Coronavirus بازدید St. Louis: اول ‘Presumptive مثبت’ COVID-19 مورد در میسوری

برای بزرگنمایی کلیک کنید The woman returned to St. Louis from Italy earlier this week. - JASON CLUTS

  • Jason Cluts
  • زن بازگشت به سنت لوئیس از ایتالیا در اوایل این هفته.

آن را تنها یک موضوع از زمان, اما در حال حاضر به نظر می رسد که coronavirus است که در خانه مان.

امشب در میسوری فرماندار مایک پرشن تایید کرد که میسوری پزشکان به سیستم وارد شده اند اولین مورد از COVID-19 در دولت است.

زنی که آزمایش مثبت برای این ویروس به خانه بازگشت به سنت لوئیس در اوایل این هفته از سفر خارج از کشور مطالعه در ایتالیا. او رفت و به رحمت بیمارستان سنت لوئیس (615 جدید Ballas جاده) قرار گرفت و قبل از اینکه به خانه فرستاده شده به قرنطینه با پدر و مادر او بودند که نه نشان دادن هر گونه نشانه ای از بیماری.

مقامات گفت که زندگی در جایی در سنت لوئیس کانتی و حضور خارج از مدرسه دولتی اما منتشر نشده هر گونه اطلاعات شخصی دیگر. گفتند که او شروع به توسعه علائم روز چهارشنبه و به بیمارستان رفت در روز جمعه که در آن کارکنان پزشکی در زمان هر احتیاط ایمنی ممکن است از ورود او در بیمارستان به اخراج او.

در یک کنفرانس خبری برگزار شده در شهرستان دفاتر در Clayton County اجرایی سام صفحه گفت که مقامات بهداشت در حال تلاش برای شناسایی هر کسی که او ممکن است در تماس با آمده پس از بازگشت او به St. Louis.

او نتیجه تست است و هنوز هم به عنوان یک “presumptive مثبت” در این زمان به دلیل آن نشده است تایید شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری.

در قانون تصویب شده در این هفته میسوری تنظیم شده است برای دریافت $9.9 میلیون دلار برای کمک به شناسایی و درمان coronavirus از جمله تجهیزات اضافی و لوازم و کیت های آزمایش.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 (از جمله پیشگیری, علائم و درمان) بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در سایت https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/about/index.html.

ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>