کروناویروس در تنسی آخرین اخبار: 39 تایید موارد در تنسی

با توجه به CDC خطر قرار گرفتن در معرض به کروناویروس (COVID-19) و سپس تبدیل شدن به طور جدی بیمار کم است برای اکثر مردم است. CDC توصیه می کند مصرف ساده و روزمره مراحل برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود را با سرفه یا عطسه کردن و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب در روز است.

آخرین بالغ نشان می دهد تنسی 39 تایید موارد coronavirus

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در تنسی در حال حاضر در 39 گفته وزارت بهداشت.

که از 32 مورد تأیید همانطور که از شنبه.

در آخرین خلاصه ای که نوشته شده بود در بخش وب سایت در ساعت 2 بعد از ظهر مرکزی این سازمان اشاره کرد 174 کل آزمون تکمیل شده توسط دولت است. از آن به دولت گزارش شده 17 مورد تأیید از coronavirus.

تست در آزمایشگاه خصوصی پیدا کردم 22 اضافی تایید موارد COVID-19.

یک شهرستان در سطح تفکیک موارد تایید شده نشان می دهد دیویدسون و ویلیامسون شهرستانهای منجر به ادامه راه است. Davidson County 17 موارد تایید شده در حالی که ویلیامسون 14. شلبی کانتی دارای دو موارد تایید شده. دولت گزارش یک مورد تایید شده در هر یک از موارد زیر است: Campbell, Hamilton, Jefferson, Knox, رادرفورد و سالیوان شهرستانهای استان است.

ACM awards با تاخیر

آکادمی جوایز موسیقی کشور پیوست لیست در حال رشد از رویدادهای مهم برای به تعویق انداختن فعالیت با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

این آکادمی اعلام کرد این تصمیم یکشنبه گفت: برگزاری سالانه جایزه نشان می دهد در ماه سپتامبر.

“سلامت و ایمنی ما هنرمندان, طرفداران, صنعت, کارکنان و همکاران ما شماره یک اولویت” آکادمی گفت: در انتشار اخبار.Sumner County مدارس گسترش رخصتی بهار

این جایزه نشان می دهد قبلا مجموعه را به محل آوریل 5 در MGM Grand در لاس وگاس.

Sumner County مدارس گسترش رخصتی بهار

سامنر مدارس شهرستان اعلام کرد و آن را گسترش رخصتی بهار برای یک هفته دیگر در نور مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

سیستم مدرسه در اصل مجموعه ای بسته شود برای شکستن بهار برای هفته مارس 16.

اما Sumner County schools بسته باقی خواهد ماند در طول حداقل مارس 27 با توجه به وب سایت خود را.

“ما در حال بدست گرفتن این گام فعال برای کمک به نگه داشتن مدرسه ما جامعه سالم و امن” وب سایت می گوید. “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این به سرعت در حال تغییر وضعیت از نزدیک بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط موسسه ملی سلامت مرکز کنترل بیماری و تنسی وزارت بهداشت. ما شما را تشویق به بازدید از وب سایت ما و یا Facebook صفحه برای اطلاعات بیشتر در حال حاضر.”

بیشتر موارد تایید شده در Davidson County

چهار مورد از coronavirus داشت و در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس/Davidson County, مترو, بهداشت عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد صبح روز یکشنبه.

که به ارمغان می آورد به تایید تعدادی از موارد در Davidson County به 17.

مقامات گفت: کسانی که با تایید COVID-19 در محدوده سنی 11 تا 73 سال است ،

“یکی از موارد بستری و همه دیگران خود منزوی در خانه و خفیف و قابل کنترل علائم” این بخش گفت: در یک ایمیل.

مورد تایید شده در Vanderbilt

وندربیلت دانش آموز دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 مدرسه گفت: در آن سایت شنبه. غیر مسکونی دانشجو در مقطع کارشناسی در دانشگاه در طول هفته گذشته است اما خود-جدا کردن-پردیس بیانیه ای گفت:.

تهمت می افزاید: انگلستان, ایرلند به محدودیت های مسافرتی

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت: بریتانیا و ایرلند اضافه خواهد شد به اروپا سفر از محدودیت های که به اثر رفت اواخر جمعه. این به این معنی ساکنان این کشورها را مجاز به سفر به ایالات متحده برای 30 روز آغاز و تا روز دوشنبه.

ساکنان ایالات متحده و اقامت دائمی قانونی ممنوع نمی شود اما آنها روبرو خواهد شد, فرودگاه, نمایش فیلم پس از بازگشت خود و خواسته خواهد شد که به خود قرنطینه برای 14 روز.

در پاسخ به گسترش ممنوعیت و منجر به نزول در تقاضای سفر هوایی به احتمال زیاد به شدت کاهش پروازهای بین ایالات متحده و لندن و ایرلند. دلتا و خطوط هوایی آمریکا به حالت تعلیق همه پروازهای بین ایالات متحده و 26 کشور اروپایی تحت پوشش اولیه بان.

پیش از پنس جلسه توجیهی کاخ سفید کنترل درجه حرارت برای کسانی که در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن پنس

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام اعلام کرد که معاون رئیس جمهور مایک پنس و اعضای Coronavirus نیروی کار خواهد شد برگزاری یک کنفرانس خبری در coronavirus در ظهر به وقت شرق آمریکا.

گریشام گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رهبری در این جلسه که آغاز شده بود در ساعت 10 صبح “@Mike_Pence میزبان یک کنفرانس خبری با اعضای نیروی کار از @WhiteHouse اتاق جلسه” او هنوز توییتی.

در همین حال یک عضو از کاخ سفید پزشکان دفتر در زمان متوسط از خبرنگاران و تلویزیون خدمه حضور پنس را در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه.

“از فراوانی احتیاط متوسط چک در حال حاضر در حال انجام در هر یک از افرادی که در تماس نزدیک با رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور گفت:” کاخ سفید معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere.

یک نشانه از کروناویروس که شده است به نام COVID-19 یک تب.

مغلوب ساختن پیشی جستن تست شده برای coronavirus

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او تا به حال گرفته شده این آزمون برای coronavirus زیر اخیر خود در مواجهه با دو برزیلی مقامات که بعد از آزمایش مثبت برای ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او متوسط بود “کاملا طبیعی” است و او در زمان آزمون پنج شنبه شب و نتایج را “چند روز” در حالی که آن را فرستاده شده به آزمایشگاه.

کاخ سفید دکتر با صدور بیانیه ای در اواخر روز شنبه گفت: رئیس جمهور نمی نیاز به تست و یا خود قرنطینه برای coronavirus چرا که او تا به حال نه به نمایش گذاشته هر گونه علائم.

سه مورد جدید در Davidson

مترو عامه اعلام کرد سه نفر از COVID-19 آوردن تعداد موارد تایید شده در Davidson County به 13.

محدوده سنی برای تایید موارد 11-50 سال و در همه موارد خود منزوی در خانه با علائم خفیف گفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>