Coronavirus لایحه آسانسور برخی از محدودیت ها در پزشکی از راه دور


اجازه می دهد تا برای پهنای باند-تحویل خانه تماس گیرندگان مدیکر

کنگره است که استفاده از پهنای باند در مبارزه با کروناویروس.

این COVD-19 مکمل بودجه بسته است که توسط رئیس جمهور امضا شد تهمت جمعه (6 مارس) شامل ارائه waiving telehealth محدودیت برای مزایای مدیکر به طوری که آنها هنوز هم می تواند تشخیص و مراقبت و درمان در حالی که محدود کردن ممکن است قرار گرفتن در معرض و گسترش ویروس.

که خبر خوبی برای پزشکی از راه دور انجمن ATA.

“ما در حال heartened با اقدامات سریع گرفته شده توسط کنگره برای قرار دادن ابزار مناسب در دست متخصصان مراقبت های بهداشتی به طور موثر COVID-19 شیوع” گفت: ATA مدیر عامل ان موند جانسون. “بسیاری از ATA اعضای در حال ارائه راه حل های که در حال کمک به نگه داشتن مردم در امن و خارج از بیمارستان ها و دفاتر پزشکان, نقشه ویروس و تریاژ افراد نیاز به مراقبت های پزشکی. پزشکی از راه دور است که به خوبی مناسب برای ارائه یک به بسیاری از مراقبت است که بی خطر و موثر و کارآمد است. ما شاهد مقدار قابل توجهی پزشکی از راه دور ارائه می دهد نه تنها در سلامت عمومی اورژانس بلکه روز به روز مراقبت از تحویل.”

سناتور. ماریا Cantwell (D-شستشو.) این هفته به نام در FCC به نگاه به چگونگی آن می تواند کمک به افزایش دسترسی به پزشکی از راه دور در طی شیوع ویروس.

با استناد به FCC موقت قوانین تصویب شده در گذشته شرایط اضطراری مانند توفان کاترینا از او پرسید: FCC صندلی Ajit Pai برای کشف اینکه آیا FCC می تواند داده های موجود در سازمان و برنامه هایی برای کمک به کروناویروس پاسخ. او اشاره کرد که در طول کاترینا FCC تصویب قوانین موقت برای کمک به حمایت پزشکی از راه دور.

FCC را دریافت کرده است حرف و هنوز بررسی آن در مطبوعات زمان به گفته یک سخنگوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>