Coronavirus موارد کاهش اما مقامات بهداشتی هشدار می دهند از مرگ و میر بیشتر در یک هفته دشوار’ جلوتر

تنسی روزانه گسترش coronavirus به نظر می رسد کاهش اما ویروس-مرگ و میر ناشی از انتظار می رود به افزایش سرعت در این هفته دولت را بالا سلامت رسمی گفت.

تنسی کمیسیون بهداشت و درمان لیزا Piercey روز دوشنبه اعتبار کاهش نرخ جدید و روزانه موارد به دولت ساکنان ماندن در منزل و به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض از طریق اجتماعی فاصله.

اما Piercey گفت: نرخ مرگ و بستری شدن در بیمارستان پیش بینی شده برای افزایش در هفته آینده. بیست و یک جدید مرگ و میر گزارش شده در تنسی در روز دوشنبه آن را مرگبارترین روز از آغاز تا کنون.

“ما در حال شروع به دیدن افزایش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از سریع سربازان ارتش ما تا به حال یک زن و شوهر از هفته پیش” Piercey گفت. “این است برای رفتن به یک هفته دشوار برای هر دو بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر. پس لطفا به یاد داشته باشید کسانی که خانواده خود را در افکار و نماز خود را.”

پیش بینی های مشابه ساخته شده اند توسط مقامات فدرال. روز یکشنبه جراح عمومی جروم آدامز گفت: فاکس نیوز در این هفته خواهد بود “سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی می کند.” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است این هفته را “احتمالا سخت ترین هفته است.”

در تنسی Piercey تاکید کرد که بلندی مرگ و میر ناشی از این ویروس به سرعت در حال رشد حدود دو هفته پیش. برای تقریبا همه نیمه دوم ماه مارس به عنوان ویروس گسترش از ده ها تا صدها نفر به هزاران نفر دولت را شمارش از تایید موارد رشد حدود 20 ٪ تا 60 ٪ در هر روز و در یک نقطه ده برابر افزایش در طول یک هفته. به طور کلی coronavirus طول می کشد یک یا دو هفته برای تبدیل شدن به اندازه کافی شدید به تواند کشنده باشد به طوری که مرگ و میر انتظار می رود در این هفته در حال غم انگیز یک نتیجه از رشد ماه گذشته.

در ماه آوریل که رشد کند شده است. افزایش روزانه در coronavirus موارد کاهش یافت و به زیر 10 درصد در مارس 2 و باقی مانده است در زیر این آستانه در چهار روز پس از. افزایش روزانه روز دوشنبه — تنها 4.6 درصد — کوچکترین رشد کل گزارش از شیوع آغاز شد و در اوایل ماه مارس. هفتگی نرخ رشد نیز کمترین پس از اولین مورد گزارش شده است.

دکتر ویلیام Schaffner یک در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده بیماری های عفونی متخصص در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت گفت: کاهش گسترش ویروس به احتمال زیاد نتیجه اجتماعی فاصله استراتژی است که تصویب شده در سراسر کشور.

Coronavirus هوا: مدل به روز شده نشان می دهد کمتر وخیم طرح برای تنسی

بیشتر: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

Schaffner گفت که او و همکارانش تا به حال بررسی جدیدترین آمار با “خوشبینی محتاطانه — با تاکید بر پرهيزگاران.” خود را نگرانی اصلی این است که این پیشرفت اگر شکننده: اگر Tennesseans خواهد افتاد به این “بارقه امید” با تبدیل شدن به سهل انگاری در پایبندی خود را به اجتماعی فاصله هر حرکت در برابر ویروس خواهد بود بازگشت.

“این کاهش ممکن است به خوبی می شود ‘مسطح منحنی ناشی از مردم ماندن در خانه و بودن بسیار بسیار محتاط در مورد تعامل با دیگران” Schaffner گفت.

“ما امیدواریم که مورد, اما آن را هنوز هم در اوایل روز است. که صدای شما را می شنوم تمام انگشتان دست و پا من در حال عبور است.”

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>