Coronavirus مورد تایید در تنسی

Coronavirus آمده است تنسی است.

رژیم صهیونیستی. بیل لی اعلام کرد صبح روز پنجشنبه که اولین مورد تایید شده از coronavirus شناسایی شده است در تنسی است. این اولین بار است که کشنده عفونی ویروس یافت شده در دولت است.

Coronavirus سریع-پخش ویروس است که سرچشمه در ووهان چین اما پس از تبدیل شدن به یک در سراسر جهان شیوع. از پنج شنبه این ویروس تا به حال آلوده مورد 93,000 مردم و کشته 3,200 با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

لی گفت: عفونت بود “جدی” اما خواست ساکنان به نگه داشتن ویروس “در چشم انداز” از آنجا که اکثر موارد خفیف هستند.

“همانطور که ما دیده ایم این هفته در تنسی آمادگی بسیار مهم است و من باید اعتماد به نفس کامل در برنامه آمادگی ما قرار داده و در محل” لی گفت.

CORONAVIRUS علائم: وحشت نکنید. در اینجا چه باید بکنید و چه به انتظار در مطب دکتر.

در ایالات متحده این ویروس در حال گسترش به 13 متحده-و نه از جمله تنسی — کشته شدن 11 نفر به گفته مقامات فدرال و مراکز کنترل و پیشگیری بیماری. مرگ و میر رخ داده در کالیفرنیا و واشنگتن است.

در تنسی اعلام یک مورد تایید شده می آید یک روز پس از فرماندار تشکیل یک کروناویروس جدید نیروی کار بود که بلافاصله توسط مجلس دولت کم اهمیت جلوه دادن شدت coronavirus معادل آن با آنفولانزا.

حضور coronavirus در تنسی می اندازد اضافی مانع در مقامات دولتی که هنوز در حال دست و پنجه نرم کردن با پیامدهای مرگبار گردباد که پاره پاره در سراسر میانه تنسی در روز سه شنبه.

نزدیک ترین شناخته شده عفونت به تنسی در ایلینوی و فلوریدا تا دوشنبه شب زمانی که دو مورد جدید تایید شد در گرجستان است.

CORONAVIRUS تاثیر: آخرین اخبار و به روز رسانی به عنوان ویروس بر تنسی

CORONAVIRUS: Coronavirus به دولت است عملا اجتناب ناپذیر می گوید: Vanderbilt متخصص

کارشناسان پزشکی از جمله مراکز کنترل و پیشگیری بیماری باید خواست مردم را به امری عادی احتیاطی شبیه به چگونه آنها را جلوگیری از گسترش آنفولانزا: شستن دست های خود را برای جلوگیری از دست زدن صورت خود را به عنوان آنجا که ممکن است و ماندن در خانه اگر شما احساس بیمار.

مقامات توصیه کرده اند که اعضای عمومی نمی نیاز به پوشیدن ماسک یا دنده محافظ در طول زندگی روزمره است.

حداقل برخی از عفونت ها در ایالات متحده تشخیص داده شده اند در افراد مبتلا هیچ ارتباط شناخته شده برای مسافرت های بین المللی, پس از آن هنوز مشخص نیست چگونه این ویروس قرارداد شد.

دکتر ویلیام Schaffner, استاد طب پیشگیری و بیماری های عفونی در دانشگاه واندربیلت توصیف این موارد با روشن شدن منبع به عنوان یک نقطه عطف در گسترش ویروس.

“قبل از این بود که چیزی جالب و تهدید و رمان و عجیب و غریب بود اما در خارج وجود دارد آن را در اینجا” Schaffner گفت. “اما با ظهور جامعه در ارتباط موارد که چیز تغییر کرده است. همه ناگهانی و ممکن است حق در اینجا و ما نمی’ مورد آن را می دانم هنوز رتبهدهی نشده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>