Coronavirus اخبار در تنسی: Davidson County, کلانتر, کارمند تست مثبت TDOC می گوید: 3 زندانیان به احتمال زیاد در معرض

ما باید همه آخرین اخبار در مبارزه با کروناویروس در تنسی از چهارشنبه زیر — مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است. برای حمایت از ما, ماموریت, لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک.

TDOC زندانیان به احتمال زیاد در معرض coronavirus

سه زندانی در Bledsoe شهرستان تادیبی تادیبی پیچیده شده اند ممکن است در معرض به کسی که تست مثبت برای COVID-19 تنسی گروه اصلاح تایید چهارشنبه.

TDOC گفت: کسی که آزمایش مثبت بود غیر کارمند دولت. یک نسخه از این سازمان نمی شناخت فرد است.

این زندانیان که ممکن است در تماس با فرد شده اند قرنطینه با توجه به TDOC و هنوز علائم نشان داده شده.

روز چهارشنبه بعد از ظهر TDOC تایید کرد که پنج زندانی شده اند تست شده است. سه آزمون بازگشت منفی; دو تن از آنان هنوز در انتظار. این سازمان گفت: HIPAA دستورالعمل های محدود توانایی خود را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد اینکه آیا هر گونه کارکنان شده بود را آزمایش کردند.

DCSO کارمند تست مثبت برای COVID-19

Davidson County Sheriff Daron هال تایید جمعه که یک کارمند به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

کارمند مشغول به کار در یک محیط بسته اتاق کنترل و تا به حال هیچ تماس مستقیم با اهل بیت جمعیت آزادی از DCSO نشان داد. این فرد نیز نه از نزدیک کار با دیگر تادیبی کارکنان با توجه به آژانس.

کارمند بیش از 60 سال سن بوده و در بیمارستان بستری DCSO تایید کرد.

آخرین باری که این شخص گزارش به کار یکشنبه بود. DCSO گفت: همکاران که ممکن است در معرض ابلاغ شده است و انتظار می رود به دنبال انزوا دستورالعمل.

هیچ کسی در DCSO بازداشت تا کنون آزمایش مثبت آژانس در گزارش روز شنبه.

DCSO قبلا بسته امکانات برای بازدید کنندگان و اعلام سیاست های جدید برای کاهش تعداد افراد در استرالیا در تلاش برای محدود کردن گسترش COVID-19 در آژانس.

مقامات محلی در پاسخ به سامنر در میان صفوف بيشترين موارد مرگ و میر

سامنر در میان تنسی شهرستانهای با بالاترین تایید COVID-19 موارد — از جمله بیش از 100 ساکنان و کارکنان در یک, Gallatin, پرستاری در خانه و مقامات “به شدت اصرار مردم” ماندن در خانه تا آنجا که آنها می توانند.

تنسی وزارت بهداشت داده ها نشان می دهد 201 موارد تایید شده در Sumner County همانطور که از روز شنبه از 2,683 موارد تایید شده در سطح ایالت. که شامل 24 کشته و 200 بستری شدن در بیمارستان و 137 بهبود در دولت توجه به بخش بهداشت و درمان است.

شهرستان شهردار آنتونی هولت تمدید اعلام وضعیت اضطراری و اجرا “امن تر در خانه” سفارش در پاسخ به افزایش موارد از جمله مشاوره ساکنان به گزارش گروه بزرگ و “غیر مسئولانه” فعالیت به اجرای قانون است.

در عمق: سامنر در میان بالاترین رتبه را تایید کرد COVID-19 موارد در تنسی است. چگونه مقامات محلی در پاسخ:

HCA به کارکنان پرداخت 70% حتی اگر آنها هیچ کار

HCA, بهداشت و درمان, بزرگترین بیمارستان شرکت در کشور و یکی از بزرگترین کارفرمایان در نشویل را حفظ خواهد پرداخت کارکنان 70% از پایگاه خود را پرداخت حتی اگر آنها هیچ کاری برای انجام در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در سراسر ایالت تنسی و خیلی از کشور انتخابی پزشکی و بازدید دکتر لغو شده است به سرعت شیوع ویروسی. این منجر به برخی از HCA از مراکز بخش ها و امکانات سرپایی و شرکت دیگر “بیماران کافی برای حمایت از نیروی کار ما” گفت: مدیر عامل شرکت سام Hazen در نامه ای به کارکنان.

