Coronavirus اخبار در تنسی: تنسی موارد رسیدن به 6,762; Davidson County موارد افزایش به 1,680

ما باید همه آخرین اخبار در مبارزه با کروناویروس در تنسی زیر — مثل همیشه به صورت رایگان از آنجا که ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات حیاتی با جامعه ما است. برای حمایت از ما, ماموریت, لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک.

عضویت در خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus

تنسی موارد به حداقل 6,762 در روز شنبه

تنسی وزارت بهداشت اعلام کرد که ایالت موارد COVID-19 رسیده بود 6,762 در شنبه افزایش 173 از جمعه.

شده اند وجود دارد 145 مرگ و میر در ایالت تنسی از coronavirus افزایش سه مرگ و میر ناشی از قبلی 24 ساعت.

دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 719 بستری شدن در بیمارستان و 3,234 از Tennesseans که تست مثبت برای coronavirus را بازیافت.

Davidson County موارد افزایش به 1,680

مترو عامه اعلام کرد 1,680 تایید موارد coronavirus در روز شنبه افزایش 83 در 24 ساعت گذشته.

این موارد تایید شده در محدوده سنی 2 سال به سال 94.

بیست و میر گزارش شده است. وزارت بهداشت گزارش می دهد که 871 افراد بهبود یافته اند از ویروس.

شده اند وجود دارد 1,6481 مردم آزمایش در Davidson County با 14,801 از کسانی که تست منفی برای coronavirus وزارت بهداشت و درمان گزارش شده است.

دادگاه فدرال بلوک های دولت ممنوعیت سقط جنین

یک منطقه فدرال قاضی اعطا اضطراری شب جمعه شب اجازه می دهد درمانگاه به سر سقط جنین در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این تصمیم پس از رژیم صهیونیستی است. بیل لی صدور یک فرمان مسدود کردن زنان از برخی از سقط جنین و همچنین توقف “غیر اضطراری” روش های پزشکی در میان coronavirus بیماری همه گیر. لی ذکر شده نیاز به صرفه جویی در لوازم پزشکی از جمله تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش برای کارگران مبارزه با کروناویروس.

ایالات متحده منطقه قاضی برنارد A. فریدمن نوشت: در تصمیم خود که سقط شد و یک زمان حساس روش.

“به تاخیر انداختن یک زن دسترسی به سقط جنین حتی چند روز می توانید نتیجه او نیاز به تحت طولانی و پیچیده تر روش که شامل تدریج بیشتر خطرات بهداشتی و یا می تواند در نتیجه از دست دادن او حق برای به دست آوردن سقط جنین در مجموع” قاضی نوشت.

Pikeville زندان آغاز می شود توده تست از زندانیان

تنسی گروه اصلاح اعلام کرد شب جمعه که آن را راه اندازی یک coronavirus تست ابتکار در Bledsoe شهرستان تادیبی پیچیده در Pikeville.

گسترش تست اعلام می آید پس از حداقل 12 زندانیان آزمایش مثبت برای coronavirus. آغاز شنبه, دولت, زندان, تست خواهد شد بیش از 400 زندانی برای این ویروس انتشار اخبار گفت.

این حرکت برای گسترش آزمایش برای دولت زندانیان است که به نام “استراتژیک بلادرنگ برنامه هدفمند” توسط TDOC کمیسر تونی پارکر.

این دومین آزمایش ابتکار زندان را اعدام کرده است. در آوریل 9, تسهیلات راه اندازی تست برای همه کارکنان که نشان داد که دو کارکنان دولت و یک قرارداد کارگر به حال آزمایش مثبت برای coronavirus انتشار گفت.

تنسی دادگاه عالی تاخیر آینده اعدام

روز جمعه تنسی دیوان عالی کشور اعلام کرد تغییر زمان آینده اعدام است.

اسکار فرانکلین اسمیت در اصل برنامه ریزی شده بود به مرگ قرار داده ژوئن 4. در دستور جمعه دادگاه عالی تاخیر در اعدام او تا فوریه.

اسمیت وکلا تا به حال مبارزه برای تاخیر کرد و گفت: این اعدام را در خطر غیر ضروری به سیستم زندان های مبارزه با شیوع.

21 تست مثبت در نشویل مرکز پرستاری

در مجموع از 15 ساکنان و شش عضو هیات آزمایش مثبت برای COVID-19 در نشویل جامعه مراقبت و توانبخشی عصر روز جمعه انتشار اخبار از شمال غربی نشویل مرکز پرستاری گفت.

“در آوریل 13, 2020, ساکن شده بودند منتقل شده به بیمارستان از بوردو آزمایش مثبت برای COVID-19,” آزادی گفت. “پس از آن دو تن دیگر از ساکنان یکی در بوردو و دیگری در بیمارستان آزمایش مثبت است.”

تاسیسات آزمایش کل بال برای COVID-19 همان روز و به بعدی انتشار گفت. آن را همچنان به آزمون دیگر بال نیز هست.

“کارکنان که تست مثبت خواهد شد بازگشت به کار بدون خاص و تایید پزشکی ترخیص کالا از گمرک” آزادی گفت.

همه خانواده های ساکنان و کارکنان اطلاع داده شد از موارد مثبت با توجه به انتشار و تاسیسات در حال کار با شهردار جان کوپر و دیگر شهر و مسئولان شهرستان برای حفاظت از آن آسیب پذیرترین بیماران. تسهیلات اجرا شده توسط امضا بهداشت و درمان.

“همه ما می دانیم که COVID ترین-شدید عفونت مربوط به بحران است که ما با آن مواجه شده اند در دهه,” گفت: دکتر عارف Nazir, افسر ارشد پزشکی و رئیس جمهور از امضای بهداشت و درمان پزشکی همکاران. “این مورد اگر, اما زمانی که بسیاری از نهادهای ما هر دو حاد و پس از مراقبت حاد خواهد بود رو به این. امضای بهداشت و درمان است که به خوبی آماده به همکاری, نوآوری و همکاری با دیگر همکاران متعهد به مقابله با این تهدید است.”

از شب جمعه 10 ساکنان در جای دیگر منتقل شدند و پنج ساکنان شد انتقال به امضا بهداشت و درمان از Putnam County است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>