Coronavirus آخرین از تنسی: رژیم صهیونیستی. لی خواستار مدارس به ماندن بسته تا آوریل 24

رمان coronavirus (COVID-19) یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. سازمان پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب CT روزانه.

ما باید تمام اخبار از روز سه شنبه زیر — مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است. برای حمایت از تلاش های ما در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال به Tennessean.

میانه تنسی مدارس تایید تعطیلی از طریق آوریل 24

رژیم صهیونیستی. بیل لی در یکشنبه خواست تمام مدارس بسته باقی می ماند تا آوریل 24.

لی اعلام شد آخرین تلاش خود را برای هدایت دولت از طریق COVID-19 همه گیر که در طی آن فرماندار است تا حد زیادی خودداری از حکم به کشورهای دیگر انجام داده اند و به جای خواست مردم کسب و کار و دیگر نهادهای تصمیم گیری برای خود در خانه بمانند.

چندین مدارس اعلام انطباق خود را به عنوان جمعه ادامه داد: از جمله Williamson, رادرفورد, Sumner, Cheatham و رابرتسون استان ها که از 5:30 p. m.

مترو, Nashville, مدارس دولتی نیز بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل مارس 24.

“ایمنی و امنیت از ما دانش آموزان و کارکنان و خانواده های پارامونت و ما قدردانی فرماندار لی زیر راهنمایی های پزشکی و درخواست برای مدارس بسته باقی می ماند از طریق آوریل 24,” دکتر گفت: آدرین, نبرد, مدیر, مدارس, در یک نسخه. “در حالی که امکانات ما بسته خواهد شد این بدان معنا نیست که کار از آموزش و پرورش در نشویل متوقف می شود. ما خواهید بود به انجام همه چیز ما می تواند به تعامل و حمایت ما دانش آموزان و خانواده ها از وعده غذایی ارائه شده به فعالیت های غنی سازی بیش از ماه آینده.”

مترو راه اندازی مواد غذایی کمک گروه کاری

شهردار جان کوپر اعلام کرد که امنیت غذایی گروه کاری برای تمرکز بر نیازهای Nashvillians با ناامن دسترسی به منابع غذایی.

این گروه انتظار می رود برای شروع جلسه بعد در این هفته.

نانسی Keil, رئيس جمهور و مدیر عامل برداشت دوم بانک مواد غذایی از میانه تنسی خواهد صندلی کار گروه. آن را نیز شامل نمایندگانی از مترو نشویل مدارس عمومی (MNPS), صلیب سرخ, Kroger, آمازون, Lyft و رستوران رهبران صنعت مانند شان براک آشپز و صاحب آدری/Joyland.

“کار حیاتی و دوم را برداشت و آن صدها نفر از جامعه شرکای مهم تر است در حال حاضر از آن تا به حال بوده است” گفت: شهردار جان کوپر. “ما نیاز به مراقبت از خانواده ها در نیاز به اطمینان حاصل شود که کودکان از دسترسی به سالم و مغذی در وعده های غذایی و پیدا کردن راه های خلاقانه برای قرار دادن رستوران و مهمان نوازی کارگران بازگشت به کار. نشویل خوش شانس می شود قادر به تماس در چنین گروه در طول این زمان به چالش کشیدن.”

رژیم صهیونیستی. لی خواستار مدارس بسته باقی می ماند یک ماه دیگر

تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی اعلام کرد چند با تاخیر مهلت برای عملکرد دولت در روز سه شنبه.

او تمدید تعطیلی و مهلت در امکانات دولتی که در مقابله با شناسه تولید گازهای گلخانه ای در آزمون و کسب و کار تشکیل پرونده مالیاتی مهلت هل دادن همه آنها را.

لی گفت که دولت او در حال کار با ابزار عمومی کمیسیون به اصرار شرکت ابزار را به حالت تعلیق قطع برای کسانی که نمی توانند پرداخت در این زمان.

همچنین لی گفت که او درخواست کرده است شرکت های بیمه انعطاف پذیر و جلوگیری از لغو بیمه نامه عدم پرداخت به عنوان امکان پذیر است.

“یک پایان روز از آن خواهد شد تا به هر فردی Tennessean برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری از طریق تنسی” لی گفت. “شما باید به مسئولیت شخصی., این فوق العاده جدی برای نجات جان همسایگان ما و محدود کردن چالش های اقتصادی دولت ما روبرو خواهد شد.”

تنسی موارد تا 667

تنسی وزارت بهداشت می گوید تعداد کل COVID-19 موارد تا 667 که از شنبه بعد از ظهر.

آنها شامل دو مرگ.