در نامه خود Hazen گفت: HCA در تلاش است به نقل کارکنان از امکانات که بسته اند اما کسانی که معطوف به کار دیگر واجد شرایط برای یک “ویژه همه گیر پرداخت برنامه” است که ارائه خواهد شد 70 درصد از پایگاه خود پرداخت تا هفت هفته است.

داستان کامل: HCA به کارکنان پرداخت 70% حتی اگر آنها هیچ کار میان بیماری همه گیر کوروناویروس

مراکز کنوانسیون هتل ها ممکن است نیاز به دیدار با تقاضا برای تخت بیمارستان

در یک استارک ارزیابی مداوم coronavirus همه گیر رژیم صهیونیستی است. بیل لی و اعضای دولت گفت: مجلس روز شنبه دولت را ببینید, تخت, کمبود و نیاز به استفاده از فضا در کالج خوابگاه مراکز کنوانسیون ها و هتل ها همه در حالی که برخورد با “له” از بیماران جدید.

“ما می دانیم بر اساس مدل سازی است که ما به دنبال که در آن ما باید یک تخت کمبود هر دو با تخت بیمارستان و همچنین ICU تخت” مدیر دولت COVID-19 فرماندهی واحد استوارت McWhorter گفت: در صوتی به دست آمده توسط Tennessean. “ما در حال گرفتن است که بسیار جدی است.”

چه این به این معنی: تنسی به نظر می رسد به مراکز کنوانسیون هتل برای دیدار با تقاضا برای تخت بیمارستان در طی همه گیر

Riverfront ایستگاه در نشویل بسته

آغاز چهار شنبه, WeGo حمل و نقل عمومی را Riverfront ایستگاه بسته خواهد شد تا اطلاع ثانوی.

بسته شدن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار WeGo ستاره قطار رفت اما این به آن معنا دستشویی در ایستگاه و توانایی خرید بلیط قطار داخل ساختمان دیگر در دسترس خواهد بود.

اگر مشتریان نیاز به خرید بلیط سوار می گذرد می تواند خریداری شده از طریق بلیط تلوان ماشین آلات واقع در Riverfront ایستگاه; دیگر قطار عبور محصولات می تواند خریداری آنلاین در WeGoTransit.com.

تنسی COVID-19 مورد افزایش به 2,683 در روز چهارشنبه

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد حداقل وجود دارد 2,683 موارد گزارش شده از coronavirus در دولت که از بعد از ظهر چهارشنبه تا از 2,239 فتح کرد گرفته شد در روز سه شنبه.

بیست و چهار نفر کشته و 200 نفر در بیمارستان بستری هستند و از 23 کشته و 175 بستری شدن در بیمارستان در روز دوشنبه.

TDH گزارش 137 نفر بهبود یافته اند از موارد گزارش شده از این ویروس در دولت است.

روز چهارشنبه برای اولین بار در بخش بهداشت و درمان آمار و ارقام منتشر شد در این شماره از coronavirus مرگ و میر ناشی از شهرستان. بالاترین تعداد هفت در Sumner County, که در آن, Gallatin, پرستاری در خانه بود تخلیه به علت شدید گسترش این بیماری در مرکز.

در عمق: رو فشار بیش از شفافیت تنسی برای شروع لیست coronavirus مرگ و میر در شهرستان, فرماندار اعلام کرد

همانطور که از چهارشنبه CDC گفت: وجود حداقل بوده است 186,101 موارد گزارش شده در ایالات متحده است.

دولت اعداد گزارش روزانه حدود 2 p. m. و ممکن است تاخیر در پشت مترو و محلی در بخش بهداشت و درمان گزارش آژانس نشان داد.

صدها گزارش از نافرمانی اجتماعی فاصله

در طول چهار شنبه روزانه COVID-19 اخبار توجیهی مترو سلامت مدیر دکتر مایکل کالدول گفت: وزارت بهداشت دریافت کرده است و صدها گزارش از مردم و کسب و کار سرپیچی نشویل اجتماعی-فاصله گرفتن سفارشات.

وزارت بهداشت و درمان گفت: Tennessean آنها به طور جداگانه دریافت 43 شکایت در کسب و کار برای اینکه از انطباق. بیست و چهار مورد بررسی قرار گرفته و بسته شده است. مقامات در حال تلاش برای بستن مانده و در ادامه به پاسخ به شکایات مردم.

