کروناویروس در تنسی آخرین اخبار: 32 موارد تایید شده در تنسی

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از خطر در معرض coronavirus (COVID-19) برای بسیاری از افراد کم است. CDC توصیه می کند مصرف ساده و روزمره مراحل برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود را با سرفه یا عطسه کردن و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 p. m. EDT روزانه.

روز شنبه تعدادی از Tennesseans شما با coronavirus شروع به پریدن کرد به حداقل 32 پس از یک بعد از ظهر روز رسانی از مترو مقامات بهداشت عمومی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی بیش از این ویروس بعد از ظهر جمعه در یک کنفرانس خبری.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که چند شرکت خطوط کروز – کارناوال رویال کارائیب نروژی و کارشناسی ارشد – آیا تعلیق عملیات برای 30 روز آغاز و در نیمه شب جمعه در درخواست خود را.

تهمت می افزاید: انگلستان, ایرلند به محدودیت های مسافرتی

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت: بریتانیا و ایرلند اضافه خواهد شد به اروپا سفر از محدودیت های که به اثر رفت اواخر جمعه. این به این معنی ساکنان این کشورها را مجاز به سفر به ایالات متحده برای 30 روز آغاز و تا روز دوشنبه.

ساکنان ایالات متحده و اقامت دائمی قانونی ممنوع نمی شود اما آنها روبرو خواهد شد, فرودگاه, نمایش فیلم پس از بازگشت خود و خواسته خواهد شد که به خود قرنطینه برای 14 روز.

در پاسخ به گسترش ممنوعیت و منجر به نزول در تقاضای سفر هوایی به احتمال زیاد به شدت کاهش پروازهای بین ایالات متحده و لندن و ایرلند. دلتا و خطوط هوایی آمریکا به حالت تعلیق همه پروازهای بین ایالات متحده و 26 کشور اروپایی تحت پوشش اولیه بان.

پیش از پنس جلسه توجیهی کاخ سفید کنترل درجه حرارت برای کسانی که در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن پنس

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام اعلام کرد که معاون رئیس جمهور مایک پنس و اعضای Coronavirus نیروی کار خواهد شد برگزاری یک کنفرانس خبری در coronavirus در ظهر به وقت شرق آمریکا.

گریشام گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری در این جلسه که آغاز شده بود در ساعت 10 صبح “@Mike_Pence میزبان یک کنفرانس خبری با اعضای نیروی کار از @WhiteHouse اتاق جلسه” او هنوز توییتی.

در همین حال یک عضو از کاخ سفید پزشکان دفتر در زمان متوسط از خبرنگاران و تلویزیون خدمه حضور پنس را در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه.

“از فراوانی احتیاط متوسط چک در حال حاضر در حال انجام در هر یک از افرادی که در تماس نزدیک با رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور گفت:” کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere.

یک نشانه از کروناویروس که شده است به نام COVID-19 یک تب.

مغلوب ساختن پیشی جستن تست شده برای coronavirus

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او تا به حال گرفته شده این آزمون برای coronavirus زیر اخیر خود در مواجهه با دو برزیلی مقامات که بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او متوسط بود “کاملا طبیعی” است و او در زمان آزمون پنج شنبه شب و نتایج را “چند روز” در حالی که آن را فرستاده شده به آزمایشگاه.

کاخ سفید دکتر با صدور بیانیه ای در اواخر روز شنبه گفت: رئیس جمهور نمی نیاز به تست و یا خود قرنطینه برای coronavirus چرا که او تا به حال نه به نمایش گذاشته هر گونه علائم.

سه مورد جدید در Davidson

مترو عامه اعلام کرد سه نفر از COVID-19 آوردن تعداد موارد تایید شده در Davidson County به 13.

محدوده سنی برای تایید موارد 11-50 سال و در همه موارد خود منزوی در خانه با علائم خفیف گفته است.

