این GMSA, promotor از این صنعت بی سیم بزرگ کنگره جهانی موبایل نشان می دهد تجارت در بارسلونا را لغو رویداد در میان نگرانی های همه گیر

تعداد کنگره جهانی موبایل به عنوان coronavirus آخرین قربانی است.

GSM Association امروز اعلام کرد که آن را لغو امسال نسخه جهانی صنعت بی سیم را بزرگترین رویداد تجارت که قرار بود به لگد کردن در بارسلونا, اسپانیا در فوریه 24, در میان نگرانی ها در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس نشات گرفته از چین است.

لغو اصلی من حوزه در حال حاضر تبدیل به یک موضوع مهم برای GSMA با AT&T و با حداکثر سرعت دویدن مفصل سونی آمازون اریکسون و میزبان از دیگر شرکت های فن آوری انتخاب چرخید خطر افشای کارکنان خود به ویروس.

مرتبط با: آمازون, سونی, Amdocs پیوستن به کروناویروس خروج از کنگره جهانی موبایل

در یک بیانیه GSMA مدیر عامل John Hoffman گفت: شیوع کروناویروس ساخته شده انجام یک فن آوری جهانی رویداد بزرگ چینی مربوط به حوزه های عملی:

“با توجه به توجه به محیط امن و سالم در بارسلونا و کشور میزبان امروز GSMA را لغو کرده است, MWC بارسلونا 2020 به دلیل جهانی نگرانی در مورد شیوع کروناویروس سفر نگرانی و شرایط دیگر آن را غیر ممکن برای GSMA برای برگزاری رویداد” هافمن گفت. “شهر میزبان احزاب احترام و درک این تصمیم. این GSMA و شهر میزبان احزاب را ادامه خواهد داد به کار در اتحاد و حمایت از یکدیگر برای MWC بارسلونا 2021 و نسخه های آینده. ما همدردی در این زمان هستند با کسانی که تحت تاثیر در چین و در سراسر جهان است.”

در سطح جهانی coronavirus عفونت بیش 42,000 موارد گزارش شده با بیش از 1000 گزارش مرگ و میر مرتبط با این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su