Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: ما تلفات بازدید 21; آلوده NJ مرد تهمت با حضور در یک کنفرانس

Coronavirus ادامه مرگبار آن رسیدن به سراسر آمریکا به عنوان تعداد مرگ و میر صعود به 21 با 537 موارد تایید شده.

اما سه نفر از مرگ و میر شده است در واشنگتن; دو نفر در فلوریدا و یکی در کالیفرنیا است. این ویروس تا رسید در آمریکا در هفته گذشته: دوم آمریکایی درگذشت مارس 1, فقط ساعت پس از سازمان بهداشت جهانی گزارش شده بود 62 تایید ایالات متحده موارد است.

در میلان ایتالیا خیابان ها و مغازه ها خالی بودند های عروسی و مجالس ترحیم ممنوع شد, و گسترده عصری شمال ایتالیا بودند در اصل قفل شده است و یکشنبه به عنوان دولت حفر شده در برابر یک پیشرفت جهانی coronavirus گسترده در سراسر کشور در نرخ هشدار دهنده.

ایتالیا تلفات افزایش یافت به 366 روز یکشنبه و بیش از 7,300 عفونت تایید شده است. نخست وزیر جوزپه کونته امضا فرمان موثر در حداقل 15 استان کشور است که خانه را به بیش از یک چهارم از ایتالیا به 60 میلیون نفر است.

تاثیر رسیده حتی عمیق تر به این کشور است. در رم و واتیکان یکشنبه اعلام کرد که آن را تعطیل آن موزه و کلیسای سیستین تا آوریل 3.

“تا به امروز تنها یک مورد از مثبت به COVID-19 تایید شده است توسط یک خارجی موضوع که رفته بود … برای قبل از اشتغال معاینه پزشکی” واتیکان گفت. “پنج افرادی که تا به حال تماس نزدیک با این حال در احتیاطی شده است.”

روزانه coronavirus به روز رسانی: دریافت ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه در صندوق پستی خود را

  • هتل در چین فرو می ریزد: هتل مورد استفاده قرار گرفت برای coronavirus قرنطینه
  • بزرگ شاهزاده خانم هنوز هم در برزخ: 21 coronavirus موارد تشخیص داده شده در هیئت مدیره
  • Coronavirus اسطوره افشا و خنثی: یک گاو واکسن bioweapons و $3,000 آزمون
  • 100 سال پیش: سیاتل بود تحت محاصره توسط مرگبارترین آنفولانزا در تاریخ است. در اینجا چیزی است که زندگی بود.

در اینجا آخرین شیوع COVID-19:

آلوده NJ مرد تهمت با حضور همان کنفرانس

نیوجرسی مردی که آزمایش مثبت برای coronavirus با حضور در کنفرانس نیز با حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس اما سازمان دهندگان می گویند 55 ساله مرد نیست ارتباط برقرار کردن با آنها. محافظه کار آمریکا اتحادیه با انتشار بیانیه ای گفت: این مرد در حال حاضر قرنطینه حضور نداشت هیچ رویدادی در سالن اصلی محافظه کار عمل سیاسی کنفرانس که پیچیده یک هفته پیش در مریلند ملی بندر.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از وضعیت آگاه است و ما ادامه خواهد داد به طور منظم ارتباط با همه مناسب مقامات دولتی” سازمان گفت.

– کتی Sobko, NorthJersey.com

مسافران کشتی کروز دریافت اخبار خوب

بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی آغاز خواهد شد اجازه می دهد تا مهمانان را به پیاده دوشنبه و سه روز پس از 21 نفر سرنشین آزمایش مثبت برای کوروناویروس. شاهزاده Cruises گفت: آن را به حال شده است به اطلاع مقامات که این کشتی در سواحل کالیفرنیا اجازه داده می شود به اسکله در بندر اوکلند. مقامات چهارشنبه اعلام کرد که کسانی که در هیئت مدیره شده اند ممکن است در معرض coronavirus پس از قایقرانی با 62 مسافران که مقامات می گویند تا به حال شده است در کشتی قبلی سفر به مکزیک است. 71-سال-پیر مرد در کالیفرنیا در نهایت درگذشت از ویروس.

همچنین یکشنبه رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: اجتناب از کشتی های کروز می تواند کمک به حفاظت از افراد مسن و کسانی که آسیب پذیر هستند به کوروناویروس. “این مسئولیت ما را برای محافظت از آسیب پذیر” Anthony Fauci گفت: در دیدار با مطبوعات است.’ “می گویند هیچ جمعیت هیچ سفرهای طولانی و بالاتر از همه نمی توانید بر روی یک کشتی کروز.”

– مورگان Hines و کورتیس تیت

ایالت نیویورک به CDC: اجازه خصوصی آزمایشگاه های آزمون

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نام و نام در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, درخواست تایید برای خصوصی آزمایشگاه برای انجام coronavirus تست. “تست ظرفیت در حال حاضر بیش از دولت در آزمایشگاه می تواند اداره کند” کومو گفت. شانزده موارد اضافی آورده ایالت نیویورک در مجموع به 105, Cuomo روز یکشنبه گفت. دوازده نفر از آنها در شهر نیویورک 82 در حومه Westchester.

