Coronavirus مواد غذایی نکات: هدر ندهید کالا

شما انجام داده ام تمام خرید خود را. شما و مردم شما را دوست دارم در حال ماندم, به کار از خانه و آماده برای مسافت های طولانی. آن را ممکن است در حالی که. از آن زمان به بسیاری از آنچه که در خانه خود و در اختیار شما است. هوستون است نه اجباری تعطیل به عنوان رتبهدهی نشده است, اما فوری امکان وجود دارد. و شما باید در انجام آن به هر حال.

من برای اولین بار تن به تن این ایده انجام مقاله ضایعات مواد غذایی را به ویرایشگر من برای روز زمین اما پسر باید همه چیز را تغییر داد. این دیگر در مورد صرفه جویی در این سیاره و یا حتی پول است. آن را در مورد برخورد با این وضعیت در دست است. حتی اگر فروشگاه های مواد غذایی هنوز هم مجاز به کار گیرند و بسیاری از رستوران ها در اطراف شهر هستند قادر به عرضه عمومی با به به و تحویل خدمات ما شهروندان باید قادر به تغذیه خود و مردم ما اگر می شود هر یک سخت تر است.

این نیست عذاب و دل تنگی. آن را تنها حس مشترک است. زباله های مواد غذایی است یک مشکل مداوم در ایالات متحده و بسیاری از اولین کشورهای جهان. در حالی که وجود دارد بسیاری از علل این, سیاسی, اجتماعی و اقتصادی, این چیزی است که ما نیاز به بحث در مورد حق در حال حاضر. ما نیاز به مطمئن شوید که ما با استفاده از هر بیت از مواد غذایی و منابع در درون خانه خود ما آن را از طریق این زمان. به “زباله نه می خواهند و نه” نکته ممکن است به نظر می رسد اما آن را هرگز پله واقعی تر از در حال حاضر.

Be grateful for a full pantry.گسترش

ممنون برای شربت خانه.

عکس Lorretta دکتر ruggier

سهام

اکثر مردم این را انجام داده اند تا حدودی. ما دو هفته در حال حاضر برای ضربه زدن به فروشگاه ها و یا مواد غذایی تحویل داده است. وقت آن است که برای جلوگیری از بیرون رفتن و آنچه که ما انجام دهد. برای برخی از مردم که ممکن است از نظر مالی. وجود دارد برخی از مدارس به منظقه وعده های غذایی برای کودکان و نوجوانان زیر 18 سال. لطفا امکان استفاده از آن مگر اینکه شما واقعا به آن نیاز دارید. برخی از خانواده ها هیچ منابع است. کسانی از ما با بسته بندی قفسه نیازی به افزایش فروشگاه ما با در نظر گرفتن مواد غذایی رایگان.

ایجاد یک لیست از همه چیز شما باید توسط دسته. شما لازم نیست به لیست تمام اونس از چاشنی های مختلف در خانه خود را, اما دانستن اینکه چه مقدار گوشت, ماهی, تازه, تولید, لبنیات, پخت و محصولات منجمد است که شما در دست به شما کمک خواهد کرد برای ایجاد یک منو برای چند هفته آینده. و شما نیاز به یک طرح.

Fried rice can use up leftover meat.گسترش

برنج سرخ شده می توانید استفاده کنید تا گوشت مانده.

عکس Lorretta دکتر ruggier

استفاده از Perishables اول

بله این به نظر می رسد بسیار اساسی اما ما آمریکایی ها در حال خراب با انتخاب زمانی که آن را می آید به ما مصرف مواد غذایی روزانه. ما معمولا خوردن چیزی که ما احساس می خوردن نمی, آنچه باید خورده شود برای اولین بار. مطمئن شوید که برای آگاهی از تاریخ انقضا و نوشتن میوه ها و سبزیجات تازه که بد خواهد شد در چند روز یا یک هفته. اگر شما یک وعده غذایی بزرگ مطمئن شوید که باقی مانده خورده در عرض چند روز. شما می توانید ذخیره سازی دستورالعمل ها اینجا را در FoodSafety.gov

شما همچنین می توانید یخ میوه های تازه و سبزیجات را قبل از آنها بد است. یک اسموتی های ساخته شده با یخ زده موز و توت خواهد بود خوش آمدید درمان چند هفته از هم اکنون. اکثر سبزیجات نیاز به blanched قبل از انجماد. وجود دارد مقدار زیادی از وب سایت ها با دستورالعمل در مورد نحوه ذخیره و صرفه جویی در محصولات تازه.

صرفه جویی در شربت خانه مواد غذایی و غیر شدنی به عنوان آنجا که ممکن است. ما می تواند در خودخواسته قرنطینه در حالی که هوشمند در مورد تامین مواد غذایی خود را.

