Coronavirus آخرین از تنسی: دولت راه اندازی سایت برای افراد جویای کار; TVA برای حمایت از شرکت های برق

ما باید همه آخرین اخبار در مبارزه با کروناویروس در تنسی از روز شنبه زیر — مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است.

TVA ارائه می دهد ‘حمایت های اعتباری به شرکت های برق

تنسی ولی اقتدار پنج شنبه اعلام کرد ابزار ارائه خواهد شد تا به 1 میلیارد دلار در “اعتباری حمایت از” محلی برای شرکت های برق در سراسر آن هفت دولت منطقه برای کمک به با خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

TVA اجرایی جف Lyash گفت: در یک کنفرانس تماس با ابزار هیئت مدیره رای گیری روز شنبه به راه اندازی یک “اعتباری حمایت” صندوق که اجازه می دهد قدرت محلی شرکت برای به تاخیر انداختن یا تاخیر در پرداخت به TVA در طول بیماری همه گیر.

این حرکت او گفت: را فشار مالی کردن قدرت محلی شرکت در حال حاضر به دلیل صدمه زدن به کسب و کار و خاموش شدن ناگهانی — و اجازه می دهد آنها را به نوبه خود برای کمک به ساکنان که نمی توانیم به پرداخت صورتحساب برق خود را در طول بیماری همه گیر.

شرکت کمک: TVA هیئت مدیره برای کمک به محلی شرکت های برق به 1 میلیارد دلار در ‘پشتیبانی اعتباری’

تنسی خواهد شد تا آنجا که 3 میلیارد دلار

فدرال محرک لایحه انتظار برای دریافت تایید نهایی در کنگره تا پایان هفته ارائه خواهد شد تا آنجا که 3 میلیارد دلار کمک به, تنسی, رژیم صهیونیستی. بیل لی گفت: روز شنبه خواستار آن یک “مقدار قابل توجهی از پول است.”

لی گفت: دولت به احتمال زیاد بین $2 میلیارد و 3 میلیارد دلار که بخشی از آن تحویل داده خواهد شد به طور مستقیم به دولت در شهرستانها بزرگ است. باقی مانده توزیع خواهد شد به جوامع توسط دولت است.

این پول شامل افزایش مزایای بیکاری در بالا از آنچه دولت در حال حاضر ارائه می دهد و همچنین برای کمک به کوچک و بزرگ کسب و کار.

آن را نیز شامل بودجه اضافی برای دولت برای خرید تجهیزات پزشکی.

رژیم صهیونیستی. راه اندازی تنسی استعداد ارز

رژیم صهیونیستی. بیل لی اعلام کرد تنسی استعداد ارز, برنامه دولت برای مطابقت با افراد جویای کار با موقعیت های موجود در مواد غذایی خرده فروشی و تدارکات صنایع.

آن را در همکاری با تنسی فروشنده و راحت انجمن فروشگاه های خرده فروشی انجمن و مهمان نوازی TN همکاری با TN وزارت کار و نیروی کار توسعه.

وجود دارد حدود 350,000 کارکنان فعلی در بخش مهمان نوازی (رستوران و هتل) دولت گزارش و صنعت ممکن است در مواجهه با 30%-40% کاهش در نیروی انسانی به دلیل نگرانی بیش از COVID-19

“بسیاری در صنعت مهمان نوازی هستند و بزرگسالان کار با خانواده ها به حمایت و بیکاری از 275 دلار است که به سادگی کافی نیست” دولت مشاغل وب سایت می گوید. “این مهم است که این افراد پیدا کردن اشتغال است که مسابقات از ساعت و برنامه های آنها در حال حاضر کار می کنند. مواد غذایی خرده فروشی و تدارکات صنعت ارائه مشابه برنامه و دستمزد. این افراد باید مهارت است که به راحتی قابل انتقال به مواد غذایی و بخش خرده فروشی.”

برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست بازدید /www.jobs4tn.gov/

تنسی موارد تا 957

تنسی وزارت بهداشت می گوید تعداد کل COVID-19 موارد به 957 همانطور که از بعد از ظهر پنجشنبه تا از 784 روز شنبه.

آنها عبارتند از سه مرگ و میر. دولت گزارش 76 بستری شدن در بیمارستان مربوط به موارد COVID-19 سراسر کشور.

