رفتن به نوشته‌ها

Coronavirus همه گیر ایجاد و امریکا و اولین زن رکود اقتصادی میان کودک, مراقبت از بیکاری گلایه

این داستان منتشر شد با همکاری 19th, غیر انتفاعی, غیر حزبی newsroom گزارش در راستای سیاست و سیاست.

آن را با وزن در او – چشم انداز شروع یک کار رویایی در وسط یک بیماری همه گیر به تنهایی شوهرش دور 100 ساعت در هفته کمک به مبارزه با COVID-19 در یک بیمارستان است. او دو پسر بودند و در خانه بدون معلم با تکالیف پیاده روی در کار او تماس قطع او را عبور خود را یادداشت های چسبنده درخواست – هیچ و خواستار – توجه خود را در هر ساعت آنها بیدار بودند. “اگر شما می آیند در من خواهد شد از دست دادن کار من,” او گفت که او 6 ساله در اوج ناامیدی.

شوهر او قهرمان صرفه جویی در زندگی. او وحشتناک مادر – “بدترین مادر همیشه” پسران او را به او گفت و وحشتناک کارگر.

در سه ماه Ellu ناصر تماشا به عنوان سفید-knuckled گرفتن در نیروی کار slackened. او به مصرف بیشتر و قبل از آن در مجموع در ماه مارس است. او گفت: شغل رویایی در اصلی شرکت مشاوره خانواده مسئولیت را در راه او کار عملکرد بنابراین او نمی تواند شروع 1 ژوئن موافقت خود را شروع تاریخ. او slinked به صورت پاره وقت فرفره او مشاوره در تغییر آب و هوا. در ماه ژوئن او داد که تا بیش از حد.

دقیقا یک روز, کمک های طاقت فرسا بود. پس از آن نگران نباشید.

“با خود گفتم: آیا انتخاب شخصی من ساخته شده در اطراف COVID-19 صدمه دیده است من به طور دائم؟’ گفت: “ناصر 42. “من می خواهم به کار کردن برای 25 سال بیشتر. که شادی برای من است. کار من جدا نیست از من چه کسی هستم به عنوان یک فرد.”

ناصر بود بمانند-مادر در خانه برای اولین بار در زندگی خود. او وثیقه آسیب در چه تبدیل شده است و امریکا و اولین زن رکود است.

برای اولین بار پس از آنها شروع به سازگار به سمت بالا صعود در نیروی کار در دهه 1970 زنان مبتلا پیامدهای یک سیستم است که هنوز هم آنها رفتار نابرابر. مردان نان آور اصلی. زنان اولیه کارگران کم درآمد که شغل ناپدید شد زمانی که coronavirus گسترش یافته است. در طول همه گیر مادران را کاهش ساعت کار خود را چهار تا پنج برابر بیشتر از پدران برای مراقبت از کودکان در یک ملت که نیست ایجاد یک قوی تسهيلگر پایه و اساس است.

زمانی که اقتصاد هم پاشیده زنان کاهش – سخت است.

در این سال نرخ بیکاری دو رقمی رسیده برای اولین بار از سال 1948 زمانی که اداره آمار نیروی کار آغاز شده ردیابی زنان افزایش بیکاری. زنان سفید نبوده است چنین سهم کوچکی از جمعیت با یک کار از اواخر 1970s. زنان رنگ که به احتمال زیاد تنها نان آور و کم درآمد و کارگران بشدت رنج می برند. نرخ بیکاری برای آمریکای لاتینی بود 15.3 درصد در ماه ژوئن. برای زنان آن 14 درصد است. برای مردان سفید: 9%.

زنان در رسانه ها: 19 جدیدترین زنان مبتنی بر انتشار به تمرکز بر جنسیت و سیاست

درآمد زنان کمتر از مردان زنان سفید پوست را 79 سنت در سفید نر دلار سیاه را 62 سنت بومی آمریکایی را 57 سنت و آمریکای لاتینی را 54 سنت.