“ما در حال آزمایش شدت و ما شاهد تعداد موارد تایید شده بروید تا به عنوان انتظار می رود,” کومو گفت. شهردار نیویورک, بیل د Blasio هشدار داد این شهر را “تحمل صفر برای هر کسی که با استفاده از یک بیماری همه گیر برای گول زدن قیمت ها.”

– ایزابل کین راکلند/Westchester, مجله خبری

دریایی آلوده; ارتش مسائل و محدودیت های مسافرتی

دریایی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و ارتش صادر کرده است محدودیتهای سفر به ایتالیا و کره جنوبی به ارتش پیوست و در تلاش برای توقف شیوع. دریایی اختصاص داده شده به فورت لی در ویرجینیا اخیرا در بازگشت از خارج از کشور و درمان در فورت بلویر بیمارستان جامعه پنتاگون سخنگوی Jonathan هافمن گفت.

ارتش, در ضمن محدود سفر به ایتالیا و کره جنوبی و ممنوع نیروهای خارجی از شرکت در ایالات متحده تمرینات و بازديد در کشور تلقی می شود “سطح هشدار” 2 و بالاتر. این کشورها در حال حاضر عبارتند از چین و ایران و کره جنوبی و ایتالیا و ژاپن .

10 کشته در سقوط از چین جداسازی ساختمان

حداقل 10 نفر کشته و 23 گم شده و به عنوان اولین پاسخ دهندگان در پکن sifted از طریق باقی مانده از سقوط ساختمان استفاده می شود برای منزوی کردن مهاجران از دیگر نقاط کشور است. رسانه های دولتی گفت: حدود 80 نفر بوده است در داخل تبدیل هتل زمانی که فاجعه رخ داد. وزارت بهداشت گفت: حداقل 38 نفر تحت درمان در بیمارستان; هتل مالک بود بازداشت و برای بازجویی. مقامات گفت: این ساختمان تحت بازسازی زمانی که فروپاشی رخ داده است.

کره جنوبی با تشویق آخرین شماره

کره جنوبی گزارش اضافی 179 موارد پنج شنبه, بالاترین, یک روز در مجموع تقریبا دو هفته و به مقامات امیدوارم که بحران وجود دارد مصاحبه ، هنوز هم تعداد کل موارد در سراسر کشور افزایش یافت و به بیش از 7,300 در مورد همان است که در ایتالیا و پس از چین است. بهداشت و وزیر رفاه پارک Neunghoo گفت: کشور خود را که در گزارش 50 مرگ و میر می توانید تست 17,000 نفر روزانه. جنوب شرقی شهر Daegu و همسایه North Gyeongsang استان شده اند کانون شیوع بیماری وجود دارد.

“گسترش سرعت از بیماری تنفسی در Daegu و North Gyeongsang استان به نظر می رسد در یک مرحله اولیه از کاهش” پارک گفت.

ویروس است که رونق به برخی از شرکت ها

برخی از شرکت ها در حال تجربه یک رونق در کسب و کار از coronavirus حتی اگر هیچ تضمینی وجود ندارد محصولات خود را جلوگیری از شیوع بیماری است. ضد عفونی کننده اتاق سم پاش, تجاری, تمیز, شرکت, برنامه های آموزشی آنلاین و حتی آبرسان و مرطوب کننده پوست نوشیدنی های نقشه کشی بهره را افزایش دهد ، لارنس Muscarella رئیس جمهور LFM راه حل های بهداشت و درمان گفت: مشتریان باید بپرسید اگر تولید کنندگان محصولات خود را ثابت کرده اند که برای کشتن COVID-19 فعلی سویه از ویروس تحت بررسی.

“شما می خواهم می خواهم یک برچسب ادعا می کنند از تولید کننده است که می گوید: ‘جان COVID-19,'” Muscarella گفت. “اگر آن را فقط می گوید: “جان coronavirus’ بخواهید اگر که شامل COVID-19.”

– ارین ریچاردز

فلوریدا گزارش اولین East Coast مرگ و میر: “اجازه بدهید ما را وحشت’

مقامات بهداشتی دولت گفت: دو نفر در 70s خود را که تا به حال سفر خارج از کشور درگذشت در سانتا رزا شهرستان در فلوریدا تکدی و در فورت مایرز منطقه است. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور دولت اضطراری مرکز عملیات در تالاهاسی به “سطح 2” به منظور هماهنگی در واکنش به شیوع. سطح 2 فعال سازی یک مقدماتی متوسط-سطح پاسخ. “اجازه دهید ما نیست وحشت” Broward County شهردار دیل Holness گفت. “ما اجازه نمی دهد که ترس را در سراسر زندگی ما است.”

– جان Pacenti های پالم بیچ پست

چگونه بسیاری از آنها بیمار چگونه بسیاری از فوت کرده اند

یکشنبه, بیش از 3,800 مرگ و میر در سراسر جهان گزارش شده به همراه حدود 110,000 عفونت. حدود 3000 مرگ و میر و و 80,000 بیماری های گرفته شده در سرزمین اصلی چین با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. کره جنوبی و ایتالیا و ایران و همه تایید کرده اند بیش از 5000 موارد است. ایتالیا گزارش کرده است بیش از 366 مرگ و میر در ایران تقریبا 200. کره جنوبی گزارش کرده است 50 مرگ و میر تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>