کروناویروس در تنسی به روز رسانی: 13,177 موارد گزارش شده در سراسر دولت

ما شما را از آخرین اخبار در مبارزه با کروناویروس در تنسی زیر — مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است. برای حمایت از ما, ماموریت, لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک.

نشویل گزارش 165 موارد اضافی دوشنبه

نشویل شهردار جان کوپر را در روز دوشنبه اعلام کرد 165 موارد اضافی از COVID-19 تا به حال شناسایی شده در Davidson County است.

که به ارمغان می آورد این شهرستان را در مجموع مورد تایید شده تعداد به 3,191 از 3,026 روز قبل با 1,616 از آن بازیافت.

حداقل 27 Davidson County ساکنان در اثر عوارض ناشی از کوروناویروس; جدید مرگ و میر گزارش شده در روز یکشنبه ،

دولت گزارش 13,177 موارد تایید شده

تنسی وزارت بهداشت یکشنبه اعلام کرد که coronavirus موارد در سراسر کشور رسیده بود حداقل 13,177 افزایش 516 موارد از شنبه.

از کسانی که آلوده 210 فوت کرده اند این گروه گفت: با یک مرگ در 24 ساعت گذشته.

گروه گزارش داد که 1,135 افراد بستری شده اند به دلیل ویروس و 5,814 مردم بهبود یافته اند. در آخرین روز 96 Tennesseans بهبود یافته اند.

در مجموع 204,607 افراد آزمایش شده اند برای coronavirus در سطح ایالت.

88 نفر تست مثبت در Nashville, سرپناه بی خانمان

نشویل ماموریت نجات تایید 88 مردم در آن مردان و پردیس آزمایش مثبت برای COVID-19 و منتقل شدند به اورژانس پناهگاه بی خانمان در نشویل fairgrounds.

بیشتر: 88 نفر تست مثبت برای COVID-19 در Nashville, سرپناه بی خانمان

موارد مثبت شامل 80 ساکنان چهار کارکنان و چهار بازیابی حیات شرکت کنندگان با توجه به Nashville, ماموریت نجات, مدیر ارشد توسعه Cheryl Chunn.

Chunn گفت: تمام 88 موارد مثبت در مردان پردیس واقع در 639 Lafayette Street بدون علامت بودند. آنها در میان حدود 500 تست در نشویل ماموریت نجات دو دانشگاه در هفته گذشته. او گفت: وجود دارد هیچ آزمون مثبت در زنان پردیس واقع در 1716 رزا L. پارک بلوار.

وجود دارد جداگانه پناهگاه بی خانمان در fairgrounds. این اولین بار است که برای افراد سالم که نیاز به مواد غذایی و یک محل به دوش به انجام لباس های شسته شده و به خود منزوی. دوم برای کسانی که نشان می دهد نشانه های بیماری: تب ، سرفه و یا تنگی نفس. یک سوم برای کسانی که تست مثبت برای COVID-19 اما لازم نیست در بیمارستان بستری شود.

رسیدن به آدم جرقه در [email protected] و در توییتر @AdamSparks.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>