زنان در امریکا زندگی می کنند در نتیجه از سال شغلی تبعیض نژادی که نگه داشته و آنها را از موقعیت های مدیریتی گیر کم کار پرداخت با چند پادمان مانند پرداخت مرخصی استعلاجی. هنگامی که یک سوم از نیروی کار – مواد غذایی کارمندان خانه بهداشت مشاوران و مددکاران اجتماعی – شد “کارگران ضروری” در این سال آنها در مواجهه با تصمیم گیری های دشوار در مورد حفظ سلامت خود و یا نگه داشتن شغل خود را. بقیه در بر داشت خود را بیشتر به احتمال زیاد در موقعیت های که از بین رفت یک شبه مانند خانهدار و خرده فروشی کارمندان و یا در حاشیه در مشاغل در معرض خطر هرگز بازگشت.

این ضرر و زیان را تهدید دهه ثابت سخت برنده پیشرفت است.

ناصر احساس از دست دادن او بیشتر در روز هنگامی که ثابت اجرا انجام ظروف و تمیز کردن وعده های غذایی ساخته شده آن را احساس می کنم مثل او زندگی در خود نگه دارد. برای سقوط او وصله با هم برخی از خانه مدرسه با یک معلم بازنشسته برای او kindergartner و یک تعداد انگشت شماری از بچه های دیگر از محله خود در Austin, Texas. او 9 ساله را به مدرسه خصوصی.

داشتن یک کودک مراقبت از گزینه کمک به او می گویند: “بله” هنگامی که تماس با آمد و در اواخر جولای reoffering موقعیت او گذشت تا در ماه ژوئن. او اذعان کرد دوباره و دوباره است که او را خوشبخت تر از بسیاری از. او قادر به تصمیم گیری دشوار به ترک محل کار – سپس بازگشت – از آنجا که شوهرش را بدست آورده بیش از او می کند و آنها می تواند استطاعت به فرستادن بچه های خود را در جایی. بسیاری از زنان نمی خواهد که گزینه این سال است.

“آن را به طور همزمان احساس گناه است که ما قادر به انجام آن است,” او گفت:, “و غم و اندوه است که این وضعیت ما بودند.”

خرید اینترنتی

در سال 1958 زنان کمتر از یک سوم از ایالات متحده نیروی کار. در آن زمان آنها 30 سال بیشتر برای رسیدن به 45 درصد رشد اقتصادی از طریق اواخر قرن 20 است که کمک راهنما در “تغییر قابل توجهی در بازار کار در طول قرن گذشته” نوشت: هاروارد اقتصاددان کلودیا Goldin.

زنان سود در بازار کار کمک به ایجاد یک اقتصاد است که با توجه به برخی از تخمین می زند که 2 تریلیون دلار بزرگتر از آن شده اند که اگر مشارکت زنان در سطوح باقی مانده است که در آنها در سال 1970 زمانی که آن را واقعا شروع به موشک وار رفتن.

برای چند دهه گذشته این تقسیم جنسیتی در نیروی کار تا حد زیادی تساوی ، پس از آن در سال 2009 یک رکود اقتصادی است که صدمه دیده است و عمدتا مردسالار مشاغل مانند ساخت و ساز و تولید است. زنان پیشی گرفت مردان به عنوان بیش از نیمی از نیروی کار برای اولین بار. آن را دوباره اتفاق افتاده است تنها یک بار دیگر در دسامبر 2019 زمانی که coronavirus شد اما هنوز یک دور تیتر در چین زنان پیشی گرفتن مردان در 50.04% از نیروی کار است.

آن زودگذر دستیابی به موفقیت.

نزدیک به 11 میلیون شغل برگزار می شود توسط زنان ناپدید شد از فوریه تا مارس, پاک کردن از یک دهه از شغل دستاوردهای زنان در نیروی کار.

