Coronavirus اخبار در تنسی: رئیس جمهور تهمت تصویب فاجعه اعلامیه به عنوان تنسی COVID-19 مورد افزایش به 2,845

ما باید همه آخرین اخبار در مبارزه با کروناویروس در تنسی از چهارشنبه زیر — مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است. برای حمایت از ما, ماموریت, لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک.

رئیس جمهور تهمت تصویب اعلامیه فاجعه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب یک فاجعه بزرگ اعلامیه در تنسی در روز پنج شنبه با توجه به انتشار از کاخ سفید است.

این سفارش شامل کمک های فدرال از جمله منابع مالی برای تکمیل, دولت محلی و بهبود تلاش در مناطق متاثر از COVID-19 پس Jan. 20. وجوه در دسترس هستند به دولت و واجد شرایط محلی و همچنین برخی از خصوصی غیر انتفاعی از طریق سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

آن را بلافاصله روشن نیست چه مقدار بودجه در دسترس ساخته شده بود و یا زمانی که از آن خواهد شد در دسترس است.

همه اعضای تنسی هیئت نمایندگان کنگره روز دوشنبه با ارسال نامه ای به ناروا درخواست که او تایید اضافی بودجه فدرال برای دولت در نور از coronavirus بیماری همه گیر.

گروه دو حزبی از قانونگذاران از جمله ایالات متحده سنسور. لامار الکساندر و مارشا بلکبرن همراه با نه نمایندگان نوشت: در این نامه خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب لایحه رژیم صهیونیستی است. لی درخواست برای اعلام یک فاجعه بزرگ به عنوان یک نتیجه از گسترش COVID-19.

با توجه به نامه “تنسی نیاز به منابع اضافی” از جمله کمک به دولت و برای افراد بودجه برای کاهش خطر و تصویب به دولت فدرال صندوق استقرار تنسی از اعضای گارد ملی را به عنوان بخشی از دولت coronavius پاسخ.

حدود 300 تنسی از اعضای گارد ملی که تا کنون مستقر شده اند برای کمک به در از راه دور تست سایت.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید کرده فدرال فاجعه اظهارات در تعدادی از کشورهای.

موسیقی شهر چشم که ممکن است منطقه ای سایت برای COVID-19 بيمار

دولت چشم دوخته اند نشویل موسیقی شهر به عنوان یک سایت به گسترش تخت بیمارستان ظرفیت و درمان بیماران مثبت با COVID-19 به گفته افراد آشنا با این برنامه.

دو نفر آشنا با برنامه گفت: این سایت در مرکز شهر نشویل می تواند در خدمت به عنوان یک بین 1000 تا 1200 تخت, غیر-ICU تسهیلات برای بیماران مثبت

موسیقی شهر مقامات شده اند در مذاکرات با دولت سلامت از روز یکشنبه و مهندسین انجام یک پیاده روی را از طریق مرکز کنوانسیون در اوایل این هفته برای تعیین امکان استفاده از این سایت برای استفاده دو نفر دیگر از افراد آشنا با این طرح گفت: Tennessean در روز پنج شنبه.

شهردار جان کوپر است که انتظار می رود برای انجام یک پیاده روی را از طریق سایت جمعه.

تنسی COVID-19 مورد افزایش به 2,845 در روز پنج شنبه

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد حداقل وجود دارد 2,845 موارد گزارش شده از coronavirus در دولت که از بعد از ظهر پنجشنبه تا از 2,683 در روز سه شنبه.

سی و دو نفر فوت کرده اند و 263 بستری هستند از 24 کشته و 200 بستری شدن در بیمارستان در روز پنج شنبه.

TDH گزارش 220 نفر بهبود یافته اند از موارد گزارش شده از این ویروس در دولت است.

Chattanooga شهردار مسائل ‘پناهگاه در محل سفارش

Chattanooga شهردار اندی Berke امضا فرمان اجرایی 2020-06 در روز پنج شنبه که هدایت هر کس در چاتانوگا به رعایت جامع پناهگاه در محل سفارش.

این منظور نیز محدود غیر ضروری سفر تعلیق دسترسی به شهر متعلق به فضاهای عمومی بسته همه غیر ضروری کسب و کار و بسته برنامه های مراقبت از کودکان هستند که در خدمت ضروری پرسنل.

