Coronavirus اضطراب ؟ شاید آن زمان برای درمان

از دوشنبه هوستون شده است تحت بیشتر و دقیق تر اجتماعی-فاصله پروتکل به منظور جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus COVID-19. بسته شدن بسیاری از کسب و کار به همراه خاموش کردن بسیاری در این شهر از امکانات تفریحی هستند که منجر به گسترده مالی پریشانی و اضطراب است که در حال ساخت ما بدبختی که ما از ترس دولا شدن در خانه ما در انتظار بدترین به تصویب گاهی در هفته های آینده و یا ماه.

در حال حاضر ممکن است یک زمان واقعا خوب به سعی کنید برخی از درمان و در بسیاری از موارد شما حتی نمی باید به ترک خانه خود را.

الهام Webb-McCune مجوز مشاور حرفه ای – کارآموز در امی شراب مشاوره در کیپرس. او متوجه سنبله بزرگ در مضطرب مردم به دنبال کمک او درست بعد از بسته شدن هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان.

“مشتریان به من گفت که آنها را به طور جدی تا پس از آن,” او می گوید.

پس از آن او شده است قرار دادن ویدئوها از هر روز دیگر از طریق Facebook به ارائه نگران مردم به طور کلی جلسات درمانی در طول بحران. این یک چیز کوچک او شده است قادر به کمک به سلامت روان مردم تحت استرس اما او توصیه می کند که نگران مردم باید شروع به دنبال به سنتی تر جلسه است. خبر خوب این است که او و دیگر مشاوران ارائه تصویری-همایش که به طور کامل محرمانه بوده و سازگار با HIPAA.

تا کنون او تقسیم coronavirus مشتریان به دو دسته. اولین کسانی که از موضوع اصلی این است که استرس quarantining آیا چون آنها بخشی از جمعیت آسیب پذیر و یا اینکه آنها از ترس آنها ممکن است در معرض و حامل.

“ما به دنبال آنچه که آنها می توانند کنترل به دلیل های زیادی وجود دارد که آنها نمی توانند کنترل در حال حاضر می گوید:” Webb-McCune. “این باعث می شود آنها را به اضطراب و فزاینده به خصوص اگر آنها در حال حاضر تمایل به سمت اضطراب و افسردگی است. پیدا کردن آنچه که طبیعی است. مطمئن شوید که شما در حال غذا خوردن مسواک زدن دندان های خود را, تماس با مردم و حتی اگر آن را فقط عملا.”

او همچنین توصیه می کند خانواده ها به دنبال مشاوره با هم آن است که اگر یک گزینه است. با مدارس در هوستون بسته تا اواسط ماه مارس و بسیاری از پدر و مادر کار از خانه cabin fever بسیار رایج است. خانواده ها به دام افتاده با هم برای مقدار زیادی از زمان می توانید شروع به گرفتن بر روی یکدیگر اعصاب و سایش پایین عاطفی خود را دفاع.

دسته دوم مردم است که اصلی اضطراب رانده است وضعیت اقتصادی است. حتی با هوستون در حال حرکت به سمت توقف اخراج رسیدگی و کمک های دیگر که وعده داده شده بسیاری از Houstonians در حال صدمه زدن به دلیل کسب و کار ساعت کاهش و سقوط قیمت نفت است.

“مالی و اضطراب بزرگ است می گوید:” Webb-McCune. “هستند بسیاری از افرادی که quarantining و اصرار بر رفتن در همه جا شما در حال نا امید شدن با جمعیت عمومی پاسخ. هر کسی که در صنعت خدمات است دچار صدمه دیده است در حال حاضر. در اینجا ما می خواهم به نگاهی به گذشته مبارزات. بدیهی است که هیچ چیز در حال رفتن به همان است که در این مثال خاص, اما ما می تواند به بازگشت به زمانی که مردم از دست داده اند شغل خود و یا در غیر این صورت تلاش می کرد. چگونه آنها را از طریق آن لحظات و می توانید از این راه استفاده می شود برای دریافت از طریق این یکی ؟ شما قوی و انعطاف پذیر. شما که از طریق چیزهای شبیه به این قبل از. این مورد یادآوری به مردم است.”

به عنوان شهر بر آن سلامت جسمی ما باید در تلاش برای نگه داشتن ذهنی ما-به عنوان یک اولویت به عنوان به خوبی. اگر شما خودتان بیش از حد مضطرب یا افسرده نظر پیدا کردن یک مشاور ارائه می دهد که ویدئو کنفرانس. این کمک خواهد کرد که شما از طریق این بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>