کروناویروس در تنسی به روز رسانی: بی خانمان در قرنطینه نشویل پناهگاه

ما شما را از آخرین اخبار در مبارزه با کروناویروس در تنسی زیر — مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است. برای حمایت از ما, ماموریت, لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک.

نشویل به آغاز بازگشایی در روز دوشنبه

نشویل مقامات شهرستان برنامه ریزی برای انتقال به فاز اول بازگشایی این شهرستان در روز دوشنبه اجازه می دهد رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی برای باز کردن در نصف ظرفیت با وجود افزایش اخیر در coronavirus موارد است.

دکتر الکس جهانگیر رئیس شهر coronavirus نیروی کار گفت: صبح روز پنجشنبه افزایش موارد جدید از این ویروس است که حداقل تا حدی ناشی از افزایش تست در این شهرستان است.

“ما روند موارد به طور متوسط حدود 100 باشه اما از آن شده است نسبتا مسطح,” جهانگیر گفت. “بله آن را عنوان کمی به سمت بالا اما تست نیز رفته است یک مقدار عادلانه و وجود دارد برخی از نوع همبستگی است. و این نه تنها متریک ما به دنبال در.”

“هدف این است که ما به آرامی به کار در حالی که مدیریت با بیماری” نشویل شهردار جان کوپر گفت: در این شهرستان روزانه COVID-19 اخبار جلسه. “وجود خواهد داشت انتخاب های دشوار پیش رو است.”

نشویل COVID-19 موارد در حال حاضر در 3,432

نشویل شهردار جان کوپر را در روز پنج شنبه اعلام کرد 3,342 تایید موارد coronavirus در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس/Davidson County, افزایش 86 در 24 ساعت گذشته.

این موارد تایید شده در محدوده سنی 2 ماه تا 99 سال.

بیشتر از مرگ و میر گزارش شده در Davidson County – 75 سال و 74 ساله هر دو از آنها شرایط بهداشتی اساسی.

در مجموع 35 نفر کشته شده اند و یک مورد تایید شده از COVID-19, 1,756 افراد بهبود یافته اند از ویروس و 1,641 موارد فعال هستند.

بی خانمان می تواند تبدیل دور در طول قرنطینه در پناهگاه

نزدیک به یک چهارم از بی خانمان ها در نشویل ماموریت نجات آزمایش مثبت برای COVID-19 و انتقال داده شد به یک جدا تسهیلات در fairgrounds.

اما هفت روز قرنطینه اجباری توسط مترو, عمومی, وزارت بهداشت آغاز شد دوشنبه برای 296 سرنشینان که آزمایش منفی باقی می ماند و در ماموریت نجات. اگر آنها را ترک به جز برای کار آنها می توانند بلافاصله بازگشت. و هیچ سرنشینان خواهد بود بستری در قرنطینه.

این می تواند راه اندازی برخی از تصمیم گیری های دشوار برای نجات ماموریت اعضای هیات خواهد شد که به نوبه خود به دور افراد بی خانمان به دنبال سرپناه در طول هفته آینده.

مترو سلامت سخنگوی برایان تاد گفت: افرادی که آزمایش منفی هستند “تماس با ما از موارد تایید شده” چرا که آنها فضای مشترک با کارکنان که تست مثبت است.

فرماندار گسترش الکترونیک باز جلسات سفارش

رژیم صهیونیستی. بیل لی در چهار شنبه تمدید حکم اجرایی 16 که اجازه می دهد تا بدن حاکم برای برگزاری جلسات آنلاین در طول بیماری همه گیر.

سفارش در حال حاضر همچنان تا 30 ژوئن اجازه می دهد محلی تخته کمیسیون شوراها و نهادهای دیگر برای انجام جلسات خود عملا تا زمانی که آنها ارائه دسترسی الکترونیکی به مردم است.

دولت گزارش 13,938 موارد شنبه

به عنوان Davidson County ساکنان ماندن در خانه پس از این جهت از شهردار جان کوپر برای جلوگیری از گسترش coronavirus تنسی وزارت بهداشت چهارشنبه اعلام کرد که COVID-19 مورد رسیده حداقل 13,938 است که افزایش 314 موارد پس از سه شنبه.

از کسانی که آلوده 239 فوت کرده اند با توجه به این بخش است.

گروه گزارش داد که 1,221 افراد بستری شده اند به دلیل ویروس و 6,564 مردم بهبود یافته اند.

در سطح ایالت 227,101 افراد آزمایش شده اند برای کوروناویروس.

بولینگ alleys دندانپزشکان به بازگشایی در این هفته

فرماندار تنسی لایحه لی در روز سه شنبه همچنین اعلام کرد که دندانپزشکان می توانند رزومه کاری غیر از روش اورژانس مانند شستشو در روز چهارشنبه.

که همان روز لی در حال حاضر اعلام کرد سالن ناخن چشمه های معدنی و دیگر-تماس با کسب و کار می تواند از سرگیری عملیات در سال 89 از دولت 95 شهرستانهای استان است.

بیشتر: دستورالعمل های منتشر شده برای بازگشایی, تنسی, بولینگ کوچه ها, مینی گلف بازی های آرکید

روز جمعه لی اعلام کرد در سه شنبه جلسه گروه کوچک تفریحی در کسب و کار مانند بولینگ کوچه ها و مینی گلف همچنین می توانید باز کردن درهای خود را دوباره.

رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی و سالن های ورزشی در سراسر کشور به غیر از تنسی بزرگترین شهرستان, داده شد, چراغ سبز برای از سرگیری عملیات هفته گذشته در 50 درصد ظرفیت است.

مناطق مانند نشویل تنسی ناکسویل و در شهرستانهای استان که دستور داده شده به خود را تعیین جدول زمانی برای بازگشایی کسب و کار.

رسیدن به آدم جرقه در [email protected] و در توییتر @AdamSparks.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>