در ماه ژوئن زنان به دست آورد 2.9 میلیون موقعیت اما آن دسته از مشاغل که تا حد زیادی در مهمان نوازی زمینه باقی می ماند و نا امنی به عنوان گسترش coronavirus نیروهای جدید تعطیلی.

بسته به طول این رکود و زمانی که یک درمان موثر و یا واکسن برای COVID-19 توسعه یافته است این امکان وجود دارد که بسیاری از مشاغل از دست رفته توسط زنان هرگز دوباره گفت: هایدی Shierholz ارشد اقتصاددان و مدیر سیاست در موسسه سیاست اقتصادی (EPI).

حدود 8 درصد از زنانی که گذاشته شده صفر شانس بودن به نام بازگشت به نیروی کار در مقایسه با 6.4 درصد از مردان با توجه به تجزیه و تحلیل توسط EPI. چهار درصد انتظار می رود به آن می شود اما احتمالا نمی خواهد.

کسانی که در مشاغل در معرض خطر هستند و پیش بینی می شود در زمینه های آسیب پذیر اجتماعی فاصله موقعیت مانند یک Cristina آگور Sevillano برگزار کرده است پس او مهاجرت از کوبا یک دهه پیش.

آگور خانه دار در ساحل میامی را Fontainebleau هتل در یک موقعیت شکننده: او گذاشته و از او کار تمام وقت در مارس اما وقتی توچال بازگشایی شد در ماه ژوئن محدود کار از سر گرفته شد. او شده است به نام فقط تعداد انگشت شماری از بار. بیمه بیکاری شده است غیر قابل اعتماد در یکی از کشورهای بدترین در اداره آن. کار او در زمان مرتب سازی میوه در یک انبار در میامی به پچ هم کار بیش از بهار تبدیل به یک اشتباه است.

در روز هفتم مرتب سازی از طریق جعبهها او به خانه رفت و با یک تب. او نمی تواند نفس کشیدن هست. Coronavirus به طور مستقیم هزینه او ،

Aguirre, 50, بهبود, اما “این بوده است که بدترین سال ما تا به حال برای تحمل و قدرت” او گفت:. او 23 ساله دختر که زندگی با او نیز بود از یک هتل و همسرش در منزل دوره نقاهت بعد از یک محل آسیب است. “من تا به حال هرگز تجربه چیزی شبیه به این را در زمان کمی که من در این کشور است.”

او کشتی با این ایده که او قابل اعتماد کار یکی به او چسبیده و به مدت 10 سال در حالی که او پرداخت inched تا $15.17 یک ساعت خوب با فلوریدا استاندارد می تواند به طور کامل به دور. این یک چشم انداز وحشتناک برای هر دستمزد پایین کارگر, اما به خصوص مهاجر.

“انگلیسی من خوب نیست,” او گفت: در دلالت ناگفته سوال: چه کسی او را حتی از راه دور در همان پرداخت ؟

به عنوان کارگران خروج نیروی کار و مهارت مستهلک خواهد شد. پیدا کردن یک شغل در همان سطح تبدیل خواهد شد سخت تر و طولانی تر آنها ، چرا که زنان خواهد بود به احتمال زیاد به بیکاری این مسابقۀ رشد خواهد کرد در حالی که به طور کلی رشد دستمزد خواهد غرفه گفت: Gad Levanon سر از بازار کار موسسه در این کنفرانس هیئت مدیره غیر انتفاعی تحقیقات ،

کارفرمایان خود را انتخاب کنید از کارکنان است که به حقوق پایین. دستمزد پایین کارگران احساس می کنند که افت بیشتر شدت. زنان را تا نزدیک به دو سوم از 40 پایین ترین شغل پرداخت.

پشتیبانی از حداقل دستمزد افزایش است کندوپاش. در ویرجینیا مثلا اول افزایش حداقل دستمزد در یک دهه به تعویق افتاد و چهار ماه در اصرار گروه های کسب و کار نگران ویروس تاثیر.

