Coronavirus اخبار در تنسی: ستاره کشور Joe Diffie می میرد; جان Prine در بیمارستان

ما باید همه آخرین اخبار در مبارزه با کروناویروس در تنسی از دوشنبه زیر — مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است. برای حمایت از ما, ماموریت, لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک.

خواننده کشور Joe Diffie می میرد; جان Prine ‘بحرانی’

Joe Diffie یک جایزه گرمی برنده جایزه موسیقی کشور hitmaker درگذشت یکشنبه از coronavirus عوارض. او 61.

یک نماینده برای Diffie تایید مرگ او در انتشار اخبار. به “وانت” و “John Deere سبز” خواننده جمعه اعلام کرد که او آزمایش مثبت برای ویروس.

متولد در Tulsa, اوکلاهما, Diffie لذت بردم سازگار اجرا از کشور بازدید در اوایل 1990s. “وانت مرد” بود و در میان پنج نمودار-تریلر او به ثمر رساند در نیمه اول این دهه است.

همچنین یکشنبه, خانواده جان Prine گفت: افسانه ای خواننده و ترانه سرا در بیمارستان بستری شده است از روز پنج شنبه پس از یک “شروع ناگهانی COVID-19 علائم است.”

با توجه به بیانیه Prine و 73 بود انتوبه در شنبه “و در ادامه به دریافت مراقبت اما وضعیت او بحرانی است.”

در مارس 18, Prine همسر و مدیر فیونا Whelan Prine اعلام کرد او تا به حال coronavirus. جان Prine شده بود را آزمایش کردند و همچنین, اما نتایج “نامشخص.”

59 بیشتر ساکنان 33 کارکنان مثبت برای COVID-19 در, Gallatin, خانه سالمندان

یکشنبه شب رژیم صهیونیستی است. بیل لی دفتر اعلام کرد که 59 ساکنان در یک, Gallatin, خانه سالمندان آزمایش مثبت برای COVID-19 و حال گرفته شد به Sumner منطقه ای مرکز پزشکی برای درمان.

سی و سه, Gallatin, مرکز توانبخشی و درمانی کارکنان نیز آزمایش مثبت برای رمان coronavirus اما منزوی در خانه.

در مجموع 74 ساکنان خانه سالمندان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به لی سخنگوی Laine آرنولد.

دو ساکنان خانه سالمندان فوت کرده اند گفت: Sumner County شهردار آنتونی هولت در طول یکشنبه شب در کنفرانس خبری.

هولت التماس کرد با همه کسانی که زندگی می کنند در Sumner County را به طور جدی تماس خود را به ماندن در خانه.

“من التماس من شفاعت من پرسیدن که شما در خانه بمانند اگر در همه ممکن است. نگه داشتن شما عزیزان امن است. این جدی است” هولت گفت.

فرماندار COVID-19 متحد فرماندهی عملیات مشترک بین تنسی وزارت بهداشت تنسی بخش نظامی و تنسی سازمان مدیریت اضطراری — درگیر است در پرداختن به شیوع در اسپرینگفیلد ،

تنسی COVID-19 مورد افزایش به 1,537 در روز یکشنبه

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد حداقل وجود دارد 1,537 موارد گزارش شده از coronavirus در دولت که از بعد از ظهر یکشنبه تا از 1,373 در روز شنبه.

هفت نفر کشته و 133 بستری هستند.

از بعد از ظهر یکشنبه CDC گفت: وجود حداقل بوده است 122,653 موارد گزارش شده در ایالات متحده است.

کمیسیون امور خارجه سفارشات آب و برق, نه به قطع ارتباط مشتریان

برخی از آب و برق عامل در تنسی دیگر نمی تواند قطع مشتریان برای عدم پرداخت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

تنسی ابزار عمومی کمیسیون دستور خصوصی متعلق به سرمایه گذار, برق, گاز, آب و فاضلاب شرکت به حالت تعلیق این اشکالی در حالی که تنسی است که تحت یک وضعیت اضطراری در انتشار اخبار از کمیسیون متحده است.

این کمیسیون صادر نظم جمعه در یک کنفرانس. اما کمیسیون سازمان گسترش به خدمات ارائه شده توسط هر شهرستان, شهرستان, ابزار منطقه و یا تعاونی نهاد.

اما منظور نیاز به تنظیم آب و برق به گزارش به کمیسیون چگونه آنها در حال رفتن برای کمک به مشتریان نهفته وضعیت اضطراری.

“همه ما می دانیم که خدمات ضروری برای زندگی خدمات و حیاتی هستند به سلامت ایمنی و رفاه” رابین موریسون رئیس این کمیسیون گفت: در انتشار اخبار. “و من باید اعتماد به نفس در, آب و برق تحت صلاحیت این دادگاه ها از به رسمیت شناختن قدر از وضعیت فعلی و عمل مناسب برای کاهش تاثیر بر مشتریان آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>