Coronavirus تاثیر در تنسی: آخرین اخبار و به روز رسانی به عنوان ویروس بر دولت

تعداد موارد گزارش شده از COVID-19 همچنان به رشد و نگرانی های مربوط به رمان coronavirus ادامه به گسترش — تنسی ساکنان شروع به احساس تاثیر.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه اتاق های خبر در تنسی هستند و منحصر به فرد قرار است برای پیگیری اثرات کروناویروس در آمریکا به عنوان آنها در سراسر دولت است.

ما شما را از آخرین اخبار و به روز رسانی در اینجا.

CORONAVIRUS: چگونه باید به شما آماده شدن برای کروناویروس در آمریکا ؟ درست مانند هر بیماری دیگر است.

لی شکل نیروی کار به آدرس coronavirus آمادگی

دقیقه پس از رژیم صهیونیستی است. Bill Lee اعلام کرد که تشکیل یک نیروی کار یکشنبه با تمرکز بر هماهنگی تنسی تلاش های مربوط به coronavirus دولت و مجلس گفت: مسئله این است که هیچ کشنده تر از آنفولانزا.

پس از Lee اعلام کرد که نیروی کار دکتر لیزا Piercey کمیسر از تنسی, وزارت بهداشت, به نظر می رسد در مقابل یک کمیته مجلس سنا به وزارت بهداشت بودجه ارائه شده است.

سناتور. Ferrell Haile, R -, Gallatin, یک داروساز گفت: “این خیلی متفاوت تر از آنچه که ما تجربه با آنفولانزا.”

Piercey نیست در ابتدا در پاسخ به Haile را ادعا می کنند.

یافته های اولیه نشان می دهد که نرخ مرگ و میر برای coronavirus است به طور قابل توجهی بالاتر از آنفولانزا.

ادامه مطلب: به عنوان فرماندار تگزاس لایحه لی اشکال coronavirus نیروی کار مجلس است موضوع را با آنفولانزا

بیمار آزمایش در مریویلل در شرق تنسی

یک نفر مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus روز سه شنبه در Blount, بیمارستان یادبود در مریویلل.

بیمارستان انجام آزمون با “هدایت و جهت از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری” با توجه به آزادی مطبوعات از بیمارستان است. تست ارسال شد به یک آزمایشگاه در نشویل.

مقامات بیمارستان بودند و در انتظار نتایج آزمون در روز چهارشنبه بعد از ظهر. در هدایت تنسی وزارت بهداشت, بیمار شد به کارگردانی به منزوی کردن در خانه تا زمانی که نتایج آزمون در دسترس هستند.

فدرال اکسپرس فلس عقب چین تعلیق می افزاید: جدید ایتالیا ،

فدرال اکسپرس کوچک به خدمات تعلیق در چین قرار داده و امکانات جدید در ایتالیا به آن واکنش نشان می دهد به ادامه coronavirus شیوع این شرکت گفت: در یک هشدار.

در چین فدرال اکسپرس ذکر شده ووهان اورومچی و Wulumuqi به شهرستانها با خدمت موقت تعلیق در محل. فدرال اکسپرس را وانت و تحویل عملیات داخلی چین اکسپرس اکسپرس بین المللی و TNT خدمات تحت تاثیر قرار, Feb. 28 هشدار گفت.

تعلیق نیست ذکر شده برای هر شهر دیگر در چین اما فدرال اکسپرس اشاره کرد: “تاخیر ممکن است رخ دهد به دلیل افزایش حجم است.”

ادامه مطلب: Coronavirus: فدرال اکسپرس فلس عقب چین تعلیق می افزاید: جدید ایتالیا ،

UT لغو تحصیل در خارج از کشور سفر به ایتالیا

دانشگاه-کالج باروخ است به حالت تعلیق تحصیل در خارج از کشور, سفر به ایتالیا برای ترم بهار به دلیل coronavirus دانشگاه اعلام کرد این آخر هفته.

UT قبلا به حالت تعلیق تحصیل در خارج از کشور به چین و کره جنوبی برای همین دلیل. وجود دارد در حال حاضر 33 UT دانش آموزان مشغول به تحصیل در ایتالیا خواهد شد که بازگشت به ایالات متحده برای پایان ترم.

روز جمعه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری صدور یک “اجتناب از سفر غیرضروری” مشاوره برای ایتالیا به عنوان مناطق مختلف را تحت تاثیر قرار بود توسط ویروس.

ادامه مطلب: UT لغو تحصیل در خارج از کشور در ایتالیا بیش از رشد coronavirus نگرانی

کلیساهای کاتولیک در ممفیس تغییر شیوه به کاهش گسترش بیماری

از احتیاط در مورد کوروناویروس یا COVID-19, شیوع کاتولیک اسقف نشین از ممفیس در حال تغییر مقدس و همدلی و تبادل “مسیح صلح” در جرم است.

ترین Rev. David Talley, اسقف Memphis با ارسال نامه ای به شبان مدیران و کشیش روز دوشنبه توضیح داد که اگر چه عمل خود را به پیشنهاد عشای ربانی با هم نان و شراب آن است که “محتاطانه” تنها به ارائه نان لحظه ای تعلیق استفاده از شراب ربانی.

“این اقدامات انجام می شود از فراوانی احتیاط” Talley نوشت. “امید من این است که خطر به سرعت تصویب کند و ما قادر خواهد بود به بازگشت به عادی ما شیوه است.”

ادامه مطلب: در میان coronavirus نگرانی ممفیس کاتولیک تغییر و همدلی عمل

کروناویروس در تنسی ‘اجتناب ناپذیر’: Vanderbilt متخصص

گسترش coronavirus را تقریبا قطعا به تنسی و این ویروس در حال حاضر ممکن است “بی سر و صدا در حال حرکت در میان ما” گفت: شهرت Vanderbilt متخصص بیماری های عفونی در روز دوشنبه.

دکتر ویلیام Schaffner, یک استاد طب پیشگیری در دانشگاه مرکز پزشکی گفت: رشد coronavirus همه گیر شد “مستقل و عاقل” در آمریکا با هیچ شناخته شده لینک به چین و یا دیگر آلوده ملل.

اگر چه coronavirus نشده است شناسایی شده در تنسی ویروس باید در حال حاضر انتظار می رود برای رسیدن به “هر دولت” Schaffner گفت.

“بیماران نشان داد که آنها تا به حال هیچ تماسی با چین و یا هر کشور دیگری در جهان به طوری که آنها باید خود را برداشت coronavirus محلی که بدان معنی است که این ویروس بی سر و صدا در حال حرکت در میان ما و از شخصی به شخص حداقل در برخی نقاط” Schaffner گفت. “چه گسترده است ؟ در ایالات متحده ما هنوز هم نمی دانم.”

ادامه مطلب: Coronavirus كردن به تنسی است که تقریبا اجتناب ناپذیر می گوید: Vanderbilt متخصص

Coronavirus منجر به هفت گردشگری لغو در نشویل NCVC می گوید:

نشویل تا به حال هفت گردشگری مرتبط با لغو به دلیل نگرانی های اطراف coronavirus با توجه به نشویل Convention & Visitors Corp. مقامات.

در یک ایمیل به NCVC اعضای, مدیر عامل شرکت بوچ Spyridon نداد در لغو اما گفت آنها لغو شد از یک “فراوانی احتیاط.” او مطمئن اعضای بازدید کننده شرکت “انجام همه چیز ممکن است برای اقامت در بالا از این همیشه در حال تغییر و تاثیرگذار وضعیت است.”

خواندن داستان: Coronavirus منجر به هفت گردشگری لغو در نشویل NCVC می گوید:

Coronavirus نگرانی لغو TGI جمعه متصدی بار رقابت در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس

در میان نگرانی از شیوع کروناویروس در آمریکا, رستوران, شرکت TGI جمعه را لغو کنوانسیون و متصدی بار رقابت است که برنامه ریزی شده بود برای شروع در نشویل در هفته آینده.