این عدد نشان می دهد تعدادی از بیماران که تا کنون در بیمارستان بستری طول بیماری خود را نشان نمی دهد تعدادی از بیماران در حال حاضر در بیمارستان بستری TDH گفت.

در Davidson County, است که دارای بالاترین مقدار مورد تأیید هستند تا 203 با توجه به دولت است. این Shelby County منطقه 147 موارد است. ویلیامسون 70 است.

TDH شماره گزارش روزانه حدود 2 p. m. و ممکن است تاخیر در پشت مترو و محلی در بخش بهداشت و درمان گزارش آژانس نشان داد.

در روز پنج شنبه, مترو, Nashville, مقامات بهداشت گفت: تعداد موارد گزارش شده در نشویل رسیده بود 293 از 257 روز چهارشنبه.

از موارد گزارش شده در نشویل 12 نفر باقی مانده در بیمارستان بستری 228 نفر از مردم خود جدا در خانه با خفیف به کنترل علائم و 52 نفر بهبود بود و در حال حاضر پاک شده است.

TN Dems فشار لی برای ایالت طرح پناه-در-محل

دموکرات ها در ایالت تنسی مجمع عمومی گذراند نامه سرگشاده ای به رژیم صهیونیستی است. بیل لی برای دفاع از یک ایالت ریزی استراتژیک و شتاب پاسخ به این رمان coronavirus.

“به عنوان داده ها از سراسر کشور تایید اثربخشی دولت ما پاسخ نقش مهمی در کاهش میزان عفونت و آماده سازی نظام بهداشت عمومی و در نهایت محدود کردن تعدادی از زندگی از دست رفته” 30 دموکرات نوشت. “Tennesseans شایسته دولت, پاسخ دولت است که در حال سقوط و کشورهای همسایه بلکه ترکیب بهترین شیوه است که شواهد و تجربه های اخیر دیکته کند.”

دموکرات ها می خواهم لی به مراحل زیر است:

  • یک ایالت پناهگاه در محل منظور چیزی است که شهرداری ها از جمله ممفیس و انجام داده اند به عنوان نیاز به arised
  • کار برای اطمینان از دولت را اجرا نمی کند که از تجهیزات حفاظت شخصی. لی کارگردانی کرده است Tennesseans برای اهدای مازاد PPE در گارد ملی Armories
  • ایجاد یک ایالت طرح
  • تسریع در پزشکی مجوز روند به تقویت صفوف پزشکی حرفه ای در خط مقدم.

دموکرات ها ستایش لی به صورت شخصی کار می کنند اما تاکید کرد که باید برای بهتر ایالت ارشاد از تکه های مختلف از تنسی دولت است.

“ما همچنان به شنیدن از کسانی که در خط مقدم — ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و مقامات محلی — که دولتی راهنمایی مبهم است و فاقد انتظارات روشن و شرکت معیار” دموکرات ها گفت. “همه شهروندان نیاز به درک زمانی و چگونه تست خواهد شد گسترش زمانی و چگونه PPE توزیع خواهد شد آنچه در این طرح برای جداسازی افراد آلوده و آنچه که ما در حال انجام برای آماده شدن برای کمبود ممکن است از هواکش و دیگر تجهیزات مهم.”

دولت راه اندازی ‘انجام بخشی خود را از هم جدا ماندن’ کمپین

روز پنج شنبه دولت راه اندازی جدید اعلام خدمات عمومی کمپین “انجام بخشی خود را از هم جدا ماندن.” این ویدئو برای اولین بار نقطه ای می آید از رژیم صهیونیستی است. بیل لی و تنسی اولین بانوی ماریا لی.

ته نشین بپرسید Tennesseans به “ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است برای جمع آوری در گروه و اقامت شش فوت از هم جدا…کمک به همسایه در نیاز. پیشنهاد برای اجرای errands برای آنها. به آنها تماس بگیرید. به اشتراک گذاری یک کلمه دلگرم کننده.”

آزادی مطبوعات از وزارت امور خارجه می گوید: ده ها تن از قابل توجه ساکنان تنسی و سازمان های ورزشی را به اشتراک بگذارید “انجام بخشی خود را از هم جدا ماندن” پیام در رسانه های اجتماعی.