Take inventory of your supplies.گسترش

موجودی از منابع خود را.

عکس Lorretta دکتر ruggier

خود را سازماندهی یخچال و آشپزخانه

بسیاری از ما برخی از زمان اضافی در دست ما حتی اگر ما در حال کار از خانه. این زمان برای تمیز کردن یخچال و فریزر خود را. دور انداختن هر چیزی است که منقضی شده کپک زده و یا به نظر می رسد ، هیچ یک از ما می توانیم به مسمومیت غذایی در طول یک بیماری همه گیر.

هنگامی که شما پاک کردن تمام غیر قابل خوردن چیزهای شما نیاز به تمیز کردن یخچال و قفسه ها و دیوارهای داخلی. من این قفسه قفسه در طول روز. من فراموش بالا, توقف برای مدتی و سپس بازگشت و فراموش وسط کار من راه را به پایین و مصرف می شکند. نه به خاطر من بلکه برای یخچال و فریزر است. انجام یک بخش در یک زمان و سپس بسته شدن درب در حالی که اجازه می دهد تا حرارت به عقب بر گردیم به جایی که آن را باید. صحبت از دماهای سعی کنید به نگه داشتن یخچال کمی خنک تر از حد معمول است. من در 37 درجه است. به نظر می رسد برای کمک به تازه مواد غذایی طولانی تر آخرین.

هنگامی که شما restock یخچال مطمئن شوید که شما می توانید ببینید چه چیزی باید استفاده می شود. این همان اصل با شربت خانه خود را. انجام یک جلو به عقب سیستم است که اجازه می دهد تا آیتم های که منقضی خواهد شد سریعتر به جلو و قابل مشاهده است.

من هم توصیه نگه داشتن نشانگر نزدیکی به نوشتن تاریخ که شما برای باز کردن مواد غذایی. این یک ایده خوب برای تکیه بر حافظه خود را. شما ممکن است فکر می کنم خامه ترش شده باز تنها چند روز هنگامی که آن را در واقع ممکن است چند هفته. در این خطرناک زمان ما نمی خواهیم به دوم حدس زدن اگر غذا خوب است یا نه. ما نمی خواهیم به سازش سیستم ایمنی بدن ما و نه ما می خواهید به پرتاب کردن مواد غذایی خوب چون ما مطمئن نبودند در مورد آن.

Save some items for later.گسترش

صرفه جویی در برخی از موارد برای بعد.

عکس Lorretta دکتر ruggier

یک Meanie

اگر شما بچه ها و یا یک شریک زندگی که دوست دارد برای میان وعده از آن زمان به وضع قانون. می گم دوستان خود را به طوری لنجرنج یک کیسه کل Doritos در حالی که بازی های ویدئویی است که از راحتی بزرگ است. شما ممکن است یک مهم دیگر که سرگردان به دور از کار خود را به کامپیوتر به صورت ثابت تنقلات. یا شاید شما در حال شراب خواری-تماشای Netflix سری و فراموش نکنید که فقط چگونه بسیاری از سرگرم کننده به اندازه Snickers شما در حال مصرف است. که منجر به شما که نه چندان سرگرم کننده به اندازه اگر این می رود برای یک ماه دیگر.

این ممکن است سخت به نظر برسد اما شما نیاز به دیگر اعضای خانواده آنها چه می توانید و نمی تواند غذا خوردن. در طول جنگ جهانی دوم مردم داده شد, جیره کتاب, به طوری که مردم ثروتمند نمی خرید از تمام فروشگاه های مواد غذایی خود را. ما شاهد برخی از این سهمیه بندی رخ می دهد در یک راه کوچک در حال حاضر. ( و شما را فقط دوست دارم تمام کسانی که از مردم در تلاش برای بازگشت به کاغذ توالت و ضد عفونی کننده دست در حال حاضر که آنها درک کنند که آنها نیاز به پول برای مواد غذایی و لوایح?)

ما باید به جیره ما منابع خود را در خانه. من یک “بنوشند” ثبت نام در گالن شیر است که دورترین دور تاریخ انقضا. من قرار کوچکتر عینک در قفسه استفاده می شود خانواده به طوری که آنها نمی پور به عنوان مقدار شیر یا شربت ابلیمو. که کار نمی کند خیلی خوب برای پسر من پس از او با شش پا و دو و سطح چشم با ماندگاری بالا و از پاینت ، پس من بیرون من بهترین گروهبان مته صدا و به او بگویید که برای نوشیدن آب به جای. من نیز شروع به خدمت چیپس یا پاپ کورن در کاسه جداگانه. این اجازه می دهد تا به من برای کنترل مقدار تنقلات خانواده من در حال خوردن است و همچنین بهداشتی. شما نمی توانید خوردن پاپ کورن یا مینی ميدانی بدون لمس انگشتان دست خود را به لب خود را. آن را امتحان کنید. از آن آسان نیست. کمتر بزاق ما همه های بهتر.

