کروناویروس در شرق تنسی: آخرین به روز رسانی در COVID-19

CDC توصیه می کند در نظر گرفتن گام های ساده برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله coronavirus COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید اگر شما احساس بیمار و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

بین المللی شیوع کروناویروس است که ضربه به صفحه اصلی.

در اینجا آخرین تصویر بزرگ به روز رسانی در مورد این ویروس در شرق تنسی.

اولین coronavirus مورد گزارش در Knox County

Knox County آن برای اولین بار شناسایی شده مورد coronavirus با توجه به تنسی وزارت بهداشت.

تعداد کل Tennesseans شما با coronavirus دو برابر پنج شنبه و وجود دارد در حال حاضر 18 مورد در تنسی: هشت در Williamson County شش در Davidson County دو در شلبی و در سالیوان و ناکس شهرستانهای استان است.

بیشتر بخوانید درباره KNOX COUNTY اولین مورد

لغو سراسر تنسی ناکسویل

SEC لغو تمام رویدادهای ورزشی از جمله مانده از آن بسکتبال قهرمانی مردان مسابقات — برای بقیه ماه لیگ پنج شنبه اعلام کرد.

روز سنت پاتریک روز رژه و جشنواره در مرکز شهر ناکسویل همراه با سالانه املا زنبور عسل را نیز لغو شده و در حال رشد در میان ترس از گسترش ویروس. لغو همچنان به رول در.

شما می توانید پیدا کردن ما نورد لیست شرق تنسی رویداد لغو اینجا.

رژیم صهیونیستی. لی اعلام وضعیت اضطراری

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر جهان از جمله تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی, اعلام وضعیت اضطراری در روز پنجشنبه در حالی که قصد دارد به ساحل تا دولت منابع پزشکی در انتظار یک موج از بیماران جدید.

لی تصمیم به اعلام وضعیت اضطراری می آید دو روز پس از او گفت که او این حرکت نبود و در عین حال لازم است تا تنسی دیده بود “خوشه از بيماران مبتلا است.”

“ما اعتقاد داریم وجود دارد به وضوح خواهد شد بیشتر موارد” لی گفت: نیاز به اورژانس اعلام ساعت قبل از سیل رویدادهای ورزشی لغو شد.

“این اضطراری اعلام شده است یک گام مهم بعدی در تلاش های ما برای درمان و کاهش تاثیر این بیماری است.”

Coronavirus: آنچه رژیم صهیونیستی است. بیل لی وضعیت اضطراری اعلام معنی برای تنسی

UT Johnson, تعلیق تمام کلاس های حضوری

دانشگاه-کالج باروخ به حالت تعلیق در تمام کلاس های حضوری و ارائه خواهد شد آنها را آنلاین به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

دانش آموزان انتظار می رود به ماندن در خانه پس از رخصتی بهار, UT-ناکسویل صدراعظم Donde Plowman گفت: در یک ایمیل به دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان جمعه. دانش آموزان قادر به ماندن در خانه می توانید ثبت نام برای معافیت به ماندن در محوطه دانشگاه. در این زمان دانشگاه هیچ مورد از coronavirus

این را به اثر برای کلاس آغاز مارس 23 و آنها را به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل آوریل 3 برای ناکسویل و مارتین به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در پاسخ به COVID-19 شیوع با توجه به انتشار از دانشگاه. UT Chattanooga خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل 30 مارس.

دانشگاه تهران مرکز علوم بهداشت ارائه خواهد شد همه چهره به چهره و سخنرانی کلاس های از راه دور, شروع, مارس 23.

دانشگاه تهران نیز لغو همه غیر رویدادهای ورزشی است که شامل تجمعات از 50 یا بیشتر مردم آغاز مارس 16, Plowman نوشت.

دانشگاه جانسون نیز لغو کلاس های حضوری و حرکت به آنلاین به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس. آغاز مارس 30, وجود خواهد داشت بدون در کلاس های حضوری و تمام رویدادهای ورزشی هستند لغو شده است.

کلاس های آنلاین از طریق اجرای مارس 10 و کلاس های حضوری در حال برنامه ریزی برای از سرگیری مارس 13.

Knox County معرفی coronavirus خط تلفن

Knox County Health Department راه اندازی کرده است جدید COVID-19 اطلاعات عمومی خط. تعداد خط تلفن است 865-215-5555 و یا تلفن رایگان در 888-288-6022. اطلاعات خط در دسترس خواهد بود و از ساعت 8 صبح تا 4:30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

تماس انتظار می رود که حجم بالا می باشد. تماس گیرنده می خواست به بیمار در صورتی که دریافت یک سیگنال مشغول کنید و سعی کنید تماس خود را در زمان بعد.

گوش بزرگ جشنواره در ناکسویل لغو شد

سازمان را لغو 2020 گوش بزرگ جشنواره در ناکسویل بیش از نگرانی در مورد کوروناویروس.

جشنواره برنامه ریزی شده برای ماه مارس 26-29 در سالن در سراسر مرکز شهر.