در Davidson County, است که دارای بالاترین مقدار مورد تأیید هستند تا 183. این Shelby County منطقه 99 موارد است. ویلیامسون است 64.

مورفریزبورو شهرستان سالن بسته به

مورفریزبورو شهرستان سالن بسته خواهد شد را به عموم موثر چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 تا اطلاع ثانوی. بحرانی عملیات خود ادامه خواهد داد, این شهرستان خواهد شد.

“تالار شهر خواهد بود به روی عموم بسته است اما باز باقی خواهد ماند به کارکنان به منظور کمک به حفظ تداوم دولت و ارائه بحرانی شهرستان خدمات به شهروندان ما” گفت: شهردار شین مک فارلند. “شهر کارکنان ادامه خواهد داد به ارائه خدمات اساسی به ما ساکنان در طول این زمان به چالش کشیدن به عنوان ما نبرد coronavirus تهدید. بیشتر از همیشه مورفریزبورو شهروندان ادامه خواهد داد به تکیه بر ما برای ارائه بحرانی خدمات و پشتیبانی در حالی که ما این حرکت بی سابقه روز با هم.”

فرانکلین شهردار مسائل “در خانه ماندن” منظور

فرانکلین کن مور اعلام کرد که ماندن در خانه سفارش در روز سه شنبه در پی اعلام اورژانس او اعلام کرد در هفته گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

اقامت در خانه سفارش را به اثر مارس 25 در 12:01 a. m. و آخرین هفت روز قبل از آن را می توان بررسی و یا تغییر یافتهاست. در هر شماره از تنسی وزارت بهداشت Williamson County سوم بیشترین مقدار از موارد از بعد از ظهر دوشنبه.

“ساکنان در سراسر شهرستان فرانکلین ملزم به ماندن در خانه زمانی که ممکن است و اجتناب از جمع آوری در گروه های بیش از 10 نفر به صورت غیر ضروری مقاصد” شهرستان سخنگوی Milissa Reierson گفت. تا اطلاع ثانوی همه کسب و کار و نه انجام خدمات ضروری دستور داده شده است بسته به مدت هفت روز.”

Reierson گفت: شهروندان می توانند در فعالیت های به انجام کارهای ضروری. برای حمایت از کسب و کار کوچک در شهرستان فرانکلین اجازه خواهد داد که آجر و ملات کسب و کار به ارائه منظقه خدمات مشابه به رستوران موسسات با توجه به اعلام.

وزارت خدمات انسانی باز می شود مراقبت از کودکان سازمان برنامه گرانت

وزارت امور خارجه از خدمات انسانی است که همکاری با جامعه بنیاد از میانه تنسی را به 10 میلیون دلار در کمک های موجود برای کمک به مجوز مهد کودک سازمان های نهفته COVID-19 اضطراری و 3 مارس گردباد فاجعه است.

شروع سهشنبه, سازمان قادر خواهد بود به درخواست برای کمک هزینه تحصیلی برای جبران برخی از خسارات و هزینه های. کمک های مالی در دسترس هستند برای حمایت از مجاز مراقبت از کودکان سازمان های واجد شرایط هزینه ها از جمله, اما نه محدود به:

  • درآمد از دست رفته ناشی از بسته شدن با توجه به فاجعه/اورژانس. اعطای جوایز خواهد بود بر اساس جزء به جزء از دست داده و درآمد عملیاتی برای دوره از بسته شدن.
  • پاسخ و بازیابی هزینه های عملیات که رخ می دهد به عنوان یک نتیجه از فاجعه/اضطراری مانند تمیز کردن ابزار تعمیر و بازرسی و جایگزین نیروی انسانی. اعطای جوایز خواهد بود بر اساس هزینه های متحمل شده است.
  • تجهیزات و مواد و منابع که از دست داده بودند و یا به خطر بیافتد به عنوان یک نتیجه از فاجعه/اضطراری مانند فرش منطقه, اسباب بازی های نرم مانند حیوانات کتاب های درسی, آموزش ابزار و نمایش آسیب دیده کابینت و قفسه بندی لوازم و رویه زمین بازی و تجهیزات.
  • مشاوران و مربیان است که مورد نیاز هستند به طور خاص مربوط به فاجعه/اورژانس اثرات مانند کمک به کودکان مراقبان یا کارکنان از طریق بهبود و غم و اندوه و اضطراب و استرس و یا تروما است.

این مقدار جایزه برای تجهیزات مواد و لوازم و مشاوران و مربیان ردههای نمی خواهد بیش از 1000 $در هر اسلات مجوز ظرفیت برای مراقبت از کودکان.

