیت همه از جمله خود کفن کارکنان.

“ما در حال تلاش برای محافظت از خودمان را به عنوان به خوبی به عنوان عمومی” قمار گفت. “اگر کسی می میرد و ما آن را اداره خواهد کرد بر این اساس میکنیم اما در غیر این صورت اصرار کارکنان ما به ماندن در خانه.

“برای خانواده متوفی هستیم تا برای آنها توضیح دهد که ما به دنبال دولت دستورالعمل های توصیه شده. بیایید نه لرزش دست و یا در آغوش گرفتن. به جای آن شما می توانید آرنج دست انداز … که نوع از چیزی که” او گفت:. “و اگر شما بیمار در خانه بماند.”

بسیاری از Lysol و نماز

دروازه کفن در کلمبیا در حال انجام اضافی داخل تمیز و بهداشتی در چه مراسم تشییع جنازه مدیر و مدیر وید وینکلر به نام این “دنیای جدید است.”

“ما جلوتر رفته اند با ما خدمات مراسم تشییع جنازه و ما را ساخته اند تلاش زیادی برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن” وینکلر گفت.

عزاداری که دروازه شد برنامه ریزی برای برگزاری روز شنبه به تعویق افتاد به طور نامحدود توسط خانواده ،

“برخی از مکان هایی مانند کنتاکی جانبازان قبرستان در حال رفتن به محدود کردن حضور و غیاب برای تدفین به فوری خانواده ها است. بیشتر از این نوع از چیزی که در حال آمدن است اما تا حدی آن را سخت به طور کامل به تعویق انداختن ترتیبات زمانی که کسی می میرد” وینکلر گفت.

“وجود دارد یک بی میلی مردم به لرزش دست در حال حاضر. ما در حال رفتن به مجبور به آمدن به طرز فکر که نه با تکان دادن دست است که غیر دوستانه. آن را فقط به هنجار جدید حداقل برای مدتی.”

در عین حال, مکان تشییع جنازه صفحه اصلی است که با استفاده از Lysol و یک “کل بسیاری از ضد عفونی کننده دست … و دعا زیادی” گفت: عضو هیات Byrettia Broady.

“ما فقط اعتماد به خداوند. او ما خدایی. اما ما باید برای مردم” Broady گفت. “دیگر مطابق با اصول بهداشتی وجود دارد واقعا نمی زیادی می توانیم انجام دهیم. ما هنوز هم نیاز به در اطراف انجام کار ما است. در خط ما را از کار ما به بسیاری از آغوش و ارائه بسیاری از خدمات ویژه به خانواده هایی که عزادار و به ما نیاز دارند.

“و برای ترین بخشی است که به سادگی به ادامه,” او گفت:.

توجه داشته باشید: همه ما پوشش coronavirus ارائه شده رایگان به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک.

خبرنگار و مقاله نویس مریم Hance کمک به این داستان.

رسیدن به جیمی حل و فصل در [email protected] یا 931-245-0247.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>