Coronavirus كردن به تنسی است که تقریبا اجتناب ناپذیر می گوید: Vanderbilt متخصص

گسترش coronavirus را تقریبا قطعا به تنسی و این ویروس در حال حاضر ممکن است “بی سر و صدا در حال حرکت در میان ما” گفت: مشهور Vanderbilt متخصص بیماری های عفونی در روز دوشنبه.

دکتر ویلیام Schaffner, یک استاد طب پیشگیری در دانشگاه مرکز پزشکی گفت: رشد coronavirus همه گیر شد “مستقل و عاقل” در آمریکا با هیچ شناخته شده لینک به چین و یا دیگر آلوده ملل.

اگر چه coronavirus نشده است شناسایی شده در تنسی ویروس باید در حال حاضر انتظار می رود برای رسیدن به “هر دولت” Schaffner گفت.

“بیماران نشان داد که آنها تا به حال هیچ تماسی با چین و یا هر کشور دیگری در جهان به طوری که آنها باید خود را برداشت coronavirus محلی که بدان معنی است که این ویروس بی سر و صدا در حال حرکت در میان ما و از شخصی به شخص حداقل در برخی نقاط” Schaffner گفت. “چه گسترده است ؟ در ایالات متحده ما هنوز هم نمی دانم.”

Coronavirus آلوده 87,000 و کشته 3,000

Coronavirus یا COVID-19 است که سرعت گسترش ویروس است که در چین نشات گرفته است اما پس از تبدیل شدن به یک در سراسر جهان همه گیر. یکشنبه, ویروس تا به حال آلوده بیش از 87,000 نفر کشته و نزدیک به 3000, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. در ایالات متحده این ویروس شناسایی شده است در 43 نفر در 10 ایالت به علاوه یکی دیگر از 48 آمریکایی ها بودند که عودت پس از آلوده شدن در خارج از کشور. شش نفر فوت کرده اند در ایالت واشنگتن.

تا کنون نزدیک به تایید عفونت به تنسی بوده است در ایالت ایلینوی و فلوریدا.

رژیم صهیونیستی. بیل لی روز دوشنبه گفت او شرکت در یک کنفرانس تلفنی با معاون رئیس جمهور مایک پنس که پیشرو در سراسر کشور در واکنش به شیوع. در چند نظرات لی صحبت در مورد آن را به عنوان تنها یک ماده از زمان قبل از coronavirus رسیده خود دولت است.

“این واقعا در حال رفتن به در درجه اول خود ما پاسخ هنگامی که و اگر یک مورد می آید به تنسی” لی گفت. “چگونه ما چه می گذرد به مهم ترین و به ما احساس اعتماد به نفس در مورد حداقل توانایی ما برای پاسخ دهند.”

کارشناسان پزشکی از جمله مراکز کنترل و پیشگیری بیماری باید خواست مردم را به امری عادی احتیاطی شبیه به چگونه آنها را جلوگیری از گسترش آنفولانزا: شستن دست های خود را برای جلوگیری از دست زدن صورت خود را به عنوان آنجا که ممکن است و ماندن در خانه اگر شما احساس بیمار.

مقامات توصیه کرده اند که اعضای عمومی نمی نیاز به پوشیدن ماسک یا دنده محافظ در طول زندگی روزمره است.

حداقل برخی از عفونت ها در ایالات متحده تشخیص داده شده اند در افراد مبتلا هیچ ارتباط شناخته شده برای مسافرت های بین المللی, پس از آن هنوز مشخص نیست چگونه این ویروس قرارداد شد. Schaffner توصیف این موارد با روشن شدن منبع به عنوان یک نقطه عطف در گسترش ویروس.

“قبل از این بود که چیزی جالب و تهدید و رمان و عجیب و غریب بود اما در خارج وجود دارد آن را در اینجا” Schaffner گفت. “اما با ظهور جامعه در ارتباط موارد که چیز تغییر کرده است. همه ناگهانی و ممکن است حق در اینجا و ما نمی’ مورد آن را می دانم هنوز رتبهدهی نشده است.”

Coronavirus تست پنجه توسط آژانس دولتی

نشویل مترو عمومی وزارت بهداشت گفت: در هفته گذشته آن را به حال تحت نظارت و یا نظارت بر 19 ساکنان محلی شده بود که پرچم پس از بازگشت از سفر در سطح بین المللی. دکتر گیل رایت آژانس موقت مدیر پزشکی گفت: هیچ یک از ساکنان را نشان داده است, علائم کروناویروس.

تست برای coronavirus است که به کار گرفته شده توسط دولت تنسی وزارت بهداشت به دست آورد که مواد برای تست این ویروس زمانی در دو هفته گذشته. یک سخنگوی وزارت گفت که این آژانس را پاسخ به سوالات در مورد آزمایش در روز چهارشنبه.

Schaffner این Vanderbilt متخصص گفت: در هفته گذشته به او توصیه می شود یک زن به دنبال تست از دولت پس از سفر به ایتالیا. این زن تا به حال به نمایش گذاشته آنفولانزای خفیف پس از سفر به رم است که تا کنون از بخش های ایتالیا جایی که این ویروس در حال گسترش است.

Tennessean سیاست خبرنگار Joel ایبرت کمک به این گزارش.

برت Kelman است مراقبت های بهداشتی گزارشگر برای Tennessean. او را می توان در 615-259-8287 و یا در [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @brettkelman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>