چشم انداز تلخ است برای کسانی که در ورود به بازار کار یا فارغ التحصیل دانشگاه است. کلاس 2020 (و احتمالا 2021) را وارد کنید یک کار جهانی می پردازد که کمتر برای شغل کمتر در دسترس است. این یک وضعیت بسیار متفاوت از یکی از فارغ التحصیلان انتظار می رود در ابتدای سال زمانی که ایالات متحده آمریکا بود که در مجازی اشتغال کامل. نرخ بیکاری در ماه ژانویه بود 3.6% – در میان بالاترین ثبت نرخ از اواخر 1960s.

با توجه به یک مطالعه در سال 2014 از فارغ التحصیلان از سال 1974 تا سال 2011 به دانش آموزانی که فارغ التحصیل در طول رکود اقتصادی به احتمال زیاد برای دیدن حقوق خود را کاهش 10 ٪ در سال اول خود را در محل کار و به دنبال آن افت حدود 2 ٪ در هر سال در طول اولین دهه در نیروی کار. بالاتر-رشته پرداخت که در آن دانش آموزان پسر در حال متمرکز خواهد کرایه بهتر اما دستمزد پایین تر رشته های اصلی که در آن زنان و ناكام خواهد احساس تاثیر سخت تر است.

“این چیزی است که تاثیر آنها را برای بقیه زندگی حرفه ای خود را” Levanon گفت. “این بسیار سخت به طور کامل بهبود یافتن از آن است.”

ویلیام Spriggs استاد گروه اقتصاد در دانشگاه هاوارد بود که یک دستیار وزیر امور خارجه برای سیاست در وزارت کار در دولت اوباما آن را به نام یک “فاجعه است.”

“ما نمی توانیم همچنان به رفتن را از طریق این اقتصادی اسپاسم که ما از دست دادن یک دهه از رشد کار. و این چیزی است که اتفاق می افتد” Spriggs گفت. “و به این ترتیب افرادی که گذاشته شده فقط به عنوان ما رسیدن به نقطه ای که آنها شامل رزومه خود را قوی تر و توانایی خود را به مقاومت در برابر از دست دادن شغل بهتر می شود سپس ارسال می کنیم آنها را به پایین تپه.”

مراقبت بحران

برای برخی از زنان به امید صعود از این رکود خواهد لولا در یک سوال: چه اتفاقی می افتد به کودک مراقبت ؟

واقعیت های نامتوازن بخش مراقبت های داخل خانواده های آمریکایی شده است بر روی صفحه نمایش کامل پس کار ترک کرد و وارد خانه – برای کسانی که شغل خود را نگه داشته به هر حال. زنان در اکثریت قریب به اتفاق فرزند مسئولیت مراقبت از صرف 40 درصد بیشتر زمان تماشای کودکان خود را از پدران در ارتباط است که در آن پدر و مادر ازدواج کرده و کار تمام وقت, با توجه به مطالعه انجام شده توسط اقتصاددانان در دانشگاه نورث وسترن.

امکانات مراقبت از کودک شروع به بسته شدن توسط هزاران نفر. از ژانویه 1 در 4 ارائه دهندگان مراقبت از کودکان از دست داده اند شغل خود را به عنوان بسیاری به عنوان نیمی از کودک مراقبت اسلات می تواند از دست رفته به عنوان مراکز با توجه به مطالعه انجام شده توسط مرکز آمریکایی پیشرفت به سمت چپ متمایل فکر می کنم تانک.

در طول منظم رکود اقتصادی زنان ممکن است از وارد کردن نیروی کار به مکمل شرکای خود را از دست داد ساعت; در این رکود اقتصادی در حال حاضر که مراقبت از کودک شبکه امنیت از بین رفته است که این گزینه در دسترس نیست.