در این بخش نیز تشویق کلیساها و سازمان های دیگر برای کمک به مراقبت از کودکان نیاز در جوامع خود. برای اطلاعات بیشتر https://www.tn.gov/content/dam/tn/human-services/documents/Guidance-FAQs-3.17.20.pdf

ویلسون در مدارس شهرستان در حال حاضر بسته از طریق آوریل 3

Wilson County Schools توسعه یافته تاریخ آن بسته خواهد شد از طریق حداقل آوریل 3 به عنوان منطقه منتظر در راهنمایی بیشتر از دولت است.

منطقه شده است خارج از مدرسه از مارس 3, هنگامی که یک گردباد آمار شهرستان که شامل آسیب های گسترده ای را برای دو, مدارس غرب Wilson میانه و Stoner نهر ابتدایی.

کلارکسویل ترافیک مدرسه تعطیل در روز سه شنبه

شهر کلمبیا مدرسه ترافیک لغو شده است تا اطلاع ثانوی جدیدترین گریفیث رئیس منشی دادگاه اعلام کرد.

هر کسی که واجد شرایط است و می خواهد به مدرسه ترافیک خود را استنادهای ادامه داد: تا زمانی که خطر بهداشت عمومی است. مدرسه ترافیک سر گرفته خواهد شد هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار گریفیث, گفت:, و کلاس های اضافی برنامه ریزی شده خواهد شد در صورت لزوم.

هر کسی با سوال و یا کسانی که قبلا برنامه ریزی شده برای مدرسه ترافیک و می خواهد به بررسی وضعیت باید تماس بگیرید دادگاه شهر منشی 931-648-4604.

فرماندار مرکز میدان می بندد

پس از کلمبیا و Montgomery County stay-at-home سفارشات در دوشنبه فرماندار مرکز میدان اعلام کرد صبح روز سه شنبه آن را روز سه شنبه در 7 p. m. و بسته باقی می ماند از طریق 31 مارس است.

مگر اینکه مقامات دولت گسترش بسته شدن نظم بازار را بازگشایی در تاریخ 1 آوریل.

اگر چه محصور بازار بسته خواهد شد بسیاری از کسب و کار در فرمانداری میدان پردیس تلقی شده است “ضروری” باز باقی خواهد ماند.

نشویل را مورد تأیید صعود به 253

در روز سه شنبه, مترو, Nashville, مقامات بهداشت گفت: تعداد موارد گزارش شده در نشویل رسیده بود 253 تا از 184 روز دوشنبه.

“به من گفت: من باور نمی روند پایین رفتن” دکتر الکس جهانگیر صندلی مترو را COVID-19 نیروی کار گفت: در این شهرستان روزانه جلسه صبح روز سه شنبه. “تعداد موارد بیشتر به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به افزایش در روزهای آینده.”

بیماران با تایید موارد در محدوده سنی 11-73.

تا کنون نشویل تا به حال یکی از تأييد مرگ و میر مرتبط با COVID-19 اولین جمله مرگ گزارش شده در دولت است.

از موارد گزارش شده در نشویل چهار نفر باقی مانده در بیمارستان بستری و 219 نفر از مردم خود جدا در خانه با خفیف به کنترل علائم. بیست و نه نفر بهبود یافته اند و در حال حاضر پاک شده است.

نشویل شهردار جان کوپر گفت: مترو خواهد شد راه اندازی یک پناهگاه اضطراری برای این شهر جمعیت بی خانمان در Davidson County روز پنج شنبه. چند دست شویی ایستگاه نیز راه اندازی شده است در سراسر شهرستان.

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

مقامات گفت: Nashville شده است و تلاش برای باز کردن ارزیابی مراکز به دلیل کمبود بحرانی پزشکی تجهیزات و لوازم. مقامات درخواست امکانات و بهداشت حرفه ای به اهدای اقلام آنها در حال حاضر با استفاده از.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آیتم های مورد نیاز سفر مترو, Nashville آنلاین صفحه.

کوچک مقدار کمک مالی می شود کاهش یافته است, از دوشنبه تا جمعه از 10 صبح تا 4 بعد از ظهر در سطل در جامعه مرکز منابع در 218 Omohundro محل در نشویل.

فرماندار اشکال COVID-19 فرماندهی واحد

لی اعلام کرد تشکیل COVID-19 فرماندهی واحد در روز دوشنبه. آن را تلاش برای ساده کردن ارتباط بین تنسی مدیریت اضطراری آژانس theTennessee وزارت بهداشت و تنسی بخش نظامی است.

این گروه که به رهبری کمیساریای استوارت McWhorter که در حال حاضر کناره گیری از نقش برجسته وزارت اقتصاد و دارایی و دولت است.

