Coronavirus آمد به تنسی است. پس از آن واقعی و راز شروع

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از خطر در معرض coronavirus (COVID-19) برای بسیاری از افراد کم است. CDC توصیه می کند مصرف ساده و روزمره مراحل برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود را با سرفه یا عطسه کردن و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 p. m. EDT روزانه.

حدود یک هفته گذشت از coronavirus آمد به تنسی و در محرمانه دولت آزمایشگاه کامپیوتر در Nashville, Leslie والر حال کار بر روی گوشی های.

هر روز او تماس افراد بیمار. سپس او تماس افراد سالم است. او تماس های خود را با دوستان و خانواده و همکاران و آشنایان. او می پرسد اگر تب دارند. او می پرسد اگر آنها احساس آنها را به آنفولانزا.

او می پرسد که در آن آنها می خوردند صبحانه اگر آنها به ورزشگاه رفت و با آنها که صحبت با هر مقدار قابل توجهی از زمان. اگر آنها تا به حال به خصوص قدرتمند سرفه مناسب در یک کافی شاپ و 10 ماه پیش والر می خواهد به دانستن همه چیز در مورد آن.

“و هنگامی که ما رفته بیش اساسا تمام عمر خود را با شما” والر گفت: “ما در تماس با شما به طور منظم. آن را با یک تماس تلفنی. آن است که بسیاری از تماس های تلفنی.”

والر متخصص اپیدمیولوژی با Nashville, مترو, عمومی, وزارت بهداشت, یکی از بسیاری از بهداشت عمومی کارگران مصرف شده توسط کار پر زحمت از “تماس با ردیابی” شیوع پاسخ استراتژی است که می تواند سرعت گسترش coronavirus در تنسی است.

به عنوان تعداد coronavirus بیماران روزانه رشد می کند و مقامات در سراسر کشور در حال مستند حرکات خود و مصاحبه با مخاطبین خود را نه بر خلاف یک کارآگاه پلیس canvassing برای شاهدان به حل جرم و جنایت. در هر مورد از coronavirus همیشه وجود دارد دو mysteries: کجا virus از آمده است ؟ و جایی که ممکن است آن را باید گسترش یابد ؟

“ما نیاز به دانستن تقریبا تمام فعالیت های خود را برای دو هفته گذشته” والر گفت. “و ما می خواهند بدانند که در آن شما قرار گرفتند و پس از آن هنگامی که خود را عفونی دوره لگد در, ما می خواهم به می دانم که شما می تواند به طور بالقوه در معرض بیش از حد.”

CORONAVIRUS: رژیم صهیونیستی است. بیل لی اعلام وضعیت اضطراری برای مبارزه با گسترش ویروس

مقامات انتظار می رود به گسترش coronavirus

Coronavirus خطرناک flulike ویروس است که در سراسر جهان گسترش یافته و منجر به کشته شدن بیش از 4,600 مردم شده است شناسایی شده در حداقل 18 ساکنان تنسی که از پنج شنبه. دو مورد اول از این بیماران — یک مرد در Williamson County و فرد در شلبی کانتی — اعتقاد به قرارداد این ویروس در حالی که سفر در خارج از دولت است. اما مقامات بهداشت نیست گفت: اگر آنها می دانند که در آن و یا چگونه موارد دیگر رو ویروس و در این نقطه خاص نمی باشد اگر coronavirus در حال گسترش است در تنسی است.

رژیم صهیونیستی. بیل لی, اعلام وضعیت اضطراری در روز پنج شنبه آزاد کردن بودجه حاوی ویروس است. الیزابت هارت یک سخنگوی تنسی وزارت بهداشت گفت: این سازمان در حال حاضر است “پیش بینی جامعه گسترش” است که یک نقطه عطف در پیشرفت شیوع.

که به احتمال زیاد تایید و اندازه گيري تماس با ردیابی است که در حال حاضر در جریان است در محلی سازمان های سلامت در چهار شهرستان که در آن ویروس به ظاهر: Davidson, Shelby ویلیامسون و سالیوان. به طور کلی ردیابی تمرکز در چند روز قبل از اینکه بیمار شد علامتی و دو هفته پس از آن.

دکتر جان دان و دکتر مری مارگارت پر کردن هر دو دولت اپیدیولوژی توصیف ردیابی به عنوان دقیق, round-the-clock فرایند که در آن چند جزئیات اهمیت دارد. برای کمک به یک بیمار یاد متناهی جزئیات دو هفته گذشته ردیاب شناخته شده برای استفاده از تلفن همراه سیاهههای مربوط به قرار ملاقات تقویم و کارت اعتباری پرونده پر گفت.