زمانی که اخراج آغاز دیانا Niermann گفت: برخی از والدین گریه او گفتن آنها از کار خواهد بود و باید به جلو و بچه های خود را از روز مراقبت. او تسهیلات در پورتلند اورگان به نام Kozy کودکان و نوجوانان مرکز غنی سازی بسته در جمعه 13 مارس – فال بد اگر او تا به حال دیدم یکی ،

تزریق نزدیک به $160,000 در وام از چک حفاظت از برنامه کمک به نگه داشتن او از خاموش کردن به طور دائم اما پول خشک شد به سرعت او را به پرداخت کارکنان و اجاره و او را به آوردن تسهیلات برای coronavirus-مقررات استانداردهای بنابراین او می تواند بازگشایی در ماه ژوئن.

از 92 کودکان Kozy در خدمت کودکان و نوجوانان قبل از coronavirus 17 آمد. خیلی از Niermann کارکنان دلسرد چشم انداز در مراقبت از کودک, صنعت نمی گرداند یا نه. او کارگردان ترک در روز بازگشایی.

“گفتم شاید من قرار نیست برای انجام این کار, اما من از طریق بوده است به طوری که گفتم من نمی دادن تا این همان چیزی است که من انجام داده ام تمام زندگی من است. این چیزی است که من به آن معتقدم: خوب مراقبت با کیفیت,’ ” Niermann گفت. “مراقبت از کودک را پرداخت نمی کند بسیار زیاد است. ما نیاز به تغییر آن است.”

سیاست های اغلب نادیده گرفته شده و نیازهای زنان شاغل گفت: هدر McCulloch بنیانگذار و مدیر اجرایی بسته شدن زنان شکاف ثروت ابتکار کار برای پیشبرد سیاست های که در ساخت زنان ثروت است.

“ما نمی رسمیت شناختن نقش زنان و بنابراین ما هرگز بپرسید که” آیا زنان استفاده کرد؟’ “McCulloch گفت. “ما به طور کامل چشم پوشی و یا نادیده انگارند نقشی که زنان در حال بازی نه فقط در خانواده خود به عنوان نان آور بلکه به عنوان اقتصادی رانندگان از اقتصاد است. اگر زنان نمی نفع سیاست ها باید تغییر کند چرا که همه ما در حال رفتن به از دست دادن.”

به گفته کارشناسان coronavirus کمک کرده است بسیاری از مردم درک برخی برای اولین بار, چالش های زنان پژوهشگر برای چند دهه. مراقبت از کودک است که یک خط در مورد بهبود چند پیشنهاد.

دموکراتیک coronavirus بسته امداد, نام قهرمانان قانون پیشنهاد تنظیم 7 میلیارد دلار از طریق مراقبت از کودک و توسعه بلوک کمک مالی است که اجازه می دهد تا ارائه دهندگان برای دریافت کمک اضطراری برای حقوق و دستمزد, تمیز کردن لوازم و تجهیزات دیگر. این لایحه به تصویب مجلس اما متوقف شده در سنا است.

جمهوری خواهان مجلس سنا منتشر شد پیشنهاد خود را در اواخر ماه جولای مجموعه ای از اسکناس های دسته جمعی شناخته شده به عنوان بهبود می یابد, قانون که اختصاص پول بیشتر به مراقبت از کودک. صورتحساب تماس برای 5 میلیارد دلار از طریق مراقبت از کودک و توسعه بلوک گرانت و اضافی 10 میلیارد دلار در “بازگشت به کار” مراقبت از کودک کمک های مالی برای کمک به مراکز پرداخت برای هزینه در آورده با این بیماری همه گیر و دوباره ثبت نام کودکان است.

دموکرات ها به نام طرح “unworkable.” هر دو طرف در حال بحث در مورد یک پیشنهاد مشترک است که می تواند با تصویب هر دو مجلس.

