Coronavirus شناسایی شده در نشویل و ممفیس, تنسی, مورد مجموع به 3

موارد جدیدی از کروناویروس اعلام شد در نشویل و ممفیس در صبح روز یکشنبه آوردن شناخته شده در سطح ایالت در مجموع برای این ویروس خطرناک به سه.

نشویل شهردار جان کوپر اعلام کرد که اولین مورد از این ویروس در Davidson County است. در Shelby County ممفیس شهردار لی هریس اعلام کرد که عفونت از یک فرد بزرگسال ساکن سفر کرده بود به تازگی.

کوپر گفت: Nashville ساکنان باید به عرف عام مراحل را برای حفاظت از خود و جلوگیری از گسترش این ویروس اما آن شهرستان باید خجالتی و دور از داوطلب در پی گردباد مرگبار که زده هفته گذشته است.

“در حال حاضر این بدیهی است که در یک زمان می آید زمانی که نشویل می خواهد و نیاز به یکدیگر را در آغوش بزرگ,” کوپر گفت. “و سزاوار به یکدیگر را در آغوش بزرگ. و ما هنوز هم نیاز به انجام این کار است. بهداشت عمومی خواهد بود صحبت کردن در مورد چگونه ما این کار را با خیال راحت و با بهترین شیوه برای حفظ جامعه ما امن است.”

نشویل بیمار یک زن بالغ است که همکاری داوطلبانه خود انزوا در خانه در Davidson County گفت: ورودی شهر سلامت مدیر دکتر ویلیام کالدول. شهرستان و مقامات بهداشتی دولت در حال شناسایی افراد دیگر او ممکن است در تماس با و هنوز هم در تلاش برای تعیین ریشه از عفونت است.

کالدول گفت: زن عفونت است نه اعتقاد به سفر مربوط است اما دولت اپیدمیولوژی دکتر جان دان گفت: مسئولان باور نمی کند که زن مورد بوده است قرارداد در جامعه یا.

“ما هنوز هم به دنبال این اطلاعات که ممکن است راهنمای ما در مورد این فرد به دست آوردن این که این عفونت در جامعه و یا اینکه شخص دیگری آمد و به جامعه و یا اینکه آنها سفر” دان گفت. “من فکر می کنم آن است که فقط خیلی زود به می گویند در حال حاضر.”

زن نیست که کودکان در مدارس دولتی نشویل. مدارس انتظار می رود برای باز کردن به صورت عادی در روز دوشنبه اما منطقه است و نظارت بر این ویروس به ارزیابی صورت بسته شدن لازم است در تاریخ بعد گفت: آدرین نبرد موقت مدیر مدارس.

از آنجا که مدارس بسته شده اند و در پی گردباد در این منطقه تا به حال فرصت برای پاکسازی دانشگاه ها به عنوان یک احتیاط نبرد گفت.

طی یک کنفرانس خبری در روز یکشنبه صبح شهر مقامات بهداشت خواست ساکنان نمی افتاد به ویروس و اصرار داشت که به نشویل اجتناب ناپذیر بود.

دکتر الکس جهانگیر شهر مدیره سلامت: رئیس جمهور گفت: اولین مورد در نشویل بود: “جای تعجب ندارد.” Coronavirus است گسترش از طریق سازمان ملل متحده و شهرستانها و مترو عمومی وزارت بهداشت بوده و آماده شدن برای ورود به آن در نشویل برای هفته, او گفت:.

“به وضوح Nashville است صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر با آسیب از طوفان هفته گذشته,” او گفت:. “و آخرین چیزی که ما نیاز به انجام است را بی دلیل اضطراب در اطراف این ویروس. در حال حاضر است که می گویند ما باید آن را نادیده گرفت. در واقع ما باید تمام احتیاط معقول و منطقی.”

این دو مورد جدید آمده سه روز پس از رژیم صهیونیستی است. بیل لی اعلام کرد اولین coronavirus مورد در تنسی است. که بیمار 44 ساله Williamson County مرد است که در قرنطینه خانه با علائم خفیف.

مقامات بهداشتی معتقدند او قرارداد این ویروس در حالی که سفر به بوستون, احتمالا برای کنفرانس. روز جمعه گفته است که آن را به نظر نمی رسد این ویروس در حال گسترش به دیگر مردم در خانه است.

تست برای coronavirus در حال انجام است و در دولت های بهداشتی و آزمایشگاهی در شرق نشویل. به عنوان روز پنج دولت تا به حال تست شده هشت نفر به این ویروس بود و ظرفیت آزمون 85 بیشتر است. لیزا Piercey دولت کمیسیون بهداشت و درمان توصیف این عرضه از آزمون به عنوان “مقدار زیادی در حال حاضر است.”

رمان coronavirus یا COVID-19 یک عفونت ویروسی آغاز شد که در ووهان چین اما پس از گسترش در سراسر جهان است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی بیش از 101,000 مردم آلوده شده اند و حدود 3500 فوت کرده اند.

در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری وجود داشته است حداقل 164 موارد و 11 مرگ و میر در سراسر 19 متحده اما بیشتر مرگ و میر و موارد شده اند غیررسمی گزارش بیش از آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>