Coronavirus نگرانی تعطیل هوستون دام نمایش و بازار مال فروشان 2020 اوایل

در یک اقدام بی سابقه مقامات محلی امروز اعلام کرد که آنها در حال برش کوتاه برای اجرا در هوستون دام نمایش و بازار مال فروشان در میان coronavirus نگرانی. آن را به حال شده است انتظار می رود از طریق ادامه مارس 22 پس از افتتاح آن در روز 3 مارس.

در یک عجله به نام کنفرانس مطبوعاتی برنامه ریزی شده برای ظهر امروز بود که گرفتن دیر شروع هوستون شهردار سیلوستر ترنر تحویل اخبار در آرامش صورت عمد. او گفت که تا سه شنبه همه از جمله مواردی است که تا به حال تایید شده است به صورت محلی شده بود مربوط به مسافرت های بین المللی. روز سه شنبه یک مورد تایید شده در مونتگومری بود که به مسافرت های بین المللی. “و که همه چیز تغییر. که شواهدی از برخی از جامعه گسترش” ترنر گفت. او گفت این خبر حدود 8:30 p. m. روز شنبه.

جوئل کولی مدیر عامل شرکت هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان گفت: وجود خواهد داشت نه بیشتر کنسرت و یا بازار مال فروشان مسابقات اما که برخی از رویدادهای امروز در جریان ادامه خواهد داد با این هدف از تمام مهمانان کردن زمینه های 4 بعد از ظهر امروز. او گفت: دستورالعمل در مورد چگونه به پرداخت برای بلیط استفاده نشده و کارناوال بسته به نظر می رسد به زودی در HLSR سایت.

به کف زدن کولی گفت: با وجود این بسیار کاهش درآمدهای دام نشان می دهد و بازار مال فروشان هنوز هم قادر خواهد بود به جوانان کمک هزینه تحصیلی است.

“من خواهد بود امضای اضطراری بهداشتی اعلام خواهد شد که در محل باقی می ماند برای هفت روز است.” ترنر گفت. “این بدان معناست که برای هوستون دام نشان می دهد و کاری آنها به طور مستقیم نهفته است. ما همه در توافق است.” به عنوان از امشب گفت: این کنسرت به پایان خواهد آمد. پس از هفت روز شهردار و اعضای شورا را ارزیابی مجدد آیا اعلام نیاز به تمدید شود, او گفت:.

“تور د هوستون [برنامه ریزی شده برای این آخر هفته] نیز خواهد بود موکول و اگر آن را نمی توان دوباره آن را به پایان رسیده است” ترنر گفت.

Harris County Judge Lina Hidalgo speaking after Houston Mayor Sylvester Turner by her side.

شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو زبان پس از هوستون شهردار سیلوستر ترنر در کنار او.

عکس کیت مک لین

رویدادهای ماه مارس که مجاز هستند از طریق شهر یا رفتن به موکول و یا لغو شد, او گفت:. گفت: “هماهنگی با شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو. او گفت که او خواهد بود صدور یک فاجعه اعلامیه برای شهرستان هریس در علاوه بر این به اورژانس اعلام برای شهرستان است که ترنر گفت که او خواهد بود صدور.

او گفت: آن آشکار شد این آخر هفته که به لطف تعداد محدودی از coronavirus تست کیت آنها در حال حاضر قادر به پردازش به عنوان بسیاری از موارد به عنوان آنها را دوست داشت. او پیش بینی کرد که وجود دارد احتمالا موارد بیشتری از مردم می دانند. “ما یک کشور جزیره. ما نمی توانیم نزدیک مرزهای ما,” او گفت:. “بنابراین ما باید به رسمیت شناختن است که ما با وجود مهار تلاش خواهیم دید وسیع تری گسترش این ویروس است.”

او با اشاره به آمار نشان میدهد 80 درصد از مردم در معرض این ویروس را از طریق آن آمده اما که 20 درصد از افراد درگیر در صورت عواقب جدی تر.

بنا به گزارش یک طومار امضا شده توسط هزاران نفر از مردم خواست اولیه خاموش کردن. قبلا بازار مال فروشان مقامات گفته بود آنها برنامه ریزی برای ادامه از آنجا که بسیاری از شرکت کنندگان از منطقه فوری. آنها همچنین تاکید کرد آنها تشدید خود را تمیز کردن برنامه و همچنین ارائه بیشتر ضد عفونی کننده ایستگاه در سراسر NRG پیچیده است.

اما نصب تعداد موارد در منطقه هوستون بیشتر ظاهرا آنها را متقاعد به نگاه دیگری. این زیر لغو SXSW توسط Austin مقامات و لغو از جشنواره موسیقی فوق العاده در میامی. 97.9 بهار جشنواره در Revention در 20 مارس لغو شده است و آخر این هفته بایو شهر بازار هنر در مرکز شهر هوستون به تعویق افتاده است.

یک بار دیگر ترنر خواسته مردم به وحشت نیست. “بله شما می توانید به فروشگاه بروید. اما خرید کاغذ توالت دریافت نمی کنم که.”

“تصمیمات ما را ساخته اند امروز نه فقط در خلاء است. ما آن را ساخته ام با مرکز پزشکی تگزاس مدیران اجرائی و من می توانم به حق به شما می گویم ما همه در همان صفحه,” او گفت:.

بیانیه صادر شده توسط هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان:

در منافع بهداشت عمومی شهر هوستون و هوستون وزارت بهداشت دستور داده اند هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان™ به نزدیک است. بازار مال فروشان را با احترام و وحی منطبق با شهر باشد.

بازار مال فروشان است عمیقا متاثر; اما, ایمنی و رفاه مهمانان ما و جامعه ما اولویت ما است. از احتیاط شهر تصمیم گرفت که این بهترین روش عمل برای جامعه ما است.

هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان بوده است که تار و پود این جامعه پس از سال 1932. نیاز به دید اولیه بسیار دشوار است به عنوان مهمان, داوطلبان, شرکت کنندگان, بازار مال فروشان, ورزشکاران و هنرمندان نگاه به جلو به 20 روز کاری در هر سال.

ما مشتاقانه منتظر به 2021 هوستون دام نشان می دهد و بازار مال فروشان به ادامه ترویج کشاورزی, آموزش و پرورش, سرگرمی و غربی میراث. ما خواهد شد ارائه اطلاعات اضافی آن را به عنوان در دسترس می شود. به روز رسانی خواهد شد ارسال شده در rodeohouston.com/2020.

Projections about coping with COVID-19

پیش بینی در مورد مقابله با COVID-19

گرافیک توسط هوستون در بخش بهداشت و درمان

جنیفر دریاچه ویولتا آلوارز و مارگارت داونینگ کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>