طرفداران که تحسین تمدید توجه در مراقبت از کودکان هشدار داد که نه طرح به اندازه کافی آدرس برآورد 50 میلیارد دلار تزریق مورد نیاز برای ایجاد ثبات در این صنعت است.

مسئله این است که به احتمال زیاد به ادامه garnering توجه به انتخابات نزدیکتر. دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن که برای مراقبت دو پسر خود را به عنوان یک پدر و دختر کشته شده در تصادف اتومبیل در سال 1972 منتشر شد تسهيلگر طرح است که دهانه 10 سال و earmarks $325 میلیارد دلار به طور خاص برای مراقبت از کودکان بهبود از جمله رایگان قبل از مهد کودک به 3 – و 4 ساله; مراقبت از کودک اعتبار مالیاتی تا 8 ، 000 $برای یک کودک به کم و متوسط درآمد خانواده را افزایش می دهد برای مراقبت از کودکان کارگران; و انگیزه برای کسب و کار برای ساخت مراکز نگهداری کودکان در محل خود.

“اگر ما واقعا می خواهید به پاداش کار در این کشور ما باید برای کاهش بار مالی از مراقبت است که خانواده ها در حال حمل” بایدن گفت: در ماه گذشته طی یک سخنرانی در ایالت دلاور اعلام این طرح است. “ما در حال به دام افتاده در یک تسهيلگر بحران, در بحران اقتصادی در مراقبت های بهداشتی و بحران است.”

در حالی که کارگران منتظر کنگره به تصمیم گیری در مراقبت از کودک – به خصوص قبل از سال تحصیلی – بسیاری از مادران شاغل احساس فلج کرد.

جنی Galluzzo از بنیانگذاران دوم تغییر یک پلت فرم است که مسابقات حرفه ای زنان مستقل و مشاوره پروژه ها گفت: این سایت دیده می شود چهار بار به عنوان بسیاری از متقاضیان از ماه فوریه به عنوان زنان سعی کنید به را تشکیل می دهند از دست داد ساعت کار با پاره وقت کار مشاوره.

فراتر از آن است که بسیاری از زنان به او بگویید که آنها فقط در حال انتظار.

“شما نمی توانید پیش برنامه ریزی بتن در هر راه. و که استرس به خودی خود آشکار است زیرا شما نمی دانید که چگونه به تعامل با نیروی کار است. اگر شما به دنبال یک شغل چگونه شما می توانید بدانید چه کار به دلیل این که شما نمی دانید که در دو ماه چه بچه های خود را’ مدرسه وضعیت خواهد بود؟” Galluzzo گفت. “من نگرانی برای زنان از آنجا که ما در حال گرفتن یک بار بی از همه مراقبت و نامرئی کار. من نگران تمام گام های ما فقط در حال تنظیم است.”

آنچه که ما در حال دیدن بازی سال از نگه داشتن زنان از موضع قدرت که در آن آنها می توانند تبدیل شده اند تجارب خود را به سیاست, اقتصاددان گفت: Olugbenga Ajilore با مرکز آمریکایی پیشرفت است. آن سال از مراقبت از کودک بودن “زنان” موضوع – اولویت نیست.

“اگر ما بیشتر زنان در اقتصاد زمینه اگر ما زنان بیشتر در کنگره مراقبت از کودک نمی خواهد در پشت رایتر” Ajilore گفت. “هنگامی که ما فکر می کنم در مورد زنان ترک در نیروی کار ما نه فقط از دست دادن اقتصادی خروجی اما ما در حال از دست دادن است که سهم محدود می کند. آنها در شکل دادن به فرهنگ و راه شما انجام کسب و کار راه ما فکر می کنم در مورد همه چیز. این چیزی است که ما در حال از دست دادن است.”