کالدول است درخواست عمومی برای گزارش شکایت.

همانطور که از اواخر روز چهارشنبه صبح به حال مقامات جریمه ندارد هر کسی یا کشیده هر گونه مجوز.

مترو نشویل رئیس پلیس استیو اندرسون گفت که گروه او بوده است و تمایلی به جرم آنچه که در غیر این صورت رفتار قانونی در این شهرستان است.

“ما دیده نمی شود هر گونه افزایش در جرم و جنایت است که ما می توانیم نسبت به ماندن در خانه’ سفارش و یا coronavirus” اندرسون گفت.

اندرسون همچنین گفت که هر روز MNPD اتحاد بین 25 و 30 افسران خود در قرنطینه در انتظار coronavirus نتایج آزمون. در سه شنبه شب به تنهایی او گفت: آنها تا به حال دو افسر در معرض که در حال حاضر خود قرنطینه.

در این شهر روزانه COVID-19 اخبار توجیهی, Dr. Alex جهانگیر رئیس مترو نشویل هیئت مدیره بهداشت و مترو Coronavirus وظیفه نیروی یادآور شد مردم به دنبال “امن تر در خانه” که در حال حاضر اجرا می شود از طریق آوریل 24.

جهانگیر گفت: مسئولان به درخواست کسب و کار که در آن خریداران جمع آوری — از جمله فروشگاه های مواد غذایی, جعبه بزرگ و فروشگاه ها و داروخانه ها و فروشگاه های راحتی — برای برداشتن گام های بیشتر برای تشویق بیشتر اجتماعی فاصله با انجام اقدامات زیر:

  • محل تشک یا نوار در طبقه هر 6-8 برای شناسایی به مشتریان که در آن آنها نیاز به ایستادن.
  • نگه داشتن کارکنان اتاق استراحت گسترش از هم جدا.
  • بیش از دو نفر در یک آسانسور در یک زمان.
  • اجازه نمی دهد گروه های بزرگتر از 10 نفر برای جمع آوری در یک مکان.

داستان کامل: Nashville, دریافت 43 کسب و کار, شکایت صدها ‘امن تر در خانه’ تخلفات گزارش شده در میان coronavirus

Davidson County موارد در حال حاضر در 673 4 مرگ گزارش شده

مترو نشویل عمومی وزارت بهداشت گزارش 673 موارد COVID-19 در Davidson County روز چهارشنبه افزایش از 541 موارد در روز سه شنبه.

مقامات گزارش دادند یک چهارم مرگ در چهار شنبه – 83-سال مرد.

دکتر الکس جهانگیر رئیس مترو نشویل هیئت مدیره بهداشت و مترو Coronavirus نیروی کار گفت: بیماران در محدوده سنی 2 ماه تا 84 ساله. او همچنین گفت: 18 نفر در بیمارستان بستری شد, 561 بودند خود جدا و 90 تا به حال بهبود است.

“ما نیاز به کمک شما. من نیاز به کمک شما” جهانگیر گفت: در مورد ماندن در منزل و اجتماعی فاصله در حالی که هشدار در مورد مرگ و میر بیشتر. “من می دانم که بیشتر در حال آمدن… من نیاز به شما برای به اشتراک گذاشتن این پیام با کسانی که در حال تماشای نیست… لطفا انجام این کار و رله این پیام است. به آنها بگویید که چرا آنها باید در خانه بمانند. یادآوری آنها را از هر کس که می تواند نهفته باشد اگر این را نمی happe

همچنین گفت: سه درایو-از طریق مراکز تست در حال حاضر باز در این شهرستان است.

دو مرکز افتتاح شد در اوایل این هفته در ورزشگاه نیسان و در Meharry کالج پزشکی در 1005 Dr. D. B. تاد جونیور بلوار.

سوم ارزیابی مرکز افتتاح شد, جمعه در قدیمی Kmart محل در مورفریزبورو پایک در انطاکیه.

درایو-از طریق مراکز باز هستند, شنبه, چهار شنبه و جمعه. مردم خواسته می شود که تماس با یک COVID-19 تدریس خصوصی در 615-862-7777 قبل از رفتن به یک مرکز ارزیابی.