بیشتر: Brad Paisley, Eddie جورج و بیشتر اصرار Tennesseans به ‘از هم جدا ماندن در کمپین جدید

که شامل Brad Paisley and Kimberly Williams-Paisley, دانشگاه ممفیس مربی تیم بسکتبال پنی Hardaway ادی جورج و تاج جورج دانشگاه تنسی مدیر دو و میدانی فیل Fulmer و ویکی Fulmer و مسیحی هنرمندان موسیقی Steven Curtis Chapman, Michael W. Smith and Cece Winans.

فورت کمپبل: یک نفر تست مثبت برای COVID-19 در پست

وابسته به یک بازنشسته نظامی در فورت کمپبل دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 مارک اولین مورد تایید شده برای این ویروس در نصب و راه اندازی.

فردی که دارای نه نام است که در حال حاضر جدا شده در صفحه اصلی قرار دارد خاموش نصب و راه اندازی با توجه به انتشار اخبار.

فورت کمپبل مقامات و Blanchfield ارتش بیمارستان جامعه کارگران را ساخته اند مطمئن شوید که فرد پزشکی برای مراقبت و بلافاصله شروع به تماس با ردیابی برای تعیین اینکه آیا هر کس دیگری ممکن است در معرض.

اگر کسی مصمم به در معرض خطر خواهند بود به طور مستقیم اطلاع از انتشار گفت.

شفا دست بین المللی اهدا لوازم پزشکی به نشویل

در تلاش برای کمک به تجهیز بیمارستان های محلی و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در برخورد با COVID-19 گیر شفا دست بین المللی اهدا مازاد تجهیزات پزشکی این هفته است که در حال حاضر در تامین کوتاه مدت در بیشتر نشویل منطقه است.

عرضه کل کمک های مالی شامل 7,200 N95 ماسک 37,800 فولاد حلقه ماسک 304,000 دستکش دستکش و 500 انزوا لباسهای تحویل به زیر بیمارستان ارائه دهندگان — معراج سنت توماس TriStar بهداشت و درمان مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت و ویلیامسون مرکز پزشکی. کمک های مالی نیز ساخته شده بودند به چند کوچکتر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و امکانات زندگی کمک

WeGo حمل و نقل عمومی به تعویق انداختن بهار خدمات تغییر

WeGo حمل و نقل عمومی به تعویق انداخته است بهار خدمات تغییرات قبلا برنامه ریزی شده را به اثر در مارس 5.

“با توجه به همیشه در حال تغییر وضعیت به عنوان میانه تنسی هدایت COVID-19 نگرانی های مشتریان که با تکیه بر حمل و نقل در طول این زمان نباید از تحمل بار در خدمات تغییرات مگر اینکه آنها متصل به COVID-19 پاسخ به” آژانس منتشر شد در بیانیه ای در روز شنبه.

خدمات تغییرات در حال بحث و گفتگو با اتحادیه های رهبری و اطلاعیه آمده می تواند به عنوان اوایل به عنوان جمعه. برای اطلاعات بیشتر به دنبال WeGo در رسانه های اجتماعی و یا بازدید WeGoTransit.com.

نشویل موارد تا 293

در روز پنج شنبه, مترو, Nashville, مقامات بهداشت گفت: تعداد موارد گزارش شده در نشویل رسیده بود 293 از 257 روز چهارشنبه.

بیماران با تایید موارد در محدوده سنی 2 ماه تا 94.

تا کنون نشویل تا به حال یکی از تأييد مرگ و میر مرتبط با COVID-19 اولین جمله مرگ گزارش شده در دولت است.

از موارد گزارش شده در نشویل 12 نفر باقی مانده در بیمارستان بستری 228 نفر از مردم خود جدا در خانه با خفیف به کنترل علائم و 52 نفر بهبود بود و در حال حاضر پاک شده است.

“ما همچنان به پیش بینی افزایش موارد مثبت است که منعکس کننده آنچه که ما شاهد در سراسر این کشور” دکتر الکس جهانگیر صندلی مترو را COVID-19 نیروی کار گفت: در این شهرستان روزانه اخبار جلسه پنج شنبه.

تا کنون 3,338 مجموع آزمایشات تجویز شده است در Nashville, جهانگیر گفت: — 8.5 درصد مثبت رای دادن برای کسانی که در حال آزمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>