در بسیاری از راه های کروناویروس در خدمت به عنوان یک ذره آوردن به تمرکز واضح تر مسائل مانند مراقبت از کودکان که به مدت طولانی نادیده گرفته شده است – و کارفرمایان در پاسخ. شرکت هایی که یک بار در برابر کار انعطاف پذیر تنظیم یو پی اس و به خصوص کار از راه دور شروع به آغوش ایده.

“ما شده اند مبارزه برای توانایی برای زنان به کار از راه دور و انعطاف پذیری برای سال. این تعداد یک چیز می خواهید برای اشتغال و شرکت در حال حاضر مجبور به دیدن آن است که مدل کار می کند” Galluzzo گفت. “و هنگامی که اقتصاد می آید و مشاغل فراوان تر و بچه های ما در مدرسه, من این را به عنوان در نهایت به نفع دلیل این که شما لازم نیست که برای متقاعد کردن افراد دیگر که [انعطاف پذیری و کنترل از راه دور] کار می کند.”

‘شما می توانید آن را تمام؟’

بیش از یک دهه پیش مارا Geronemus چپ یک کار در یک شرکت حقوقی در نیویورک نقل مکان کرد و به ساحل میامی و به دنبال انعطاف پذیر تر قانون فرصت. پس از او فرزند سوم به دنیا آمد او باز کسب و کار خود را انجام کار از راه دور برای مشتریان در سراسر کشور یک موقعیت است که اجازه اقامت خود را عمیقا درگیر در زندگی ابتدایی او در سن مدرسه. او راه اندازی یک کار مامان, شبکه گروهی به نام همه قبل از شام و در پایان روی لئامت دادن به عنوان رئیس هیئت مدیره از فرزندان او را از ایمان یهودی مدرسه.

این همه بخشی از این طرح است. شوهرش ماند در انعطاف ناپذیر اما به خوبی پرداخت می شود و موقعیت به عنوان یک مداخله رادیولوژیست.

زمانی که coronavirus فرستاده بچه ها او را خانه Geronemus گفت: آن را مانند تماشای خانه از کارت های سقوط.

او در طول روز به نگه داشتن بچه ها خود را در مسیر مدرسه مسئولیت اما خودش را نشسته در کامپیوتر در 10 p. m. برای شروع کار خود. اغلب او را روز نیست بیش از حداقل تا 2 یا 3 صبح

“من نمی کشیده همه nighters پس از مدرسه حقوق” Geronemus گفت.

مهم نیست که چقدر سخت تلاش او آن بود به اندازه کافی. وقتی سال تحصیلی تمام شد او 6 سال تا به حال بیش از 200 ناتمام تکالیف.

“ما نمی توانیم صرف یک سال و یا حتی یک ماه دیگر انجام چیزهایی که ما آن را بین ماه های مارس و ژوئن,” او گفت:.

هنگامی که او فکر می کند در مورد آنچه را که باید برای دریافت برش محاسبه سهامداران به سرعت: “شوهر من است نه ترک شغل خود را از او ترک بیمارستان. بچه های من هستند نه ترک تحصیل” Geronemus گفت. “پس چه می دهد ؟ احتمالا کار من است.”

او سخت کار می کرد برای رسیدن به اینجا به ترک نیویورک و ریشه های گیاه در یک جامعه است که او عمیقا در سرمایه گذاری به مادر و بچه ها خود را تکیه می کنند.

هنگامی که او توقیف او در ساحل میامی در دفتر این تابستان آن را احساس مانند آن بود شروع به لغزش دور. او در حال حاضر در نیمه راه است.

“من می خواهم آن را تمام و من در بر داشت راه – و دیگر زنان را در بر داشت یک راه برای یک دوره کوتاه از زمان به آن را دارند و یا بیشتر از آن و یا تمام آن را در برخی از روز یا اکثر روزها” Geronemus گفت. “در حال حاضر 2020 است که ما را وادار به تجدید نظر در من حدس می زنم گفت:” شما می توانید آن را تمام؟’ “

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در کانوس

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول