بیماری همه گیر کوروناویروس ما را به یاد انسانیت مشترک ما | نظر

نظر

شبان دانم که برخی از چیزهایی که. آنها می دانند که همه لطمه می زند. که همه ما شکسته است. و که مردم را به رفتن به طول های بزرگ به پنهان کردن خود را brokenness.

مردم مشتری جلب کردن دستاوردهای خود. اگر ما به دانشگاه هاروارد رفت ما خواهید دیگران به آن را می دانم. ما فکر می کنیم آن را تحت تاثیر قرار دادن مردم و جلب آنها به ما. اما آن را نمی کند. فقط از کشیش خود را.

مردم اتصال در مکان های شکسته. هنگامی که ما خودمان را آسیب پذیر و دیگران خود را تشخیص بشریت در آمریکا که زمانی که ما ارتباط برقرار کنند.

رنج می برند می توانید با ما در ارتباط باشید

گاهی اوقات زندگی در خدمت یک سونامی و معافیت های همه در یک بار. در جنگ جهانی دوم است. سپس پتانسیل برای ارتباط انسان بسیار زیاد است.

این اتفاق افتاد به امریکا در 9/11. ناگهان همه ما متصل از طریق ما درد و ترس ما. ما مشترک رنج می برند. یک رهبر بزرگ می تواند با حروف بزرگ در چنین ناگهانی و بسیار زیاد همبستگی وجود دارد اما آبراهام لینکلن یا فرانکلین روزولت در بال. به جای رئیس جمهور جورج دبلیو بوش ما را تشویق به خرید بروید.

در حال حاضر ما در حال تجربه یکی دیگر از سونامی. فقط این یکی است در سراسر جهان. چگونه من آرزو می کنم وجود دارد وینستون چرچیل جان اف کندی و رونالد ریگان یا نلسون ماندلا به ما منجر شود! اما در صحنه جهانی به نظر می رسد عاری از هر گونه غول.

بدون رهبر ما نیاز به آن را به ما

تا زمانی که یکی ظهور آن می افتد به هر یک از ما را به استفاده از این لحظه. به سرمایه گذاری در تحقق است که ما انسان اولین, آمریکایی های ایتالیایی و چینی دوم.

شنیدن بیشتر در تنسی صدای: دریافت هفتگی نظر خبرنامه برای روشنگری و فکری ستون.

به عنوان توانمند ما به عنوان آمریکایی ها ممکن است ما برخی از چیز بر علیه ما است. و خود را به عنوان شبان و درمانگران را به شما بگویم آن است که اغلب در سمت تلنگر از نقاط قوت ما هستند که نقاط ضعف ما. پیدا کردن من قوی و قاطع فردی و او به احتمال زیاد بی تاب حساس و یا هر دو.

امریکا عقیده ناهموار فردگرایی را ترک کرده است بسیاری از ما احساس انزوا و تنهایی. تکنولوژی به تشدید مشکل است. ما نمی پیوستن به بولینگ یا سافتبال بانوان لیگ ما بازی های ویدئویی. و به همین دلیل به سینما بروید و هنگامی که شما کردم Netflix بکشد ؟ حتی ما مواد غذایی تحویل داده می شوند.

ما به یکدیگر نیاز دارند

اما افسوس که ما انسان ها حیوانات بسته. ما به یکدیگر نیاز دارند. انزوا و impersonalization از جامعه مدرن تولید کرده اند چنین تنهایی و ناامیدی است که فرار از طریق اعتیاد و خودکشی در سطح رکورد.

قبیله گرایی نیز در برابر ما است و ممکن است در حال حاضر حتی یک چالش بزرگتر از ما بیش از حد مردم ، در سطح فردی ما قبایل می توانید با ما در ارتباط باشید و درمان انزوا. اما در گسترده تر اجتماعی در سطح آنها ما را تقسیم و حتی بیشتر. جمهوری خواه در مقابل دموکرات. سیاه در مقابل سفید در مقابل قهوه ای است. مسیحی در مقابل یهودی در مقابل مسلمان در مقابل هندو.

پس از آن می آید یک جهانی همه گیر و ما را به یاد انسانیت مشترک ما. یک خانواده بشر بر روی این قایق نجات ما تماس با زمین است.

ما بزرگترین دشمن ترس است

روزولت درست بود. ما بزرگترین دشمن در زمان ترس است. ترس مردم فلج می شوند. آنها چسبیده به همه چیز. مانند نان و کاغذ توالت. انزوا نیز دشمن ما به خاطر آن حتی منجر به ترس بیشتر است. آن را سخت به ترس هنگامی که شما در حال احاطه شده توسط همسایگان و دوستان. اما تنها نشستن در خانه و تماشای حساب بازنشستگی کوچک شدن و مرگ و میر افزایش می تواند وحشت.

ما جرات نمی به حداقل رساندن درد و رنج است که رخ داده است و یا که در پیش روست. این زمان دشوار است. اما COVID-19 نیست ما بزرگترین دراز مدت تهدید. بشریت خواهد شکست این ویروس تند و زننده که ما همه دیگران قبل از آن است. تهدید بزرگ برای ما به گونه است که تغییر آب و هوا و تکثیر سلاح های هسته ای است که اتفاق می افتد در کنار آن است. گرما و خشکسالی فاجعه بار طوفان و جاری شدن سیل. این تکرار حوادث ایجاد خواهد شد عظیم ژئوپولیتیک فشار به مردم در مکان هایی مانند چین و هند رشد ناامید مهاجرت به مکان هایی مانند روسیه است. به عنوان مکزیکی حرکت شمال به آمریکا و آمریکایی ها حرکت دورتر در شمال کانادا. نه برای فرار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا Nancy Pelosi اما برای پیدا کردن پایدار مواد غذایی و آب است.

ما نیاز به رهبران حرکت در مسیر پیش رو است. رهبران بزرگ. شاید فرانسیس می توانید با ما آغاز شده است. او ممکن است بهترین رهبر جهان ما ارائه کرده است در حال حاضر. یا شاید جوان گرتا Thunberg و دیگر کمتر به احتمال زیاد قهرمانان خواهد شد حمل مشعل.

با این حال آن رخ می دهد شهروندان عادی مورد نیاز خواهد بود به انجام بخشی خود را. به جای sequestering در خانه ما شاید ما خواهد بود ماندن از اتومبیل های ما. سوار قطار و دوچرخه به جای. به جای یک شبه تحویل توسط کامیون شاید ما را به هفته تحویل توسط راه آهن. شاید همه ما را به بسته نرم افزاری و روشن کردن ما ترموستات. هر آنچه در آن معلوم می شود که چگونه ما در حال حاضر است به احتمال زیاد برای تعیین چگونه ما را انجام خواهد داد و سپس.

وزوز توماس بازنشسته است, وزیر, قانون اساسی, وکیل و سرپرست و یک عضو از ایالات متحده آمریکا امروز هیئت مدیره کانون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>