Coronavirus است که فرصت برابر بحران بهداشت عمومی | سام Venable

یک پیام برای سپاه از مردم — در ناکسویل در ایالت تنسی و در سراسر ایالات متحده — که فکر می کنم coronavirus همه گیر است و بیش از:

ما ain’t seen nothin’ yet.

هنوز برای برخی از دیوانه دلیل مفهوم “مرحله به مرحله” بازگشایی تعبیر شده است توسط بسیاری به عنوان “ما برنده! حزب!”

جای تعجب نیست که موارد COVID-19 رسید.

شما می خواهم فکر می کنم بهداشت عمومی شیطان این قدر و علم اعمال می کرد آن هرگز تبدیل به یک مسئله حزبی. و شما اشتباه خواهد بود.

کاملا احتمالا مرده اشتباه است.

این ویروس مراقبت می کند اگر شما یک جمهوری خواه یا دموکرات. ملحد و یا فرد با ایمان است. غنی یا فقیر. دکتری یا بی سواد. سیاه یا سفید یا هر رنگ ، تمام آن را در مورد مراقبت از آلوده کردن بیشتر مردم است.

از جمله شما.

کاملا گیج کننده به من که مخالف قطبی نظرات درباره ماسک صورت. به نوعی این commonsense پیشگیرانه پیچیده شده است به یک نشانه قابل رویت “بی بنیه انطباق” اگر شما به پوشیدن یک “استقلال شدید” اگر شما نمی.

چه مزخرف مطلق. هدف از یک ماسک برای محافظت از پوشنده لباس است. تنها مخالف آن را برای جلوگیری از پوشنده لباس از گسترش میکروب ها. به همین دلیل جراحان و کارکنان پوشیدن ماسک در اتاق عمل.

این همان نظریه به عنوان یک ممنوعیت سیگار کشیدن در اماکن عمومی. تنظیم طراحی شده است برای محافظت از افراد سیگاری است. اگر “به شدت مستقل” John Doe آرزوهای خود را به کت ریه های خود را با مواد سرطان زا او را به انجام این کار. نه تنها که در آن سمی effluvia می تواند استنشاق توسط دیگران است.

یکی دیگر از حقیقت در مورد ماسک: حتی یک لغزش می تواند یکی بیش از حد بسیاری از.

روز شنبه, ژوئن 13, سابق, اخبار, نگهبان, خارج از منزل, ویرایشگر باب هاج و رفتم ماهیگیری قزل آلا در Holston رودخانه. بازی آن را “تاج-محتاط” ما را به طور جداگانه.

باب شده اند و من هوشیار در مورد ماسک. اما در خارج از منزل? در یک رودخانه ؟ که در آن از آن آسان است برای حفظ فاصله اجتماعی? ای بابا.

در سه یا چهار نوبت ما waded نزدیک به خالص ماهی برای هر یک از دیگر. آن زمان ما به معنای واقعی کلمه بودند چهره به چهره شانه به شانه.

باب آن را نمی دانند اما او شده است می خواهم در معرض ویروس مدتی قبل از آن و آن را انکوبه در بدن خود است. اولین هفته بعد او مریض تر از همیشه در زندگی خود را. درد, لرز, سرفه, شدید او به سختی می تواند نفس کشیدن. او آزمایش مثبت برای COVID-19 و در بیمارستان بستری شد برای سه روز. او را در حال حاضر رو به بهبودی طولانی.

خوشبختانه گلوله به من از دست رفته. در مشاوره از Knox County Health Department من منتظر شش روز ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض کردم تست شده (آن منفی بود هنوز من تپش قلب) و قرنطینه 14 روز.

غذای آماده?

پوشیدن! خود را! Damn! ماسک! در! عمومی! هیچ! استثنا!

سام Venable ستون به نظر می رسد هر یکشنبه. تماس با او را در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>