ترتیب مراحل:

 • کارگردانی هر کس در چاتانوگا به رعایت جامع پناهگاه در محل سفارش. همه Chattanoogans باید باقی می ماند در خانه های خود را برای همه اما مهم ترین فعالیت های — رفتن به کار در کسب و کار ضروری گرفتن مواد غذایی و یا دریافت مراقبت های پزشکی است.
 • بسته های اضافی کسب و کار و قرار دادن جدید سلامت و ایمنی مورد نیاز در کسب و کار است که باید باز باقی می ماند.
 • بسته شدن مراکز نگهداری کودکان و مهد کودک برای همه به جز فرزندان ضروری پرسنل.
 • تعلیق دسترسی به شهر متعلق به پارک ها و فضاهای عمومی مانند گردو خیابان پل Stringers ریج و کولیج پارک.

قبلی فرمان اجرایی موظف بسته شدن غیر ضروری کسب و کار است که نمی تواند مطابق با اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

نشویل آتش آزمایش مثبت برای COVID-19

یک نشویل آتش نشانی و لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 آتش نشانی سخنگوی یوسف دلپذیر گفت: پنج شنبه.

آتش نشان خاموش شد تغییر در تعلق مرخصی استعلاجی قبل از تشخیص خود. دیگر پرسنل اختصاص داده شده به ایستگاه های آتش نشانی و تغییر خواهد بود نظارت دلپذیر گفت. اگر آنها نشانه توسعه گفت: آنها به دنبال خواهد داشت NFD پروتکل ها و آزمایش می شود.

پرسنل خود را متوسط در ابتدا و انتهای خود را تغییر.

آتش نشان دوم NFD کارمند برای تست مثبت برای این ویروس در هفته گذشته. در مارس 26, یک کارمند در تدارکات لشکر آزمایش مثبت است.

این NFD کارمند شده است و دوره نقاهت را در خانه.

FDA تغییرات دستورالعمل برای زمانی که مردان همجنس گرا می تواند خون اهدا

در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و خون کمبود فدرال ایالات متحده داروی آرام دستورالعمل برای زمانی که مردان همجنسگرا ممکن است به خون.

در حالی که طرفداران را تحت فشار قرار دادند برای FDA برای بلند کردن قوانین به طور کامل به آژانس اجازه خواهد داد که به به خون اگر آنها را نداشته تماس جنسی با مرد دیگری برای سه ماه گذشته. قبلا قوانین اعلام شده برای حداقل یک سال. همان هدایت است و همچنین قابل استفاده برای زنانی که تا به حال تماس جنسی با یک دو جنسی مرد است.

صلیب سرخ آمریکا اصرار سالم ساکنان به یک قرار ملاقات و اهدا خون به عنوان کشور چهره “شدید کمبود خون” با توجه به شیوع کروناویروس.

Davidson County موارد افزایش به 785

مترو نشویل عمومی وزارت بهداشت گزارش 785 موارد COVID-19 در Davidson County روز پنج شنبه افزایش از 673 موارد در روز چهارشنبه.

مقامات گزارش یک پنجم مرگ در روز پنج شنبه — یک 73 سال است ،

دکتر الکس جهانگیر رئیس مترو نشویل هیئت مدیره بهداشت و مترو Coronavirus نیروی کار گفت: بیماران در محدوده سنی 1-ماه-پیر-84-سال-است. او همچنین گفت: 20 نفر در بیمارستان بستری 665 بودند خود جدا با خفیف به managable علائم و 95 بهبود بود.

از 785 مورد تأیید 63 افرادی که آزمایش مثبت هستند Davidson County بهداشت و درمان کارگران است.

سه تست سایت در حال باز کردن در سراسر شهرستان. مراکز کار از 9 صبح تا 3 بعد از ظهر روز شنبه, چهار شنبه و جمعه ها و در واقع در اینجا:

 • نیسان ورزشگاه: بسیاری “N”, 1 تیتان راه Nashville, TN 37213
 • Meharry کالج پزشکی: 918 21st, Ave, North, Nashville, TN 37208
 • سابق Kmart: 2491 مورفریزبورو Pike, Nashville, TN 37217

در پنج شنبه, جهانگیر گفت: منطقه ای تست سایت بود که برنامه ریزی شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ریزی برای مراقبت جایگزین سایت منتشر خواهد شد توسط رژیم صهیونیستی است. بیل لی, جهانگیر گفت.

تنسی COVID-19 مورد افزایش به 2,683 در روز چهارشنبه

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد حداقل وجود دارد 2,683 موارد گزارش شده از coronavirus در دولت که از بعد از ظهر چهارشنبه تا از 2,239 فتح کرد گرفته شد در روز سه شنبه.

بیست و چهار نفر کشته و 200 نفر در بیمارستان بستری هستند و از 23 کشته و 175 بستری شدن در بیمارستان در روز دوشنبه.