2020 جهانی کسب و کار کنفرانس و جهان متصدی بار قهرمانی بود برگزار شد در Gaylord Opryland رفت و آمد مکرر و کنوانسیون مرکز از دوشنبه تا جمعه. اما TGI جمعه مدیر عامل شرکت ری Blanchette اعلام کرد در بیانیه این شرکت ساخته شده “بسیار دشوار” تصمیم به لغو این رویداد است.

“در حالی که شانس بسیار باریک است که ما را یک حادثه من نمی توانم خطر حتی یک نفر تبدیل شدن به بیمار و یا قرنطینه به دلیل رویداد ما” بیانیه ای گفت:. “در حالی که آن را بی خطر است برای رفتن در مورد زندگی روزانه خود را/کار فکر داشتن ما مهم ترین افراد در هواپیما برای مدت زمان طولانی به نظر می رسد مانند یک خطر غیر ضروری.”

ادامه مطلب: Coronavirus نگرانی لغو TGI جمعه کنوانسیون و متصدی بار رقابت در Opryland

Vanderbilt آماده شدن برای coronavirus با برش پشت, کردن در ماسک و ماسک

مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت است صرفه جویی درمصرف فولاد ماسک و ماسک برای آماده سازی برای گسترش کروناویروس در آمریکا در میان ادامه داد: شیوع بیماری در چین که باعث می شود خیلی از این دنده محافظ فرسوده در بیمارستان ها در سراسر جهان است.

واندربیلت که می سوزد از طریق ماسک و ماسک سریع تر از دیگر بیمارستان ها به دلیل آن است که یک بیمارستان آموزشی است عمدا کاهش در استفاده از این آیتم ها برای حدود یک ماه گفت: دکتر توماس تالبوت رئیس بیمارستان اپیدمیولوژی.

Vanderbilt کارکنان هنوز هم پوشیدن ماسک و ماسک صورت لزوم تالبوت گفت: اما آنها در حال حاضر را کمتر دانشجویان پزشکی به بیمارستان اتاق به رعایت عفونی بیماران و انجام بیشتر آموزش خارج از آن اتاق بیمار. در یک وضعیت که در آن بیمارستان ممکن است به طور معمول استفاده به عنوان بسیاری از 10 ماسک آن را در حال حاضر ممکن است استفاده از به عنوان چند به عنوان یک یا دو تالبوت گفت.

ادامه مطلب: Vanderbilt آماده شدن برای coronavirus پشت برش و جوراب زنانه ساقه بلند, ماسک, ماسک

FexEx اکسپرس تنظیم خدمات حمل و نقل در میان شیوع کروناویروس

اقدامات برای جلوگیری از coronavirus مؤثر هستند FedEx خدمات حمل و نقل به و از چین است.

فدرال اکسپرس اکسپرس’ بین المللی از اولویت های حمل و نقل بین المللی و اقتصاد حمل و نقل محموله به چین در حال دیدن دیگر حمل و نقل بار — اعم از یک تا سه کسب و کار اضافی در روز — با توجه به کروناویروس مهار تلاش های, با توجه به شرکت خدمات هشدار.

موقت خدمات تعلیق در محل خاصی برای فدرال اکسپرس اکسپرس اروپا-به-چین خدمات از جمله بین المللی اقتصاد حمل و نقل, حمل و نقل, فوریه. 20 هشدار گفت.

فدرال اکسپرس اکسپرس ذکر شده 17 شهرستانها که در آن وانت و تحویل خدمات تحت موقت خدمات تعلیق به جز برای حمل و نقل به تلاش های امدادی.

مهار تلاش های نیز مؤثر خدمات خارج از چین است. فدرال اکسپرس اکسپرس گفت: دیگر بار حمل و نقل خواهد بود در محل برای محموله های به و از ویتنام است که هم مرز با چین است.

ادامه مطلب: فدرال اکسپرس اکسپرس تنظیم خدمات حمل و نقل به عنوان coronavirus شیوع گسترش می یابد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>