Coronavirus باعث دست پاچه قرص احتکار بنابراین بیماران مبتلا به لوپوس در حال اجرا هستند از طب

کلاغ Misch a 33-year-old, Nashville, resident با لوپوس گیر کرده بود در تخت بیمارستان در سنت توماس Midtown وقتی که او وحشتناک ایمیل از داروخانه.

آن گفت: این دارو که نگه می دارد و بیماری او در بای — هیدروکسی کلروکین — اجرا کرده بود.

به Misch این ایمیل نهایی قطعه ای از یک طوفان کامل. به عنوان coronavirus گسترش از طریق تنسی در اوایل ماه آوریل یک لوپوس عود تقریبا تعطیل او کلیه و فرستاده او را به اتاق اورژانس. ایمنی مواد مخدر تحت درمان لوپوس اما در سمت چپ او بیشتر آسیب پذیر به بلندی ویروس از همیشه. و در حال حاضر به عنوان او در آستانه رفتن به خانه تنها دارو است که او را نگه داشته علائم تحت کنترل رفته بود. اگر او تا به حال یکی دیگر از flare-up, چرخه بیماری را شروع دوباره.

“من دست پاچه شد” Misch روز دوشنبه گفت:. “این احساس من در مسابقه در برابر coronavirus و من تا به حال به عجله و بهتر است, بنابراین من می توانید از وجود دارد قبل از همه چیز آمار فن.”

Misch نگران بود و او تنها نیست. در میان رشد coronavirus همه گیر بسیاری از بیماران مبتلا به لوپوس که بستگی هیدروکسی کلروکین تلاش کرده اند برای دریافت دارو به دلیل یک بی اساس تلاش برای دوباره هدف را در برابر ویروس. با وجود فقدان شواهد علمی که هیدروکسی کلروکین می تواند درمان coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و خواست پزشکان و بیماران به قمار روی این دارو است. سازمان غذا و داروی آمریکا در اواخر ماه مارس صادر اضطراری مجوز اجازه می دهد هیدروکسی کلروکین به تجویز به کروناویروس بیماران مبتلا به باز کردن درب برای نسخه های بی شماری با ناشناخته اثر.

پس از آن, تنسی, مقامات بهداشت و پزشکی, متخصصان هشدار داده اند در مورد کمبود دارو و مواد مخدر احتکار. در برخی موارد داروسازان را رد و غیر قابل توجیه نسخه برای محافظت از یک رو به کاهش عرضه از قرص.

میکا هزینه, مدیر اجرایی, تنسی, انجمن داروسازان گفت: برخی از پزشکان در پاسخ به همه گیر با نوشتن “نامناسب” نسخه برای هیدروکسی کلروکین برای خود و اعضای خانواده.

دریافت کنندگان این نسخه ندارد تشخیص لوپوس coronavirus و یا هر بیماری دیگر که حکم دارو, هزینه گفت. به جای این نسخه بودند “پیشگیری انبارهای برای بیماران مبتلا به نگه داشتن در خانه” در مورد آنها بیمار بعد.

داروسازان تبدیل آنها به حفظ منابع برای “مشروع نیازهای” هزینه گفت.

“در حالی که کمبود کاغذ توالت و تخم مرغ ناراحتی از کمبود بحرانی داروها می تواند پیشرفت به زندگی یا مرگ شرایطی” هزینه گفت. “هیچ بیمار باید رنج می برند بی ارزش به دلیل کمبود دارو مسائل است.”

تنسی انجمن پزشکی و تنسی وزارت بهداشت نیز اصرار پزشکان برای جلوگیری از تجویز هیدروکسی کلروکین به هر کسی که ندارد یک اختلال ایمنی خودرو یا نشده در بیمارستان بستری شده است توسط coronavirus.

کمیسیون بهداشت و درمان لیزا Piercey گفت: نگرانی اصلی بود حفظ تامین دارو برای بیماران مبتلا به لوپوس و بیماری های مشابه.

“ما شاهد سیل نامناسب تجویز و احتکار کاملا رک و پوست کنده” Piercey گفت: در هفته گذشته. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که این بیماران باید دارو برای شرایط خود را به عنوان به خوبی به عنوان اگر آن را نشانی از بیرون آمدن این دارو در حال رفتن به یک درمان موثر (برای coronavirus) ما می خواهیم به عرضه قادر به درمان این بیماری بعد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘آنچه شما را مجبور به از دست دادن؟’

هیدروکسی کلروکین فروش تحت نام تجاری Plaquenil اختراع شد برای مبارزه با مالاریا است اما عمدتا استفاده می شود در ایالات متحده برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید, بیماری ها, بیماری که در آن بدن است توسط خود سیستم ایمنی باعث شعله ور شدن یو پی اس درد و التهاب و افزایش خطر ابتلا به عفونت. لوپوس که عمدتا بر زنان و مردم از رنگ نیز می تواند باعث تشنج و نارسایی ارگان ها.

بیش از 35,000 Tennesseans در حال زندگی با لوپوس و اکثریت در حال بدست گرفتن نوعی از هیدروکسی کلروکین گفت: تریسی سوار جمهور از لوپوس بنیاد آمریکایی Mid-South فصل.

سوار, 55, از, Nashville شروع به مصرف مواد مخدر در سال 2018 است. این احساس به عنوان اگر آن را “روغن” او زنگ زده مفاصل و افزایش کیفیت خود را از زندگی تقریبا بلافاصله او گفت:.

“اگر این کار ما می خواهیم مردم به آن” سوار گفت. “من با کمال میل به دور دارو من به کسی که به آن نیاز دارد برای COVID-19 اما در ابتدا من می خواهم به مطمئن شوید که آن کار می کند.”

خیلی از عجله در هیدروکسی کلروکین شده است باعث کاخ سفید با مغلوب ساختن پیشی جستن touting مواد مخدر به عنوان یک پاسخ ممکن به این بیماری همه گیر در حداقل چهار جداگانه coronavirus جلسات.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام دارو یک “تغییر بازی” و وجود دارد گفت: “بسیار قوی نشانه” آن می تواند در درمان این ویروس. در صرف روز این اظهارات کنده دارو از ابهام و محوری آن را به یک بحث سیاسی که دولت همه گیر پاسخ.

“چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که ترویج مواد مخدر در اتاق جلسه کاخ سفید در مارس 4. “آن را. من واقعا فکر می کنم آنها باید آن را.”

در حال حاضر هیچ فوتی و فوری شواهد علمی که هیدروکسی کلروکین یک درمان موثر برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. اگر شما مواد مخدر نادرست را کنار می گذارد و یا عوارض دیگر داروها می تواند کشنده باشد.

گمانه زنی در اطراف اثر هیدروکسی کلروکین سرچشمه با یک مطالعه که گفت: این دارو ممکن است مفید باشد در برابر ویروس اما کارشناسان پزشکی رد این مطالعه به عنوان بیش از حد کوچک و ناقص. این مطالعه شامل تنها 20 نفر و مجله علمی است که از آن منتشر شده گفت: بعد از آن استاندارد را برآورده نمی, با توجه به گزارش سی ان ان.

چند کوچک دیگر مطالعات نشان می دهد هیچ سود از دادن دارو به coronravirus بیماران. یک مطالعه مشابه داروی کلروکين بود متوقف و پس از بيماران توسعه نامنظم ضربان قلب با توجه به, نیویورک تایمز.

مغلوب ساختن پیشی جستن را-بویژه حمایت از این دارو قرار داده و او را در تقابل با بسیاری از کارشناسان پزشکی — از جمله در درون خود دولت است. Dr. Anthony Fauci, دیرین مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی توصیف کرده است مطالعات در درمان این ویروس با هیدروکسی کلروکین به عنوان “در بهترین حالت مطرح است.”

این اختلاف به سر آمد و در طول یک کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در مارس 7. زمانی که یک روزنامه نگار در مورد شواهد علمی در پشت استفاده از مواد مخدر Fauci دهان خود را باز کرد برای پاسخ به اما تهمت interjected قبل از او می تواند یک کلمه می گویند.

“آیا شما می دانید که چگونه بسیاری از بار او در پاسخ به این سوال؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شاید 15. پانزده بار.”

نظر: چه چیزی شما را به از دست دادن مصرف هیدروکسی کلروکین? به طور بالقوه زندگی خود را.

هیدروکسی کلروکین در حال مطالعه در Vanderbilt

اگر هیدروکسی کلروکین می تواند در درمان این ویروس اثبات ممکن است از نشویل خود را.

در اوایل این ماه در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت ثبت نام اولین coronavirus بیماران در سراسر کشور کارآزمایی بالینی led توسط موسسه ملی بهداشت ، صدها نفر از بيماران بستری برای coronavirus داده خواهد شد هیدروکسی کلروکین و نظارت برای بهبود. دادگاه انتظار می رود که به تولید نتایج در چند ماه.

بیماران مبتلا به لوپوس می تواند اجرا از قرص های طولانی قبل از آن.

سوار رسمی از بنیاد لوپوس گفت: یک داروساز تنها نیمی از داروهای تجویزی در ماه گذشته با توجه به عرضه محدود. سوار نیز گفت: او صحبت کرده است به چندین بیماران مبتلا به لوپوس که تا به حال به تغییر داروخانه ها و یا سرمایه گذاری در خارج از خود را بیمه شبکه برای پر کردن نسخه خود را.

پزشکان دیده می شود بدتر است. دکتر Sujana ردی وندربیلت متخصص روماتولوژی گفت: حداقل چهار نفر از بیماران او شده اند قادر به پر کردن نسخه خود را برای Plaquenil.

آرتریت روماتوئید می تواند تحت درمان با داروهای دیگر ردی گفت: اما بیماران مبتلا به لوپوس باید گزینه های چند.

“بسیاری از این بیماران شده است در این درمان برای ماه یا سال یا 20 سال در برخی از موارد” ردی گفت. “این سخت است برای جایگزین. وجود دارد چیزی است که واقعا می تواند جایگزین Plaquenil برای لوپوس بیمار حداقل برای مدت طولانی.”

Misch به لوپوس بیمار از آغاز این داستان گفت: پس از ترک بیمارستان داروخانه به دست آمده بیشتر هیدروکسی کلروکین قادر به پر کردن نسخه. اما او همچنان نامشخص است اگر این دارو در دسترس خواهد بود زمانی که او نیاز دارد بیشتر است.

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

چگونه برای کمک به

بنیاد لوپوس آمریکایی Mid-South فصل است که به طور کامل به صورت محلی تامین می شود. به طور معمول, Mid-South فصل افزایش کمک های مالی از طریق موسسه خیریه راه می رود اما coronavirus ساخته شده است که این وقایع غیر ممکن است بنابراین این سازمان است که برای صدمه زدن به بودجه. اگر شما می خواهم به کمک شما می توانید با مراجعه به http://tiny.cc/lupusdonation.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>