بیشتر: تنسی coronavirus مرگ و میر می تواند اوج خود در اواسط ماه آوریل اگر اجتماعی فاصله باقی مانده نشان می دهد مطالعه

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

TDH گزارش 137 نفر بهبود یافته اند از موارد گزارش شده از این ویروس در دولت است.

روز چهارشنبه برای اولین بار در بخش بهداشت و درمان آمار و ارقام منتشر شد در این شماره از coronavirus مرگ و میر ناشی از شهرستان. بالاترین تعداد هفت در Sumner County, که در آن, Gallatin, پرستاری در خانه بود تخلیه به علت شدید گسترش این بیماری در مرکز.

همانطور که از چهارشنبه CDC گفت: وجود حداقل بوده است 186,101 موارد گزارش شده در ایالات متحده است.

دولت اعداد گزارش روزانه حدود 2 p. m. و ممکن است تاخیر در پشت مترو و محلی در بخش بهداشت و درمان گزارش آژانس نشان داد.

مترو نشویل عمومی وزارت بهداشت گزارش 673 موارد COVID-19 در Davidson County روز چهارشنبه افزایش از 541 موارد در روز سه شنبه.

مقامات گزارش دادند یک چهارم مرگ در چهار شنبه — 83-سال مرد.

دکتر الکس جهانگیر رئیس مترو نشویل هیئت مدیره بهداشت و مترو Coronavirus نیروی کار گفت: بیماران در محدوده سنی 2 ماه تا 84 ساله. او همچنین گفت: 18 نفر در بیمارستان بستری شد, 561 بودند خود جدا و 90 تا به حال بهبود است.

صدها گزارش از نافرمانی اجتماعی فاصله

در طول چهار شنبه روزانه COVID-19 اخبار توجیهی مترو سلامت مدیر دکتر مایکل کالدول گفت: وزارت بهداشت دریافت کرده است و صدها گزارش از مردم و کسب و کار سرپیچی نشویل اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات.

وزارت بهداشت و درمان گفت: Tennessean آنها به طور جداگانه دریافت 43 شکایت در کسب و کار برای اینکه از انطباق. بیست و چهار مورد بررسی قرار گرفته و بسته شده است. مقامات در حال تلاش برای بستن مانده و در ادامه به پاسخ به شکایات مردم.

کالدول است درخواست عمومی برای گزارش شکایت.

همانطور که از اواخر روز چهارشنبه صبح به حال مقامات جریمه ندارد هر کسی یا کشیده هر گونه مجوز.

مترو نشویل رئیس پلیس استیو اندرسون گفت که گروه او بوده است و تمایلی به جرم آنچه که در غیر این صورت رفتار قانونی در این شهرستان است.

“ما دیده نمی شود هر گونه افزایش در جرم و جنایت است که ما می توانیم نسبت به ماندن در خانه’ سفارش و یا coronavirus” اندرسون گفت.

اندرسون همچنین گفت که هر روز MNPD اتحاد بین 25 و 30 افسران خود در قرنطینه در انتظار coronavirus نتایج آزمون. در سه شنبه شب به تنهایی او گفت: آنها تا به حال دو افسر در معرض که در حال حاضر خود قرنطینه.

در این شهر روزانه COVID-19 اخبار توجیهی, Dr. Alex جهانگیر رئیس مترو نشویل هیئت مدیره بهداشت و مترو Coronavirus وظیفه نیروی یادآور شد مردم به دنبال “امن تر در خانه” که در حال حاضر اجرا می شود از طریق آوریل 24.

جهانگیر گفت: مسئولان به درخواست کسب و کار که در آن خریداران جمع آوری — از جمله فروشگاه های مواد غذایی, جعبه بزرگ و فروشگاه ها و داروخانه ها و فروشگاه های راحتی — برای برداشتن گام های بیشتر برای تشویق بیشتر اجتماعی فاصله با انجام اقدامات زیر:

 • محل تشک یا نوار در طبقه هر 6-8 برای شناسایی به مشتریان که در آن آنها نیاز به ایستادن.
 • نگه داشتن کارکنان اتاق استراحت گسترش از هم جدا.
 • بیش از دو نفر در یک آسانسور در یک زمان.
 • اجازه نمی دهد گروه های بزرگتر از 10 نفر برای جمع آوری در یک مکان.

داستان کامل: Nashville, دریافت 43 کسب و کار, شکایت صدها ‘امن تر در خانه’ تخلفات گزارش شده در میان coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>