Coronavirus اخبار در تنسی: رژیم صهیونیستی. لی خواستار ‘غیرضروری’ کسب و کار به

ما باید همه آخرین اخبار در مبارزه با کروناویروس در تنسی از روز سه شنبه زیر — مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است. برای حمایت از ما, ماموریت, لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک.

رژیم صهیونیستی. بیل لی مسائل ‘امن تر در خانه’ سفارش دید غیر ضروری کسب و کار

رژیم صهیونیستی. بیل لی روز دوشنبه با صدور ایالت سفارش بسته شدن کسب و کارهای غیر ضروری و گفت Tennesseans به ماندن در خانه در تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus.

این “امن تر در خانه” سفارش enacts محدودیت های مشابه قرار داده و در محل توسط شهرداران در نشویل, تنسی ناکسویل و فرمانداران در بیش از 20 کشورهای دیگر. در روزهای اخیر برخی از شهرهای کوچکتر در تنسی نیز اجرا از جمله سفارشات.

“این است که یک موظف ‘پناهگاه در محل سفارش به دلیل آن عمیقا برای من مهم برای محافظت از آزادیهای شخصی,” لی گفت: در یک بعد از ظهر دوشنبه اخبار جلسه.

سفارش طول می کشد اثر در 11:59 بعد از ظهر سه شنبه و طول می کشد از طریق آوریل 14, که در طی آن زمان تنها ضروری کسب و کار برای ادامه فعالیت و ساکنان به ماندن در خانه “را به عنوان آنجا که ممکن است” هر فرمان اجرایی 22 که واصل شد (سه شنبه) در تنسی وزیر امور خارجه ،

به روز رسانی: تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی به موضوع ‘امن تر در خانه’ سفارش دید غیر ضروری کسب و کار

تنسی COVID-19 مورد افزایش به 1,834 روز دوشنبه

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد حداقل وجود دارد 1,834 موارد گزارش شده از coronavirus در دولت که از بعد از ظهر دوشنبه تا از 1,537 در روز یکشنبه.

سیزده نفر کشته شده اند و 148 بستری هستند.

از بعد از ظهر دوشنبه CDC گفت: وجود حداقل بوده است 140,904 موارد گزارش شده در ایالات متحده است.

دولت اعداد گزارش روزانه حدود 2 بعد از ظهر CT و ممکن است تاخیر در پشت مترو و محلی در بخش بهداشت و درمان گزارش آژانس نشان داد.

مترو نشویل عمومی وزارت بهداشت گزارش 443 تایید موارد COVID-19 در Davidson County روز دوشنبه افزایش 49 موارد در 24 ساعت گذشته.

Davidson County سوم مرگ گزارش شده است 69 سال.

مقامات بهداشت در حال بررسی برای تعیین اگر فردی تا به حال شرایط بهداشتی اساسی. چهارده نفر دیگر باقی می ماند در بیمارستان بستری و 80 نفر بهبود یافته اند از ویروس.

باقی موارد خود منزوی در خانه و خفیف و قابل کنترل علائم.

2 ارزیابی مراکز در حال حاضر باز در Davidson County

دو COVID-19 تست سایت های در حال حاضر باز در Davidson County یک در ورزشگاه نیسان و دیگری در Meharry پزشکی, کالج, 1005, Dr. D. B. تاد جونیور بلوار.

یک سوم یک سایت سابق, Kmart واقع در 2490 مورفریزبورو جاده است که انتظار می رود برای باز کردن چهار شنبه.

بیشتر: Nashville, راه اندازی COVID-19 ارزیابی مراکز

Davidson County ساکنان به شدت تشویق به تماس COVID-19 تدریس خصوصی در 615-862-7777 اول برای تعیین اگر ارزیابی بیشتر مورد نیاز است.

ارزیابی مرکز ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر, دوشنبه, چهارشنبه و جمعه.

رسیدن به خبرنگار Mariah Timms در [email protected] یا 615-259-8344 و در توییتر @MariahTimms.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>