The Ryan family enjoys luxurious homemade shrimp and grits while on lockdown.گسترش

رایان خانواده برخوردار لوکس خانه میگو و بلغور در حالی که روی زمین افتاده.

عکس توسط Alex Ryan

طبخ

در حال حاضر که شما گرفته اند سهام, لیست و سازماندهی آن زمان در واقع به طبخ. نجات غذاهای آماده برای زمانی که شما خسته هستند و یا تاکید کرد. رسانه های اجتماعی تبدیل به یک راه برای نگه داشتن در تماس با دوستان و خانواده و همچنین نشان دادن دیوانه ما مهارت های پخت و پز. حتی افرادی که به طور معمول رول چشمان خود را در “آنچه من خوردن” عکس گرفتن در عمل. ما در حال به اشتراک گذاری دستور العمل های. ما در حال مبادله ایده ها.

من یک دوست است که نمی تواند پیدا کردن مخمر در فروشگاه به طوری که او تا به حال یکی دیگر از دوستان رها کردن یک بیت از خمیر ترش استارت. برخی از مردم در حال ساخت خیره کننده کیک در حالی که دیگران را تبدیل به کباب احمق. به نظر می رسد از آن, بسیاری از ما در حال غذا خوردن خیلی لعنتی هست. من اعتراف کنم ما تا به حال برخی از خرچنگ و میگو جوش رفتن به در خانه من.

اما با صرفه وعده های غذایی علاوه بر این لازم است به هفته نامه خط به بالا. من ساخته شده, برنج سرخ شده با گوشت خوک زمین و خانواده من آن را دوست داشتم. در واقع ما تا به حال آن را دو بار در این هفته است. اولین بار من تا به حال هیچ زنجبیل تازه اما من با استفاده از برخی از ترشی زنجبیل از یک رول سوشی است که ما به اشتراک گذاشته بود پیش از آن. دفعه بعد من با استفاده از چینی پنج ادویه. هر دو بار آن را با قیمتی کمتر از یک دلار یک وعده با من برآورد.

A whole chicken can go a long way.گسترش

یک مرغ کامل می تواند یک راه طولانی بروید.

عکس Lorretta دکتر ruggier

امیدوارم, شما قادر به دریافت لوازم مورد نیاز شما. وجود دارد هیچ کل جوجه آخرین بار رفتم در مواد غذایی اجرا بنابراین من تا به حال با صدای تلپ پایین 18 دلار برای یک مرغ در کل مواد غذایی در بازار. رایگان-محدوده و آلی است. شما شرط می بندم خود را پایین دلار من می خواهم برای به دست آوردن ارزش پول از آن مرغ. شما خود را مرغ گلدان پای مرغ, سوپ ذرت مکزیکی, مرغ enchiladas… من مثل بابا از فارست گامپ. جز با مرغ.

Just because you can party every night, doesn't mean you should.گسترش

فقط به دلیل شما می توانید حزب هر شب بدان معنا نیست که شما باید.

عکس Lorretta دکتر ruggier

کاهش در مشروب الکلی و قهوه

من می دانم که هیچ کس می خواهد به شنیدن آن است. کافئین ما بیدار و الکل شل شدن ما. علاوه بر این واقعیت است که آنها داروهای آنها گران هستند. شاید شما نمی نیاز به یک کل گلدان قهوه در هر روز است. کاهش کمی. شما نمی خواهید به از خواب بیدار یک روز صبح و کشف است که شما به طور کامل. و در حالی که ما شوخی در مورد چقدر ما در حال نوشیدن در طول این بحران ما نمی خواهیم به ظهور با چرب, جگر یا نوشیدن جدی مشکل است. به علاوه شما نمی خواهید به مبارزه با همسرتان می شود که در مورد آخرین فنجان جو یا لیوان شراب. اعتدال کلید در زمان مشکل.

پس هر کس مراقبت. به اشتراک گذاری. آگاه باشید. این زمانی است که ما به ما نشان می دهد رنگ واقعی. اجازه دهید کسانی که رنگ های یک رنگین کمان از امید.

اگر شما هر گونه راهنمایی یا ایده آمار ما در نظرات. ما می دانیم که خوانندگان ما هستند به خصوص درخشان مردم و ما خیلی دوست دارم بدانید که چگونه هر کس در مقابله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>