دو Kroger کارکنان تست مثبت برای COVID-19

سخنگوی فروشگاه زنجیره ای Kroger گفت: سه شنبه شب که دو نفر از همکاران آن در بزرگراه 100 محل در بللوو آزمایش مثبت برای coronavirus.

“هر دو همکاران در حال دریافت مراقبت های پزشکی شده اند و قرنطینه. ما از آنها حمایت کرده و آنها آرزوی بهترین ها را در خود بهبود” کروگر سخنگوی ملیسا Eads در بیانیه ای گفت.

“پس از یادگیری این موارد ما به دنبال تمام فاضلاب و روش های تمیز کردن و با ابلاغ و پشتیبانی از فروشگاه ما تیم. ما همچنین استخدام یک شرکت شخص ثالث برای تمیز کردن و پاکسازی فروشگاه” بیانیه ای گفت:.

این شرکت برشمرد خود را تمیز کردن و دستورالعمل های ایمنی در هفته گذشته پس از یک کارگر انبار در ممفیس آزمایش مثبت برای COVID-19.

پنجم TSA عامل تست مثبت برای COVID-19 در نشویل فرودگاه بین المللی

اداره امنیت حمل و نقل می گوید: پنجمین عامل کار در نشویل فرودگاه بین المللی دارای آزمایش مثبت برای coronavirus از چهارشنبه.

کارگران آسیب دیده عبارتند از:

  • چمدان افسر در طول 3 الی 11:30 صبح شیفت که در گذشته مشغول به کار مارس 26.
  • چمدان افسر در طول 4 الی 12:30 بعد از ظهر شیفت که در گذشته مشغول به کار مارس 20.
  • چمدان افسر در طول 12 بعد از ظهر – 8:30 بعد از ظهر شیفت که در گذشته مشغول به کار مارس 17.
  • غربالگری افسر در طول 3 الی 11:30 صبح شیفت که در گذشته مشغول به کار مارس 26.
  • غربالگری افسر در طول 3 الی 11:30 صبح شیفت که در گذشته مشغول به کار مارس 18.

نشویل شهردار به پیشنهاد افزایش مالیات

نشویل شهردار جان کوپر اعلام کرد در اولین دولت از مترو آدرس شنبه که او را پیشنهاد “به شدت” ملک افزایش نرخ مالیات در میان یکی از آشفته ترین دوره تا کنون در مترو دولت است.

“این است که هیچ زمان برای اجتناب از واقعیت ناخوشایند یا قمار با شهر آینده” کوپر گفت: در سخنرانی خود به نزدیکی اتاق خالی.

نرخ نهایی که کوپر گفت: باقی خواهد ماند پایین تر از عمده دیگر تنسی شهرستانها تعیین خواهد شد که این شهرستان جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد بحران آن در حال حاضر چهره: مداوم ویروس شیوع پس از یک گردباد و چه خواهد بود یکی از شدیدترین رکودهای این کشور دیده می شود.

مترو شورای اسلامی را به تصویب نرخ بالاتر به عنوان بخشی از بودجه سال آینده است که باید به تصویب ژوئن 30.

در عمق: Nashville شهردار جان کوپر خواستار عمده افزایش مالیات بر دارایی در دولت از مترو آدرس

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

CMA جشنواره لغو شد

برای اولین بار در نزدیک به نیم قرن CMA متحرک را نمی خواهد موسیقی کشور بزرگترین ستاره با هم در نشویل این سال است.

در روز سه شنبه, Country Music Association مقامات لغو این رویداد سالانه به دلیل نگرانی در مورد رمان coronavirus. CMA جشنواره یکی از بزرگترین موسیقی کشور حوادث در جهان و تابستان جزء اصلی در مرکز شهر نشویل برنامه ریزی شده بود در ماه ژوئن 4-7.

این رویداد را برمی گرداند ژوئن 10-13, 2021.

“این که آیا شما برنامه ریزی برای حضور در CMA جشنواره برای اولین بار و یا شما با حضور چند بار در طول 48 سال گذشته ما می دانیم که چگونه ویژه این جشنواره است که برای کشور طرفداران موسیقی در سراسر جهان است و بسیاری از نا امید خواهد شد با این تصمیم” یک بیانیه از CMA به عنوان خوانده شده.

از CMA به دنبال راهنمایی از فدرال و ایالتی و مقامات محلی در آینده به تصمیم سازمان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>