Coronavirus اخبار در تنسی: CDC در حال حاضر توصیه پارچه ماسک در مکان هایی مانند فروشگاه مواد غذایی

ما باید همه آخرین اخبار در مبارزه با کروناویروس در تنسی از چهارشنبه زیر — مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است. برای حمایت از ما, ماموریت, لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک.

CDC توصیه می کند پارچه ماسک برای همه

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در روز جمعه منتشر شد به روز رسانی دستورالعمل های توصیه پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن اجتماعی فاصله دشوار است.

پارچه پوشش صورت توصیه نمی فولاد ماسک یا N-95 ماسک که مورد نیاز برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

به جای آژانس خواستار ادامه اجتماعی فاصله شیوه نگه داشتن 6 پا از دیگران در همه زمان ها و در صورت امکان و با پوشیدن پارچه پوشانده اند در حالی که در مکان های که در آن است که دشوار است برای حفظ مانند فروشگاه های مواد غذایی.

“ما در حال حاضر می دانم که از مطالعات اخیر که بخش قابل توجهی از افراد مبتلا به کروناویروس فاقد علائم (“بدون علامت”) و حتی کسانی که در نهایت دچار علائم (“قبل از علامت”) می تواند انتقال این ویروس به دیگران قبل از بروز علائم ، این به این معنی است که این ویروس می تواند به گسترش بین مردم تعامل در نزدیکی — برای مثال صحبت, سرفه یا عطسه — حتی اگر کسانی هستند برگزاری نمایشگاه علائم” CDC گفت.

ماسک طراحی شده برای محافظت از هر دو پوشنده لباس از ابتلا به بیماری و از گسترش آن است.

CDC توصیه می کند با استفاده از آیتم های خانگی به مد پوشش و یا کسانی که در خانه ساخته شده از مواد رایج به عنوان یک اضافی داوطلبانه اقدام بهداشت عمومی.

تنسی COVID-19 مورد افزایش به 3,067 در روز جمعه

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد حداقل وجود دارد 3,067 موارد گزارش شده از coronavirus در دولت که از بعد از ظهر جمعه از 2,845 در روز پنج شنبه.

سی و هفت نفر کشته شده اند و 293 بستری هستند از 31 کشته و 263 بستری شدن در بیمارستان در روز پنج شنبه.

TDH گزارش 248 نفر بهبود یافته اند از موارد گزارش شده از این ویروس در کشور, بالا از 220 روز پنج شنبه.

مترو نشویل عمومی وزارت بهداشت گزارش 808 موارد COVID-19 در Davidson County روز جمعه افزایش از 785 موارد در روز پنج شنبه.

مقامات گزارش ششم مرگ در روز جمعه — 60-سال – ،

دکتر الکس جهانگیر رئیس مترو نشویل هیئت مدیره بهداشت و مترو Coronavirus نیروی کار گفت: بیماران در محدوده سنی 2 سال به 85 سال. بیست و شش بيماران بستری شده در بيمارستان 673 بودند خود جدا با خفیف به کنترل علائم و 103 بهبود بود.

از 808 مورد تأیید 75 افرادی که آزمایش مثبت هستند Davidson County بهداشت و درمان کارگران: 56 از آنها تا به حال بهبود از ویروس.

تنسی به تعطیل تمام پارک های ایالتی از طریق حداقل مارس 14

تنسی وزارت محیط زیست و حفاظت (TDEC) روز جمعه اعلام کرد آن را تمام 56 پارک های ایالتی و دولت متعلق به دولت در مناطق طبیعی به فرهنگ عمومی موثر مارس 4-مارس 14.

این بسته شدن کامل امکانات و دسترسی به همه Tennessee State Parks و تعیین شده دولت در مناطق طبیعی و می آید بر روی پاشنه از رژیم صهیونیستی است. بیل لی فرمان اجرایی 23.

Tennessee State Parks گفته آنها ادامه خواهد داد برای نظارت بر COVID-19 بیماری همه گیر. برای اطلاعات بیشتر tnstateparks.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>