Coronavirus آخرین از تنسی: TSA گزارش مورد تایید شده در نشویل فرودگاه

رمان coronavirus (COVID-19) یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. سازمان پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب CT روزانه.

ما باید تمام اخبار از چهارشنبه زیر — مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است.

TSA می گوید کارمند در BNA آزمایش مثبت برای COVID-19

اداره امنیت حمل و نقل گفت: یکی از کارکنان مشغول به کار در نشویل فرودگاه بین المللی آزمایش مثبت برای coronavirus.

یک افسر پاسگاه که آخرین کار اصلی مسافری ایستگاه بازرسی در مارس 18, میان موارد تایید شده در TSA نیروی کار. کارمند که کار می کرد ساعت 3 صبح تا 11:30 صبح شیفت یکی از بیش از 25 مورد تأیید TSA گزارش از صبح روز چهارشنبه.

“در طول دو هفته گذشته اداره امنیت حمل و نقل دیده می شود آن اختصاص داده شده نیروی کار ضربه COVID-19,” مقامات آژانس در بیانیه ای گفت.

“ما را دیده اند این در افزایش تعداد موارد تایید شده در حال رشد تعداد کارکنان که در معرض ویروس و کسانی که انتخاب کرده اند به خود منزوی در خانه به دلیل بودن در معرض خطر بالاتری برای ابتلا COVID-19 اگر در معرض.”

میانه تنسی مدارس تایید تعطیلی از طریق آوریل 24

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. بیل لی خواست تمام مدارس بسته باقی می ماند تا آوریل 24.

لی اعلام شد آخرین تلاش خود را برای هدایت دولت از طریق COVID-19 همه گیر که در طی آن فرماندار است تا حد زیادی خودداری از حکم و به جای خواست مردم کسب و کار و دیگر نهادهای تصمیم گیری برای خود در خانه بمانند.

چندین مدارس اعلام انطباق خود را به عنوان جمعه از جمله Williamson, رادرفورد, Sumner, Wilson Cheatham و رابرتسون استان ها که از 5:30 p. m.

مترو, Nashville, مدارس دولتی نیز بسته باقی می ماند تا زمانی که حداقل مارس 24.

“ایمنی و امنیت از ما دانش آموزان و کارکنان و خانواده های پارامونت و ما قدردانی فرماندار لی زیر راهنمایی های پزشکی و درخواست برای مدارس بسته باقی می ماند از طریق آوریل 24,” دکتر گفت: آدرین نبرد MNPS مدیر مدارس در آزادی. “در حالی که امکانات ما بسته خواهد شد این بدان معنا نیست که کار از آموزش و پرورش در نشویل متوقف می شود. ما خواهید بود به انجام همه چیز ما می تواند به تعامل و حمایت ما دانش آموزان و خانواده ها از وعده غذایی ارائه شده به فعالیت های غنی سازی بیش از ماه آینده.”

تنسی موارد تا 667

تنسی وزارت بهداشت می گوید تعداد کل COVID-19 موارد تا 667 که از شنبه بعد از ظهر.

آنها شامل دو مرگ.

بیشتر: بیش از 11,000 COVID-19 آزمایشات انجام شده در تنسی به عنوان ظرفیت را افزایش می دهد

ثبت نام برای خبرنامه ما: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

در Davidson County, است که دارای بالاترین مقدار مورد تأیید هستند تا 183 با توجه به دولت است. این Shelby County منطقه 99 موارد است. ویلیامسون است 64.

TDH شماره گزارش روزانه حدود 2 p. m. و ممکن است تاخیر در پشت مترو و محلی در بخش بهداشت و درمان گزارش آژانس نشان داد.

در روز سه شنبه, مترو, Nashville, مقامات بهداشت گفت: تعداد موارد گزارش شده در نشویل رسیده بود 253 تا از 184 روز دوشنبه.

“به من گفت: من باور نمی روند پایین رفتن” دکتر الکس جهانگیر صندلی مترو را COVID-19 نیروی کار گفت: در این شهرستان روزانه جلسه صبح روز سه شنبه. “تعداد موارد بیشتر به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به افزایش در روزهای آینده.”

بیماران با تایید موارد در محدوده سنی 11-73.

تا کنون نشویل تا به حال یکی از تأييد مرگ و میر مرتبط با COVID-19 اولین جمله مرگ گزارش شده در دولت است.

از موارد گزارش شده در نشویل چهار نفر باقی مانده در بیمارستان بستری و 219 نفر از مردم خود جدا در خانه با خفیف به کنترل علائم. بیست و نه نفر بهبود یافته اند و در حال حاضر پاک شده است.

مترو راه اندازی مواد غذایی کمک گروه کاری

شهردار جان کوپر اعلام کرد که امنیت غذایی گروه کاری برای تمرکز بر نیازهای Nashvillians با ناامن دسترسی به منابع غذایی.

این گروه انتظار می رود برای شروع جلسه بعد در این هفته.

نانسی Keil, رئيس جمهور و مدیر عامل برداشت دوم بانک مواد غذایی از میانه تنسی خواهد صندلی کار گروه. آن را نیز شامل نمایندگانی از مترو نشویل مدارس عمومی (MNPS); صلیب سرخ; Kroger; آمازون; کردن اجسام و رستوران رهبران صنعت مانند شان براک آشپز و صاحب آدری/Joyland.

“کار حیاتی و دوم را برداشت و آن صدها نفر از جامعه شرکای مهم تر است در حال حاضر از آن تا به حال بوده است,” کوپر گفت. “ما نیاز به مراقبت از خانواده ها در نیاز به اطمینان حاصل شود که کودکان از دسترسی به سالم و مغذی در وعده های غذایی و پیدا کردن راه های خلاقانه برای قرار دادن رستوران و مهمان نوازی کارگران بازگشت به کار. نشویل خوش شانس می شود قادر به تماس در چنین گروه در طول این زمان به چالش کشیدن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>