ایالتی تنسی جانبازان خانه تعلیق بازديد

ایالت تنسی جانبازان خانه اعلام کرد جمعه شب که امکانات در مورفریزبورو Knoxville, کلارکسویل و هومبولت را محدود کردن دسترسی به تمام بازدید کنندگان, فروشندگان و داوطلبان تا اطلاع ثانوی.

بیشتر: به عنوان سهام جست و خیز کردن, تنسی, اقتصاد پرانتز برای coronavirus تاثیر

خانه های دراز مدت مراقبت و پرستاری امکانات و تصمیم می آید را پس از مقامات بهداشت فدرال موظف تمام پرستاری امکانات تعلیق ملاقات است.

زیر اقدامات پیشگیرانه اجرا شد در چهار تنسی امکانات:

  • ملاقات است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی. یک استثنا ممکن است ساخته شده به صورت end-of – موقعیت های زندگی است.
  • تسهیلات دسترسی محدود شده است به همه داوطلبان و غیر ضروری فروشندگان.
  • کارکنان سفر بین امکانات منجمد برای همه غیر ضروری سفر.
  • خارج تسهیلات سفرهای لغو شده و تا اطلاع ثانوی.
  • دسترسی به امکانات محروم خواهد شد به هر یک از افرادی که صفحه نمایش مثبت برای علائم.
  • TSVH نمی خواهد اعتراف هر ساکن شناخته شده قرار گرفتن در معرض COVID-19 ویروس برای حداقل 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض.

رژیم صهیونیستی. لی مسائل دستورالعمل برای تجمعات

رژیم صهیونیستی. بیل لی با صدور دستورالعمل جدید برای تجمع جرم و مدارس و کارمندان دولت و دولت کاپیتول.

تجمع جرم

لی به شدت دلسرد جلسات از 250 نفر یا بیشتر به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض بالقوه به کروناویروس که تا به حال آلوده حداقل 26 نفر در سراسر کشور از جمعه.

جماعت و ایمان تجمعات بودند خواست به در نظر گرفتن جریان ویدئو از یک سرویس به جای میزبانی در فرد است.

مدارس و کودکان را در وعده های غذایی

مدارس شده اند خواست به ورزش احتیاط وقتی که می آید به مدرسه لغو فرماندار اطلاعیه می گوید.

همچنین نگاه کنید به: چگونه سریع-پخش coronavirus مختل عمل مذهبی در تنسی

“در همکاری با مناطق دانش آموزانی که بستگی مدرسه-ارائه وعده های غذایی را هنوز دریافت این حمایت صرف نظر از مدرسه بسته شدن” لی گفت.

کارکنان دولت

لی اعلام کرد بلافاصله موثر است که تمام کارمندان دولت که آموزش دیده و خبره به کار از خانه را با توجه بنابراین تا 31 مارس است. این شامل حدود 11000 کارکنان دولت است.

همه غیر ضروری سفر کسب و کار از طریق بقیه از ماه متوقف شده است.

دولت کاپیتول بسته به بازدید کنندگان

ایالت تنسی کنگره است بسته به تور و بازدید کنندگان از طریق 31 مارس است.

رئیس جمهور تهمت وضعیت فوق العاده اعلام شد

در طول یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی.

با این اعلامیه می آید توانایی آزاد کردن میلیاردها دلار برای مبارزه با کروناویروس.

حدود یک ساعت قبل از رئیس جمهور تحویل اظهارات خود, خانه, بلندگو نانسی پلوسی اعلام کرد خانه را به جلو حرکت می کند با یک رای جمعه در یک جارو بسته برای مقابله با کروناویروس.

این لایحه شامل تست برای همه آمریکایی ها از جمله بیمه و همچنین دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی که به جست و خیز کار با توجه به این ویروس. آن را نیز شامل گسترش کمک های غذایی مانند سالمندان, وعده های غذایی, دانشجو ناهار و غذا بانک ها.

اعلام می آید دو روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن معلق سفر به آمریکا از اروپا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>