لی گفت: در جریان همه گیر “چالش های هر جنبه ای از سنتی پاسخ دولت در یک بحران” و که فرماندهی گروه را “به طور موثر تغییر راه ما حمله COVID-19 در تنسی” اما از ارائه جزئیات.

McWhorter منصوب سرتیپ بازنشسته ، ژنرال اسکات Brower به عنوان رئیس ستاد عملیات. Brower قبلا به عنوان سرپرست ارشد فرمانده این لشکر 101 هوابرد.

“رژیم صهیونیستی. لی خواست تیم ما برای به چالش کشیدن هر مانع و مونتاژ این تیم اولین گام است” McWhorter در بیانیه ای گفت.

فرماندهی گروه همچنین شامل پاتریک شیهان طمع مدیر; دکتر لیزا Piercey کمیسر از تنسی وزارت بهداشت; و مسلح ، ژنرال جف هولمز یاور کلی در تنسی بخش نظامی است.

نشویل می بیند 184 موارد تنسی موارد صعود به 615

تنسی وزارت بهداشت در بعد از ظهر دوشنبه اعلام کرد که در حال حاضر تعداد 615 موارد COVID-19 ایالت از 505 روز یکشنبه.

روز یکشنبه Davidson County تا به حال 164 دولت موارد گزارش شده و Williamson County تا به حال 53.

اکثریت کسانی که در آزمون مثبت (543) در محل تجاری و یا آزمایشگاه های خصوصی. تعداد تست منفی در تجاری و آزمایشگاه های خصوصی منتشر شد.

از 983 آزمون تکمیل در دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه 72 آزمایش مثبت است.

دولت نیز تایید دو مرگ و میر.

همچنین در روز دوشنبه, مترو, Nashville, مقامات بهداشت گفت: تعداد موارد گزارش شده در نشویل به حال به 184 تا از 179 روز یکشنبه.

بیماران در محدوده سنی 11-73 گفت: دکتر الکس جهانگیر صندلی مترو را COVID-19 نیروی کار.

تا کنون نشویل تا به حال یکی از تأييد مرگ و میر مرتبط با COVID-19 اولین جمله مرگ گزارش شده در دولت است.

از موارد گزارش شده در نشویل دو نفر باقی مانده در بیمارستان بستری و 154 نفر از مردم خود جدا در خانه با خفیف به کنترل علائم.

بیست و هفت نفر بهبود یافته اند و در حال حاضر پاک شده است.

تنسی شهرستانها اصرار ساکنان خانه بمانند

لی موظف تنسی رستوران ها و کافه ها محدود کردن عملیات به تحویل گرفتن و درایو-از طریق از طریق یک فرمان اجرایی صادر شده در روز یکشنبه ، به نام او برای ورزشگاه را ببندید و برای ساکنان به منظور محدود کردن تجمعات به 10 یا کمتر مردم از طریق مه 6.

شهردار جان کوپر دستور داده است نشویل ساکنان به ماندن در خانه مگر اینکه آنها در حال مراقبت از “نیازهای اساسی” در طول همان دوره دو هفته ای. تنها کارگران ضروری نقش دستور به بازگشت به شغل خود را در خارج از خانه های خود.

در زیر پاشنه Davidson County, Knox County صدور “امن تر در صفحه اصلی” منظور است که اجازه می دهد تا تنها ضروری سرویس باقی می ماند باز در این شهرستان است.

به منظور شروع می شود در 12:01 a. m. روز شنبه و برای دو هفته Knox County, مقامات گفت.

ممفیس شهردار جیم Strickland روز دوشنبه گفت او را به موضوع دیگری فرمان اجرایی که نیاز به ممفیس ساکنان به ماندن در خانه مگر اینکه آنها در خدمت ضروری خدمات.

به نام “امن تر در صفحه اصلی” فرمان اجرایی شهردار را خواهد اثر را در روز سه شنبه در 6 p. m.

Chattanooga شهردار اندی Berke روز دوشنبه اعلام کرد که همه غیر ضروری کسب و کار باید در شب چهارشنبه.

این شهر به طور مستقیم به صدور یک فرمان به ماندن در خانه اما Berke خواست ساکنان برای جلوگیری از بیرون رفتن غیر ضروری سفر. مجامع عمومی از جمله عبادت, خدمات مجالس ترحیم, جشنواره, نمایشگاه ها و اجراهای عمومی.

همچنین روز شنبه, ارب, کلارکسویل و Montgomery County صادر مشابه سفارشات به ساکنان خود را. La Vergne در شهرستان رادرفورد بسته لابی تمام ساختمان های شهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>