هدف این است که برای پیدا کردن هر کسی که ملاقات با بیمار در عرض 6 پا برای 10 دقیقه در حالی که آنها علامتی. در صورتی که تماس است و سپس علامتی خود آنها واجد شرایط برای یکی از ایالت “تا حدودی محدود” عرضه coronavirus آزمون پر گفت.

و در صورتی که تماس با تست مثبت کل ردیابی فرایند دوباره شروع می شود.

‘زمان از جوهر بود’

Coronavirus ممکن است اما تماس با ردیابی نیست.

قبل از این شیوع شروع اپیدیولوژی و بهداشت عمومی کارگران با استفاده از این تاکتیک به بررسی گسترش بسیاری از بیماری های دیگر. در نشویل به تنهایی ردیاب ردیابی بیماری های مقاربتی بیماری سل و هپاتیت A.

این کاری است که تقریبا هرگز آسان است. اولین برد را برای ساخت به اندازه کافی اعتماد با بیماران برای آنها به افشای خصوصی و گاهی اوقات جزئیات صمیمی از زندگی خود را. گاهی اوقات به نام سلامت عمومی بیماران حتی اعتراف راز امور.

برای coronavirus اپيدميولوژيستها در نشویل آماده برای هفته ها برای ردیابی این ویروس قبل از آن وارد شده است. مورد اول آمد آخر هفته گذشته و اعلام شد شهردار جان کوپر به عنوان شهر هنوز در وضعیتی وخیم از یک گردباد ویرانگر. کوپر و شهرستان مقامات بهداشت گفت: یکشنبه گذشته که یک Davidson County زن بود قرنطینه در خانه با علائم خفیف.

“این بدیهی است که در یک زمان می آید زمانی که نشویل می خواهد و نیاز به یکدیگر را در آغوش بزرگ … و ما هنوز هم نیاز به انجام است که” کوپر گفت. “بهداشت عمومی خواهد بود صحبت کردن در مورد چگونه ما این کار را با خیال راحت.”

به عنوان شهردار صحبت کرد جاش عشق دیگری اپیدمیولوژی با مترو به وزارت بهداشت در حال حاضر شروع به ردیابی.

از خانه خود را در شب شنبه و عشق آغاز شد مصاحبه با این بیمار در تماس مخاطبین خود و همکاران به دنبال پتانسیل مسیر ویروس.

“زمان از جوهر بود” عشق گفت. “ما مثبت آزمایشگاه تست و پس از آن من نیاز به تماس با آن شخص به عنوان به زودی به عنوان ما می دانیم مصاحبه خود تماس نزدیک و در ارتباط با منابع انسانی و اجرای همه که ظرف چند ساعت دوره است.”

هم زمان با شروع هفته کاری در صبح روز دوشنبه, این, تماس, تا به حال موجب عمل در نشویل را در AT&T, آسمان خراش ها, معمولا شناخته شده به عنوان “بتمن ساختمان” که در آن زن است و اعتقاد به کار است. ساختمان برگزار شد نورد تعطیلی بنابراین تمیز کردن تیم می تواند پاک کردن تمام سطوح با یک ضد ویروسی راه حل های بی شماری از افرادی که در این ساختمان گفته شد به ماندن در خانه برای حداقل یک روز.

“آنها ما را امن نگه دارید هر روز’

تماس با ردیابی نیز در حال انجام در شهرستان سالیوان در گوشه شمال شرقی کشور که در آن اولین مورد از coronavirus در شرق تنسی شناسایی شد هفته گذشته است.

Gary Mayes که باعث شده است تا این شهرستان در بخش بهداشت و درمان برای 20 سال گفت: این روند می تواند بیشتر bureaucratically زیرا این شهرستان است wedged در گوشه ای از دولت است. اما او تاکید کرد که “بیماری don’t stop سیاسی در حوزه های قضایی” و نه تماس با ردیابی.

ردیاب نیاز به یک مجموعه ای نادر از مهارت های است که دارای چند, او گفت:. نه تنها آنها باید درک بیماری Mayes گفت: اما آنها باید به نوع بیمار و مهربان ارتباط برقرار است که می تواند به ایجاد اعتماد با فقط در مورد هر کسی حتی زمانی که آنها ممکن است وحشت زده.

“در آن طول می کشد یک فرد خاص به یک بیماری مداخله می کند که این کار” Mayes گفت. “آنها باید واقعا یک شور و شوق برای بهداشت عمومی و واقعا آنها باید مورد تحسین قرار گرفته چرا که آنها ما را امن نگه دارید در هر روز است.”

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>