Coronavirus بحران: Burchett می پرسد برای باهم بودن نه تفرقه

جدید coronavirus COVID-19 یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. دانشمندان و کارشناسان پزشکی پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus تماس بگیرید و یا تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 11 تا 11 p. m. EDT روزانه. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

در کنگره ایالات متحده hatebreed گفت: در حال حاضر زمان برای مردم به قرار دادن سیاست خود را کنار گذاشته و با هم می آیند برای کمک به یکی دیگر از بهترین آنها می توانند.

Burchett R-ناکسویل و دکتر تیم جونز از دولت وزارت بهداشت در زمان پرسش برای نزدیک به یک ساعت بعد از ظهر جمعه در کنفرانسی تلفنی درباره coronavirus انجام بهترین خود را به اطمینان خسته از گام های بعدی بهترین مشاوره و مکان برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

Burchett نقش در تماس بود نسبتا ساده است: او پاسخ داد: چند سوال در مورد قانون بود اما او بیشتر تسهیل کننده برای جونز. پس از آن او گفت: در حال حاضر زمان را به منظور جلب با هم.

“این برای تلفن های موبایل شاخی اما واقعیت این است که وجود دارد dirtbags وجود دارد که با استفاده از این, سیاسی,” او گفت:. “این یک موضوع استفاده سیاسی. باید آن را از روی میز. اما مردم در حال رفتن به استفاده از آن برای جمع آوری کمک های مالی و هر چیز دیگری و این مایه تاسف است.

“من فکر می کنم که بوش لیگ و فقط نشان می دهد تا چه حد مردم را خراش بشکه یا باقی ماندن در قدرت و یا در قدرت” او گفت:.

آیا به این پول دور

Burchett تاکید کرد که دولت فدرال باید سریعتر برای کمک به “مادر و پاپ” کسب و کارهای کوچک مانند کاری که با یک سوال از Sevier County گفت: او کابین اجاره کسب و کار می تواند حلقه تا در این تابستان. او گفت: کسانی که کسب و کار باید اول در خط و خطوط هوایی و هتل ها.

به آن نقطه Burchett گفت که او خواسته است که اعضای کنگره نمی تواند واجد شرایط برای دولت در پرداخت به شهروندان است. جمهوری خواهان مجلس سنا روز پنج شنبه منتشر شد $1 تریلیون دلار محرک اقتصادی طرح که توزیع 1200 دلار پرداخت برای هر فرد و یا $2,400 به صورت مشترک می گرداند.

بیشتر: محرک بررسی: آنچه ما می دانیم (و نیست)

“میلیونرهای لازم نیست پول من یکی نیست, اما من نیاز به پول” او گفت:.

اگر اعضای آن را دریافت کند, او گفت:, او را اهدا پول او را دریافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>