قابل توجه اعمال شده است که رزرو شامل Patti Smith, John Paul Jones, Devendra Banhart, Thundercat و کیم گوردون.

بیشتر بخوانید درباره تصمیم به انصراف از گوش های بزرگ

اول شرق تنسی مورد گزارش

تنسی در بخش بهداشت و درمان گزارش شده سه موارد اضافی از coronavirus از جمله برای اولین بار در شرق تنسی.

مورد اعلام کرد روز سه شنبه بعد از ظهر است یک بیمار از ناشناخته جنسیتی در شهرستان سالیوان مترو منطقه با توجه به یک صدای جیر جیر از وزارت بهداشت و درمان.

“TDH است که با همکاری نزدیک با محلی مقامات بهداشت برای حمایت از تحقیقات در حال انجام از COVID-19 موارد است. به طور کلی خطر ابتلا به کم باقی مانده است به عنوان COVID-19 است در حال حاضر گسترده در تنسی و یا ایالات متحده است.”

بیشتر بخوانید درباره تنسی اخیر موارد

HonorAir ناکسویل تاخیر پرواز برای جانبازان

HonorAir Knoxville یک برنامه است که به ارمغان می آورد جنگ جهانی دوم جنگ کره و جنگ ویتنام جانبازان به واشنگتن دی سی است و تاخیر در آن, مارس 15 پرواز به دلیل نگرانی بیش از coronavirus.

پرواز به افتخار زنان جانبازان در حال حاضر برگزار خواهد شد Oct. 7.

“هدف ما این است که در HonorAir ناکسویل برای همیشه امنیت ما جانبازان داوطلبان و کارکنان به عنوان اولویت اول ما” رئیس جمهور و بنیانگذار ادی Mannis نوشت در وب سایت برنامه.

بیشتر بخوانید درباره افتخار پرواز با تاخیر

بلوط ریج دانشمندان با استفاده از ابر رایانه ها برای مبارزه با شیوع

Oak Ridge National Laboratory دانشمندان با تمرکز قدرت در جهان سریعترین ابر رایانه برای جستجوی مواد مخدر موجود است که می تواند به جلوگیری از کروناویروس جدید از نفوذ سلول های انسان است.

دانشمندان امیدوارند به کشف مواد مخدر شناخته شده برای جلوگیری از COVID-19 جدی بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس به دلیل مواد مخدر در حال حاضر در تولید نیاز کمتر تست ایمنی قبل از استفاده در بیماران گفت: Jeremy Smith, مدیر مشترک دانشگاه تنسی/Oak Ridge National Laboratory مرکز مولکولی بیوفیزیک.

“چه ما در حال تلاش برای پیدا کردن یک دارو است که توقف coronavirus را از انجام کسب و کار” اسمیت گفت. “هر چیزی شبیه به آن خواهد بود فوق العاده مفید برای coronavirus.”

جزئیات بیشتر در کار اتفاق می افتد در اووک ریج

بریستول با تمرکز بر تجربه فن به عنوان مسابقه بزرگ نزدیک

هزاران نفر از طرفداران و تماشاگران را فرود در Bristol Motor Speedway ماه آینده برای دو مسابقات نسکار.

چدار را 300 بخشی از نسکار Xfinity سری برگزار خواهد شد در مارس 4, در حالی که مواد غذایی شهرستان 500 بخشی از جام نسکار سری برنامه ریزی شده است در روز بعد.

“ما همیشه در حال کاوش چگونه ما آن را امن برای ما طرفداران مسابقه گفت:” جری کالدول مدیر کل Bristol Motor Speedway. “که همیشه از ذهن ما. همین دلیل است که ما همچنان به تشویق طرفداران به رعایت بهداشت.

“اما همچنین آمده اند و من فکر می کنم ما می توانیم آن را با هم.”

بیشتر بخوانید درباره آماده سازی در BRISTOL MOTOR SPEEDWAY

دانشگاه تنسی تعلیق مسافرت های بین المللی

دانشگاه تنسی است که تعلیق همه خروجی مسافرت های بین المللی به دلیل coronavirus صدراعظم اعلام کرد در روز پنج شنبه.

قبلا UT تا به حال تعلیق در سفر به چین, کره جنوبی و ایتالیا به دلیل نگرانی های مشابه. همه دانشگاه مربوط به مسافرت های بین المللی پس از ماه مارس متوقف شده است به طور نامحدود UT-ناکسویل صدراعظم Donde Plowman نوشت: در یک ایمیل به دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان.

بیشتر بخوانید درباره UT بین المللی سفر

Blount County مرد تا به حال یک مورد مشکوک به, اما تست منفی

یک مرد بستری شد, Blount, بیمارستان یادبود در مریویلل برای coronavirus تست, اما تست شد nagative.

در حالی که مرد در انتظار نتایج خود را او خود جدا شده و در خانه تا زمانی که نتایج تایید شد.

بیشتر بخوانید درباره BLOUNT COUNTY آزمون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>